Nejde vydrancovat barbary

  • Už po 4 se mi vrátili vojáci z drancování barbarské vesnice bez surovin i přes to,že jsem barbary porazil. Nezmění se ani lvl barbarské vesnice,jediné,co se změní,je počet mojich jednotek,protože ty,které padly v bitvě,jsem samozřejmě ztratil. Bylo by fajn,kdyby někdo takhle velký bug opravil a od věci by nebyla ani kompenzace za zničené vojáky a chybějící surky.

  • Přikládám i nějaké screeny jako důkaz-screen zabugovaných jednotek na cestě zpět do města,3 screeny z bitev s barbary,jak vidno,měnil se pouze počet mojich jednotek,ale barbaři pořád to samé a žádné surky jsem neodvezl(lodě jsem samozřejmě poslal,tam chyba není) a ještě screen současného stavu barbarské vesnice-překvapivě na pořád stejné úrovni

  • Dnes se situace 2x opakovala,akorát na jiném ostrově,na vyšším lvl barbarské vesnice a s dražšími jednotkami. Bylo by fajn,kdyby s tím někdo něco dělal.

  • ANO!!! taky se přidávám s tím samým problémem, prosím o řešení - barbaři na levlu 18, porazil jsem je a nic s toho (měl jsem dost obchodních lodí atd. ...)

  • Rovněž potvrzuju, že je to pěkný průšvih. Myslel jsem původně, že je to nedostatkem lodí, ale po třech dnech jsem to zkusil znovu a opět je výsledek stejný jako popisuje rastaman.

  • Taktéž mi to nefunguje..

    Poprvé jsem si myslel, že jsem něco udělal špatně ale po drůhém útoku jsem zjistil že to není moje chyba :D

  • Kdyby šlo alespoň něco udělat s lupiči... Asi den před tím než se pokazily útoky mi lupiči obsadili sírovou jámu a co si budem mít o třetinu nižší těžbu to je velká ztráta.....

  • Fajn , dneska přišla zpráva, že problém přetrvává... ovšem circa 29 hodin žádná zpráva nebyla vidět, tudíž jsem bral, že je vyřešeno, takže požaduji kompenzaci za 20lvl barbarů na 51:50 na DEMETER

  • Nějakou kompenzaci neočekávej :D Tady na to kašlou,mi nepřišlo nic a to jsem to tu psal už před měsícem. A teď už si o kompenzaci nenapíšeš ani ve hře :D