Ekonomista[HERO] VS RolanidiS[-SG-] - Šteta - 1803/2752

  • Počelo je.... MALL is open 0-24. 8)


    Morska bitka kod MALL OF HERO

    (24.02.2020 15:27:21)

    Ekonomista[HERO] iz MALL OF HERO, HeroAmbasada

    vs

    RolanidiS[-SG-] iz Kamen 1 H, Gusarska utvrda, Sumpor 1 K, Kamen 2 H, HeroAmbasada


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Vatreni Brod........................758(-148) - Vatreni Brod...........................4(-49)

    Brod minobacač........................180(-0) - Brod minobacač........................35(-18)

    Parni ovan............................222(-0) - Parni ovan............................50(-50)

    Podmornica............................202(-0) - Podmornica............................46(-16)

    Parni gliser..........................270(-0) - Parni gliser...........................63(-0)

    Nosač balona...........................76(-8) - Nosač balona...........................43(-9)

    Tender.................................40(-0) - Tender.................................16(-0)

    Brod Ovan............................979(-54) - Brod Ovan............................204(-54)

    Raketni brod..........................55(-14) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Generali..............................-1803.6 - Generali..............................-2752.2

    Napadački bodovi.......................6880.5 - Obrambeni bodovi.........................4509

    Štete primljeno.........................90180 - Štete primljeno........................137610

    Postotak štete............................39% - Postotak štete............................61%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Pobjednici: RolanidiS[-SG-]


    Gubitnici: Ekonomista[HERO]

  • Mišiću, pa zar samo to? Došao u gluho doba noći premjestivši grad ambrom na premium mjesto Raven i mis su ti otvorili drugi front i samo to. Da sumiram došao si sa 43k generala sad imaš 23, grad i luka su ti blokirani. Ukupno ste došli sa 110k generala u floti i ništa. Nemreš mrdnuti. Samo te palmica čeka

  • HOF je doslovno pa u 3 popodne, piše ti vrime bitke u izvještaju. Doša je u 10 navečer, najavia se u agori i krenia redom, ti si sam online bia, udrilo mu je kolos i počelo se bižat s otoka. Potopia vam je priko 30k flote i izgubia ekvivalent onoga ko je dobia puno bitaka. Triput vas je hofnulo, dvaput opljačkalo, bezbroj puta ponizilo. Razumin da si ljut pa pišeš laži po forumu al nemoj molim te pisat "mišiću", cringe je užasan.

  • Gluho doba noći? Vrati poruke u Agori, pa pročitaj koje su ure bile... Znači gluposti pišeš... Drugo, mene nitko nije zakacio, a ti i u ovoj sekundi napadas sa po 1000+ jedinica na mene koji sam cijeli blokiran nadajuci se da ces naic na masu kopna ili nesto sitno flote? Nope... Mišiću, uzurpatoru, fakini... Ima li još kakav prikladan autistični naziv da me častite? Ah da... Pričaš o palmici, a 3-0 za mene... Pozdravi doma Dudo_debiloz

  • HOF je doslovno pa u 3 popodne, piše ti vrime bitke u izvještaju. Doša je u 10 navečer, najavia se u agori i krenia redom, ti si sam online bia, udrilo mu je kolos i počelo se bižat s otoka. Potopia vam je priko 30k flote i izgubia ekvivalent onoga ko je dobia puno bitaka. Triput vas je hofnulo, dvaput opljačkalo, bezbroj puta ponizilo. Razumin da si ljut pa pišeš laži po forumu al nemoj molim te pisat "mišiću", cringe je užasan.

    Apsolutno ništa od ovog nisi adresira.

  • Brojke ne govore ništa ako ih selektivno koristiš. Prva dva dana vaše velike akcije su totalni potop za vas... Ti imaš isključivo jednu opsesiju....prije spavanja ponavljaš...samo da me ne hofnu, samo da me ne hofnu.......čim šteta prijeđe jedan bod na tvoju stranu bježiš i kačiš...ova igrica je strategija, a o tome nemaš pojma...Udri i bježi kod SG-a ne pali...možeš samo pod palmicu...

  • Brojke ne govore ništa ako ih selektivno koristiš. Prva dva dana vaše velike akcije su totalni potop za vas... Ti imaš isključivo jednu opsesiju....prije spavanja ponavljaš...samo da me ne hofnu, samo da me ne hofnu.......čim šteta prijeđe jedan bod na tvoju stranu bježiš i kačiš...ova igrica je strategija, a o tome nemaš pojma...Udri i bježi kod SG-a ne pali...možeš samo pod palmicu...

    Ja u kupe ti u špade... I dalje spavas 2 sata dnevno, lovis me 0-24 ne bi li naletio... Sinoc si cak 2k mramora uzeo bravo!!! Brojke su mi bomba dragi, dizem skladista, sad cu i ostale zgrade... kako napravim 100 kopalja, tako se ti mučiš par sati da to unistis hahahahahahahaha... Samo da vas hofnem, docu opet kad mi se bude šamaralo velike znalce.. igrica je strategija, a ja se gradim vašim resursima... palmicu spominjes opet? Kako vam se rokne koji multi tako bjezite u modus... Necu uopce dalje, ubijam svaki argument koji navedes, a vi i dalje pobjeđujete moj debiloz... 🤣🤣🤣🤣

  • Čestitke ekonome.Preuzimanje kapitala neprijateljske tvrtke krenulo.Ekonomski rat se nastavlja dok dionice SG-a neprekidno padaju.Uskoro će ih djelit đabe šteta samo što to smeće niko neće.

    Očekujemo daljna neprijateljska preuzimanja dok se konačno ne jave ambasadi i pokrenu trgovinske odnose :thumbup:

  • Opet se sljedba javlja. Jel imate vi ikojeg simpatizera izvan vaše male skupine. Što se tiče spavanja pored vas zaista mogu spavati cijelu noć

    Mozes ali opet napadas cijelu noc? Sreca i hofnuo si me i opljacko pa po agori lijepiš neke izvjestaje zelene boje 🤣🤣


    Kako bi bilo da zalijepiš nesto ovdje .......?