Macedon Walkers (-MW-) vs Ιερός Λόχος (-ΙΛ-)

  • αμα παιζατε και εσεις απο μερους σας μεχρι τελους την κανονισμενη ναυμαχια κανονικα ατακα θα σας παιρναμε την αναφορα με 500κ διαφορα χαχαχαχα, οποτε οι ειρωνειες για σημαιες κομμενες

  • Δεν ειχαμε πρωτη γραμμη και θελαν να κατσουμε στη μαχη. Λογικο. Μονο ετσι θα παρουν καμια καλη αναφορα ονλαιν

  • ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ 1+2 =

    MW εκανε ζημια συνολικα : 1,751,313
    MW υλικα που εκλεψε συνολικα : 288,867

    Συνολικες απώλειες για την αντιπαλη ομαδα : 2,040,180 + 150.000(ΠΟΙΝΗ) = 2,190,180


    ΙΛ εκανε ζημια συνολικα : 1,752,584

    ΙΛ υλικα που εκλεψε συνολικα : 145,745

    Συνολικες απώλειες για την αντιπαλη ομάδα : 1,898,329


    ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ 3=


    MW εκανε ζημια συνολικα : 1.010.100

    MW υλικα που εκλεψε συνολικα : 28.552

    Συνολικες απώλειες για την αντιπαλη ομαδα : 1.038.652


    ΙΛ εκανε ζημια συνολικα : 1.615.400

    ΙΛ υλικα που εκλεψε συνολικα : 9.943

    Συνολικες απώλειες για την αντιπαλη ομάδα : 1.625.343


    ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ 1+2+3=


    MW εκανε ζημια συνολικα : 2.760.413

    MW υλικα που εκλεψε συνολικα : 317.419

    Συνολικες απώλειες για την αντιπαλη ομαδα : 150.000(ΠΟΙΝΗ) + 3.077.832 = 3.228.832


    ΙΛ εκανε ζημια συνολικα : 3.367.984

    ΙΛ υλικα που εκλεψε συνολικα : 155.688

    Συνολικες απώλειες για την αντιπαλη ομάδα : 3.523.672


    Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ ΕΙΝΑΙ : 294.840 ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΙΛ

  • Χαχχαχααχαχαχαχα

    ΠΑΤΑΤΑ ΛΙΓΡΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΒΡΕΙΤΕ ΟΦΦΛΑΙΝ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΣΗΜΑΙΑ ΣΤΟΝ 5ο ΓΥΡΟ ΚΟΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ?

    Με πετυχατε οφφλαιν χαιρω πολυ

    Οταν σασ λεω δωστε μου συντεταγμενες να ερθω μονοσ να σασ παιξω χωρισ συμμάχους κάνετε τις κότες. Κοκοκοκοοκο

    Μην με αναγκαζεις να βαλω συνομιλιες με αρη (αρχηγοσ ΙΛ) που με λεει ελα 1β1 και του λεω πες μου που να έρθω και μετα το γυρναει σε φαση α δεν ασχολούμαι μαζι σου .

  • ΜΕΜΕΝΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΡΕ? ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ. ΠΑΤΗΣΑ ΣΗΜΑΙΑ ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΜΙΣΗ ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. ΝΑ ΣΗΚΩΝΑ ΤΑ ΠΛΟΙΑ ΣΤΗΝ ΞΗΡΑ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ? ΦΕΡΤΕ ΣΤΟΛΟ ΝΑ ΒΥΘΙΣΤΕΙΤΕ. ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΣΟΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΜΕ ΣΤΟΛΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΩΡΑ. ΠΩΣ ΣΑΣ ΠΕΤΣΟΚΟΨΕ 2 ΑΤΟΜΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ? ΠΩΣ ΣΑΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΜΕ ΣΤΟΥΣ 41 ΓΥΡΟΥΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ? ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΣΕ ΣΤΟΛΟ Ο ΣΩΤΟΣ ΕΙΧΑΤΕ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ 1 ΑΤΟΜΟ ΜΕ ΣΤΟΛΟ ΤΟΝ ΕΡΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΦΑΝΤΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣ, ΕΝΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΜΕ 4-5 ΑΤΟΜΑ 10Κ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ

    ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΣΤΡΑΤΟ ΑΛΛΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΛΙΓΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟΝ ΣΤΟΛΟ ΕΙΣΤΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ Κ ΒΑΡΕΘΗΚΑ. ΘΕΣ Κ 6ο ΓΥΡΟ


  • δεν πειραζει έχετε τον αρη για ξηρα με κλειστα τα παντα να ερχεται στο νησι και να παταει σημαία 1ό γυρο και να φεύγει χαχαχ

    Οσο για στολο οι δικοι μασ χωρισ να εχουν ανακαλύψει καν μπαλονια κατσανε γτ συμφωνήσάτε να τις παίξετε 41 γυρους με τεραστια διαφορα να χανουν , στην ξηρα οι δικοι σασ που ειναι βρε ? Γαυβγιζουν στο ντισκορντ αλλα μολισ τους λες ελα να τισ παίξουμε αλλαζουνε θεμα , οσο οτι δεν ειχες στρατο , 3 ατομα εισασταν εκει δεν ειχατε στρατο ? Χαχα

  • μονο ο ενας ειχε στρατο. εγω και ο αλλος στολο παιζουμε. δεν ειχαμε γιγαντες και κανονια

    σας αφησαμε επιθεση που θελατε παντως και δεν κριθηκε μονο εκει. δεν ειχαμε ολους τους γυρους μεταφορικα

    επισης σημερα ηρθαμε με στρατο. ο ενας συμμαχος σου απελυσε 7.5κ στρατο και μετετρεψε ολα τα υλικα και ανεβασε λατομειο. ο αλλος εχασε 600κ χρυσο επειδη του ειχα κλεισει μια μερα ολες τις πολεις κ δεν ερχοταν να τις ανοιξει. τελικα τις ανοιξε κ απελυσε τον στολο..... τι να πει κανεις

  • ηρθες τον εκλεισες με το μποτακι ναι το ξεχασα αλλο και αυτο χαχα

    Παντωσ αυτο ππυ μου απαντασ δεν εχει καμια σχεση με αυτο που λεω περι ξηράς, γιατι οταν σασ μιλαμε για μαχη στα ισα ξηρα ειτε 1β1 είτε κσι περισσοτεροι αλλαζετε θεμα , δεν ειναι κακο δεν ειστε υποχρεωμένοι προφανώς αλλα ετσι ειναι τι να κανουμε υγεια 👌

  • Καλησπερες,

    τα παρακατω δυο ατομα εχουν εκδιωχθει απο την συμμαχια MW .





    War Does Not Determine Who Is Right — Only Who Is Left

  • ΡΕ ΓΙΔΙΑ ΠΕΤΑΞΑΤΕ ΠΟΥ ΠΕΤΑΞΑΤΕ ΤΟΝ ''ΜΕΓΑΛΟ ΛΟΓΚ'' ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΤΡΙΤΟΥΣ ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ;

    Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος


    ~ NeKRoΘaFThC ~

  • τα φιλούσε πολυ καλα νεκρο στο εγγυώμαι;)

    Και θα μιλασ καλυτερα άλλο σε ιδιωτικό τσατ αλλο δημόσια

  • σιγα ρε γιδη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! που θελεις και υλικα.

    μονιμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! στασιμος εισαι

    αντε να πας να κανεις παρέα

    σε κατι γερόντια

    για να μην κολλησεις 'κανα κολονοV

  • ΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑ.....ΕΣΥ Ο ΠΟΥΘΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ; ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ....ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΑΞΑΝ ΟΙ Τ-Θ; ΑΑΑΑ ΟΧΙ ΟΧΙ ΑΛΛΟΣ ΑΥΤΟΣ...ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕΣ ΣΠΑΘΙΑ ΠΕΡΑ ΔΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΒΑΡΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ...ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΣΠΑΘΙΑ;;;; ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΕΛΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΕΤΣΙ.. ΧΑΟΧΑΟΧΑΟΧΑΟΧΑΟΧΑΟΧΑΟΧΑΧΟΑ

    Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος


    ~ NeKRoΘaFThC ~