Zawieszenie walki w wiosce barbarzyńców

  • Raport na zielono, barbarzyńcy pokonani ale surki brak i zawieszone walka. Poddałem ją ale nic nie pomogło


    Pod linkiem widać że wojska wracaja ponad 17 lat czy sie myle?


    Bitwa pod Osada barbarzyńców

    (28.02.2020 13:05:56)

    Szymon Wielki[- W -] z miasta Vĩnh Long

    vs

    Barbarzyńcy z miasta Osada barbarzyńców



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Klub Barbarzyńskiej Maczugi...........0(-200)

    ............................................. - Barbarzyński Taran Okrętu...............1(-7)

    ............................................. - Mur.....................................0(-5)

    Wojownik.............................178(-32) - .............................................

    Taran...................................6(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie.............................-38.4 - Generałowie.................................0

    Punkty ofensywy.............................0 - Punkty obrony..............................96

    Obrażenia................................1920 - Obrażenia...................................0

    Podział obrażeń..........................100% - Podział obrażeń............................0%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Zwycięzcy: Szymon Wielki[- W -]



    Przegrani: Barbarzyńcy



    Został aktywowany cud Szymon Wielki[- W -] 'Kuźnia Hefajstosa' . (28.02.2020 12:20:56)



    Został aktywowany cud Szymon Wielki[- W -] 'Kuźnia Hefajstosa' . (28.02.2020 12:35:56)



    Został aktywowany cud Szymon Wielki[- W -] 'Kuźnia Hefajstosa' . (28.02.2020 12:50:56)



    Został aktywowany cud Szymon Wielki[- W -] 'Kuźnia Hefajstosa' . (28.02.2020 13:05:56)



    Barbarzyńcy nie dysponuje już żadnymi jednostkami, które mógłby umieścić na Głównej lini, dlatego pozostała część armii się wycofała.

  • Jeżeli będą problemy z atakami - proszę dajcie znać, a sprawę zweryfikujemy i zgłosimy do QA z Działu Technicznego.

    Na dzień dzisiejszy problem wydaje się być rozwiązany, ale w poprzednim tygodniu otrzymywaliśmy zgłoszenia z podobnym problemem, przy czym surowce i flota nie wróciła.

  • Również posiadam problem z atakiem na wioskę. Wioska została podbita i mam informację, że następna runda odbędzie się za 17 lat i 10 miesięcy. Raczej tyle czekać nie będę ;).


    Bitwa pod Osada barbarzyńców

    (04.03.2020 18:22:01)

    Marianq z miasta O

    vs

    Barbarzyńcy z miasta Osada barbarzyńców



    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    ............................................. - Klub Barbarzyńskiej Maczugi...........0(-150)

    ............................................. - Barbarzyński Taran Okrętu...............1(-3)

    ............................................. - Mur.....................................0(-5)

    Hoplita...............................40(-30) - .............................................

    Taran...................................5(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generałowie...............................-42 - Generałowie.................................0

    Punkty ofensywy.............................0 - Punkty obrony.............................105

    Obrażenia................................2100 - Obrażenia...................................0

    Podział obrażeń..........................100% - Podział obrażeń............................0%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------



    Zwycięzcy: Marianq



    Przegrani: Barbarzyńcy



    Barbarzyńcy nie dysponuje już żadnymi jednostkami, które mógłby umieścić na Głównej lini, dlatego pozostała część armii się wycofała.


    /Edit:


    A tu zdjęcie z podglądu ataku:

    BTh1mX0

  • Wojsko wróciło lecz bez surowców no i poniesione straty w trakcie walk zostały zapisane. Trochę słabo.

    Piszesz o wcześniejszej sytuacji. Czy atakowałeś osadę barbarzyńców w ostatnim czasie? Czy sytuacja się nadal powtarza? Jeżeli tak to poinformujemy QA z Działu technicznego.

    Wczoraj odbyła się szybka przerwa techniczna i może naprawiła ten problem (mimo, że nie zostało to ogłoszone)?

  • Wojsko wróciło lecz bez surowców no i poniesione straty w trakcie walk zostały zapisane. Trochę słabo.

    Piszesz o wcześniejszej sytuacji. Czy atakowałeś osadę barbarzyńców w ostatnim czasie? Czy sytuacja się nadal powtarza? Jeżeli tak to poinformujemy QA z Działu technicznego.

    Wczoraj odbyła się szybka przerwa techniczna i może naprawiła ten problem (mimo, że nie zostało to ogłoszone)?

    Napisałem o tym post ale jeszcze żaden moderator go nie zaakceptował. Sytuacja powtórzyła się u mnie dziś (04-03-2020) ok. godziny 18. W poprzednim poście (niezaakceptowanym jeszcze) jest zdjęcie i raport walki.

  • Pod linkiem widać że wojska wracaja ponad 17 lat czy sie myle?

    Tak, rozmawiałem dziś z QA i ta sprawa jest na etapie weryfikacji. Potwierdzono, że jest to błąd.

    Niestety żadnych szczegółowych informacji nie otrzymaliśmy więc nie wiemy, kiedy problem zostanie rozwiązany.


    barbarzyńcy pokonani ale surki brak i zawieszone walka

    Te sprawę również zgłosiłem dzisiaj (wspominałem też o tym w poprzednim tygodniu). Wygląda na to, że jest to problem indywidualny i nie powtarza się za każdym razem. Sprawdzałem u siebie - po walce wszystko wraca. Kolega również nie ma z tym problemu.

    QA mają przyjrzeć się sprawie.


    Trzeba czekać na weryfikacje, nie da się tego niestety przyśpieszyć.

  • Witam.

    Chciałbym zgłosić błąd polegający na braku efektu zrabowanej wioski barbarzyńskiej. Mianowicie; wczoraj wysłałem późnym wieczorem wojska na wioskę barbarzyńską z następującym skutkiem:


    "Bitwa pod Osada barbarzyńców

    (08.03.2020 22:41:08)

    Kaz Bałagane z miasta Mobbyn
    vs
    Barbarzyńcy z miasta Osada barbarzyńców


    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    ............................................. - Klub Barbarzyńskiej Maczugi...........0(-125)
    ............................................. - Barbarzyński Taran Okrętu...............3(-1)
    ............................................. - Mur.....................................0(-5)
    Hoplita...............................33(-29) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie.............................-40.6 - Generałowie.................................0
    Punkty ofensywy.............................0 - Punkty obrony...........................101.5
    Obrażenia................................2030 - Obrażenia...................................0
    Podział obrażeń..........................100% - Podział obrażeń............................0%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: Kaz Bałagane


    Przegrani: Barbarzyńcy


    Barbarzyńcy nie dysponuje już żadnymi jednostkami, które mógłby umieścić na Głównej lini, dlatego pozostała część armii się wycofała."


    Chciałbym się bardzo uprzejmie dowiedzieć dlaczego moje wojska mimo wysłania statków nie przyniosły żadnych surowców, dlaczego wioska barbarzyńska dalej jest na tym samym poziomie (tj. 12 w tym przypadku) i dlaczego w zasadzie straciłem kilka h w rozwoju (podczas, gdy na nowym serwerze te parę h może być bardzo istotne). Gdybym równie dobrze wiedział, wrzuciłbym pracowników na tartak, w związku z czym, nie siedziałbym bez drewna tego poranka. Przez ten super dziwny błąd, stoję bez drewna, bez jednostek i bez jakiegokolwiek dalszego planu działania, gdyż nawet nie mam siarki na odbudowanie swoich wojsk, które w "bezproduktywny" sposób zniknęły. Bardzo uprzejmie proszę o kontakt lub/i o jakąś rychłą rekompensatę. Pozdrawiam bardzo ciepło. :)

  • Hej,


    dziękuje za zgłoszenie. Generalnie są spore problemy z osadą barbarzyńców i cała sprawa została już dawno zgłoszona do Działu Technicznego.

    Problem ma być naprawiony w jednej z kolejnych wersji gry (nie wiemy podczas której). Na dzień dzisiejszy musimy cierpliwie czekać. Możesz sobie te raporty zapisywać, bo mogą się przydać.

    QA z Działu Technicznego weryfikowali takie sprawy i nie potrzebują nowych zgłoszeń, ale nie wykluczone, że w przyszłości mogą prosić o kilka nowych przypadków.

    Na dzień dzisiejszy nie ma informacji o rekompensatach.

  • Sytuacja powieliła się. W dodatku, zaatakowałem dokładnie 60 hoplitami podczas, gdy w raporcie i konwerterze wykazuje, iż atakowałem 62 hoplitami. A oto konwerter:

    Bitwa pod Osada barbarzyńców


    (09.03.2020 23:45:10)


    Kaz Bałagane z miasta Amarena
    vs
    Barbarzyńcy z miasta Osada barbarzyńców


    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    ............................................. - Klub Barbarzyńskiej Maczugi...........0(-125)
    ............................................. - Barbarzyński Taran Okrętu...............3(-1)
    ............................................. - Mur.....................................0(-5)
    Hoplita...............................33(-29) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie.............................-40.6 - Generałowie.................................0
    Punkty ofensywy.............................0 - Punkty obrony...........................101.5
    Obrażenia................................2030 - Obrażenia...................................0
    Podział obrażeń..........................100% - Podział obrażeń............................0%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Zwycięzcy: Kaz Bałagane


    Przegrani: Barbarzyńcy


    Barbarzyńcy nie dysponuje już żadnymi jednostkami, które mógłby umieścić na Głównej lini, dlatego pozostała część armii się wycofała.


    Strasznie dziwne i bardzo deprymujące, bo to już przeszło 3 dzień występowania błędu w moim przypadku i zarazem brak opcji dalszego rozwoju. :/

  • Mam ten sam problem.. Zablokowała mi się na poziomie 15 i przez to nie zrobiłem pałacu a co za tym idzie 3 kolonii.. Nowy serwer i jak to wyżej napisał każdy dzień to ogromna strata gdy nie masz surowców z wioski na rozbudowę. Dodam, że ten problem występuje mi tylko w 1 mieście na innych miastach mogę dalej plądrować bez problemu ale szkoda, że blokada zrobiła się w stolicy a nie koloni, bo bym ją po prostu usunął i tyle a tu co mam zrobić? Pisałem do PT by zresetowali mi wioskę lub zrobili cokolwiek bym mógł dalej się rozwijać w tym mieście.. Cisza. Inni się ulepszają a ja przez to straciłem 1 dzień i już spadłem o 10 pozycji w rankingu ;/

  • Wielu graczy z innych społeczności również ubolewa, że problem dotknął nowych serwerów, gdzie barbarzyńcy są rozchwytywani z wiadomych przyczyn.

    Gdy tylko będą informacje o poprawce - przekażemy Wam ją.


    (trzymajcie raporty na komputerze, bo mogą się później przydać)

  • Zauważyłem, że problem występuje niemal zawsze w godzinach późnych/nocnych. Tak samo na 18 poziomie wioski. Wojska kaput, surowców nie ma:


    Bitwa pod Osada barbarzyńców

    (13.03.2020 23:56:10)

    Kaz Bałagane z miasta Wapiennice
    vs
    Barbarzyńcy z miasta Osada barbarzyńców

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    ............................................. - Klub Barbarzyńskiej Maczugi...........0(-275)
    ............................................. - Barbarzyński Taran Okrętu...............5(-9)
    ............................................. - Mur.....................................0(-5)
    Hoplita..............................142(-60) - .............................................
    Taran..................................12(-0) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Generałowie...............................-84 - Generałowie.................................0
    Punkty ofensywy.............................0 - Punkty obrony.............................210
    Obrażenia................................4200 - Obrażenia...................................0
    Podział obrażeń..........................100% - Podział obrażeń............................0%
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Zwycięzcy: Kaz Bałagane

    Przegrani: Barbarzyńcy

    Barbarzyńcy nie dysponuje już żadnymi jednostkami, które mógłby umieścić na Głównej lini, dlatego pozostała część armii się wycofała.

  • Świeży problem; jednak godzina nie ma za wiele wspólnego. Śmieszy mnie jednak fakt, że to już 5-6 raz, kiedy takie coś się dzieje i nie dość, że blokuje moje wojska, zmniejsza mi przychód złota przez te około 2 godziny to jeszcze naraża na straty ok. 2k drewna i 1.5k siarki za każdym jednym razem. Toć przecież ja już bym dawno startował z kolejnym miastem, jeśli by tylko działało. Duży minus; kilka dni problem, dalej nie rozwiązany, dalej nie jestem w stanie progressować.