Gusari

  • U ovoj temi možete raspravljati o gusarima, taktici, lijepiti ss-ove koliko ste osvajačkih bodova nekome uzeli, možete zalijepiti konačni rezultat na kraju kruga ,svađati se :D i slično.

    Uglavnom ovo je prostor za gusare ;)


    ps. Ne zaboravite da i na offtopicu vrijede pravila foruma :)

    uqhz02y.gif

  • Hahaha,ajojjjjj pa gdje su nam klikaci iz malog HERO saveza,tko je taj posao odradio?????

    Pa dali je moguće da jedan savez od 70 i vise clanova ima 16 k bodova na kraju kruga,umro im server,tako vođa herr kaze hahahahaha

  • Ili su naklikali ovom Jomu što je prvi na statisma? ?(

    (broji se i ako nije njihovom voljom za njega naklikano).


    Stvarno ste škrti na informacijama, da nije smješko stavio ss ne bih znala ni gusarite li još i tko gusari.

    uqhz02y.gif

  • Ili su naklikali ovom Jomu što je prvi na statisma? ?(

    (broji se i ako nije njihovom voljom za njega naklikano).


    Stvarno ste škrti na informacijama, da nije smješko stavio ss ne bih znala ni gusarite li još i tko gusari.

    Već prilično dugo vremena SG savez gusari (sakuplja gusarske bodove) isključivo na svojim kordama i nikom ne krade bodove i stalno smo u prvih deset.

    Bio je i HERO savez gusario i jedno vrijeme čak jači od SG saveza a prošli krug (ovaj tu gore) ih je Jomu "opelješio" bez ičije pomoći (koliko ja znam).

    U prošlosti je bilo gusarskih obračuna između SG saveza i Hero (otprilike prije 1 godine) pa su pojedinci došli na naše korde i sada s vremena na vrijeme ratujemo, što pomorske bitke, što kopnene bitke.

    Eto malo informacija, i nije Zeta "mrtva" kako se misli. "Mrtva" je Eta

  • znaci da je server umro...ili?


    u svakom slucaju, svaka cast na odradjenom poslu- klikanju

    Misliš da je server "umro" jer se najviše igrača iz SG saveza plasiralo ili jer se malo igrača iz HERO saveza upisalo na listu?

    A posao je mogao biti i bolje odrađen da istovremeno nije bilo pomorskih i kopnenih bitaka.

    Drugi put više sreće 😉

  • Ajde lazove obicni manje lupetaj gluposti. Server "mrtav" a ti padas sa 600 iljada I 400 iljada poena, da ne govorim koliko tvoji ostali saveznici hahaha... KAJ je, mislia si se cijeli zivot slepat iza maje, nece moci, ne ne luzeru:D:D

  • Sad sam tek skužio temu i što se tiče gusarenja reći ću slijedeće...tiče se zete...

    Tzv....Ekipa iz Heroa je uvijek tražila kavgu i bili su jaki pogotovo Maja...kraljica što se tiče gusarenja...ali...prvo su dosadili Apolonu pa ih je rastavio na sastavne faktore...puno puta...

    Onda su navalili na nas i par krugova su nas tlačili ....ali kad smo se malo organizirali onda smo ih mi kao i Apolon rastavili na proste faktore...opet puno puta...

    I onda je došlo pola godine i više primirje...nisu oni dirali nas niti mi njih...svi sretni..

    Tada su počeli opet tlačiti Jomua i ekipu iz 300 i naravno kao i svaki put do sada Jomu ih je rastavio na proste faktore...ponovno....

    I sada ponovno gledam njihove otoke...farma do farme...najmanje 70 njih...što pod značkom saveza...što bez saveza...neki nikli prije tjedan dva...VOLIO BI DA MI ADMINISTRATORI OBJASNE KAKO JE MOGUĆE IMATI TOLIKO FARMI A DA TRI IGRAČA TO SVE SERVISIRAJU...LEGALNO...MALO MORGEN...

    I trajati će ovaj krug...možda još koji...a onda ponovno rastavljanje...na proste faktore...naravno...

  • Mysteru, malo smo ljuti? :D


    Bez brige budi, tata Herr je otisao sa servera, a samnom ce jos neki igraci, tako da ti ostaju samo tvoji dragi prijatelji, te mozda jos tvoji palmici sto te maltretiraju povremeno.


    Drago mi je sto si bio i ostao placi*i ka, takvi kao ti to zauvijek i ostanu.


    Bok

  • Ja se nadam da je tema gusarstvo i dalje...

    Da dozvoljeno je napadati saveznike zbog osvajačkih bodova ako je to pitanje...Vrlo lako može nekoliko aktivnih igrača "servisirat" osvajačke od puno igrača.

    Kako, ne mogu ti reči to je stvar taktike . razmisli malo i udruži se sa nekoliko svojih saveznika i ide to lagano.

    Ako se to "servisiranje" nije odnosilo na osvajačke bodove, gusarenje...

    Prijavi sumnje na tiket game timu.


    33BANDA , molim te izbjegavaj riječi gdje moraš lupat cenzuru, čim moraš cenzurirat znači da si i sam svjestan da nije ok za forum.

    To što si ti stavio zvjezdicu ne znači da mi ostali nemamo pojma šta tu piše :)

    uqhz02y.gif

  • E moj Mysteru, koja god se sekcija otvori, vječito laješ, a samo u biti cviliš. Zašto cviliš pita te profa? Poslao nam je nešto od ovog kruga, kaže da si od tada uplatio masu Ambrozije i da ''pretvaraš dan noć'' . A vidi što je bilo, što je ovo maleni?


    E da, aj bjež malo opet sa svojih otoka, nemoj slučajno da ti zavalim još koji hof :D:D

  • Hahahahahahahaha,lijep pozdrav svima..evo ukratko cu

    Ovo je presmješno za gledat morao sam se ukljucit.

    Stari HERO s delte kad je jahao i početak ZETE je bilo naše doba,kad si vodeci po gusarima,napadackim, i jos stosta dugo vremena mislim da pada i smisao igre i volja..Ovdje kolko vidim po statistikama mozete vidjeti da nema 1/4 aktivnih igraca kao prije,no evo vratim se da pokazem malo sto HERO moze s niti polovicom igraca od prije,jer mislim posto je KARANTENA svi ce igrati,nemas jednostavno drugo sta radit,kad ono nema nikoga haha..

    Krenili ste s nekakvom dominacijom kada je 70% servera izumrilo te jos kacite slike kao nekakav uspijeh,to je dokaz di vam je maksimum..


    Puno etikete s svih strana na HERO savez a to dokazuje kakvu smo prošlost imali i kakav smo savez imali..btw ljubomora je gadna stvar.


    lijep pozdrav,

    profa

  • Danas je mali fasovao koliko cujem oko 115k opet... e moj Myster... gadno je kad gubiš na svakom frontu, ali si i dalje uvjeren da pobjeđuješ... Cekam te veceras ponovo u gradu u 20:45 kad dode flota. Bas da vidim oces napast ili bjezis s vlastitih otoka opet... pošto evo ni u gusarima te nismo poštedili gaženja :D

  • Zaboravio sam da vas je prvo Antun gazio...dominirali ste cca 15% trajanja servera....ovaj krug je vaš....nikakav problem...jedino zato što mi se ne da rušiti gradove da bih imao mobilke...i slijedeći će biti vaši iz istog razloga....nikakav problem...

    Svi do jednoga ste visili u gusarima od mene...puno puta ...i u vrijeme kad je server cvjetao...samo ja ne radim arhivu...znam da si morate nekako dizati moral...

    Što se tiče.113k , ne 115 koje sam fasovao danas svi jako dobro znate da je to pokupljeno od vaše farme, točnije 116 k sam pokupio...mogao sam pretvoriti, ali zašto...profa što se mene tiče može imati i milijun gusara...

    A ti što čekaš...nastavi čekati i blejati u ekran 24 sata...to ti se zove dresiranje... Ambrozije Palmiću dragi...

  • Samo lupaj ambru, brani se kolosom, a sebe prezentiraj kao igrača ''koji zna i može'' ... Mala pobjegulja... Ni večeras nećeš doć i ishod je uvijek isti.. ti si pobjednik hahahahahahahha