[KIBESZÉLŐ] Új fórum

• A dolog fordítva lészen...Sipka nem annyira bírja...mert ha Blume akkor Sipikénk hajnal kettőkor is nekifog és megírja a szokásos hat oldalt...rofl.gif

És ez jóóóóó , hisz Ő a rend őre pump.gif

No igen kedves Kopi...kérdezd azokat akik nem ismernek, majd elmondják ki vagy...thumbsup.png

Amúgy most éppen az a legnagyobb problémám, megmaradnak e a kissárgáim. Az itteni kínálat nos az egy borzalom...háh..blink.png

1209804121_12.gif

1c1ve5htus411w2nrszz.png

• Igen, se felhasználóbarát, se mobilbarát, sajnáljuk :( Pedig nagyon responzív már, ezért lett ez a motor. Azért remélhetőleg be lehet lakni idővel, végülis a régi ennyire se volt mobilbarát.

Emellett csendesen köszönöm támogatásotok, személyemmel kapcsolatban, valóban öröknek tűnik ez, változást nem is reméltem..mondjuk eddig azért kaptam, mert 3kor írtam, most a 2 volt a cél..elnézést, megint elcsúsztam és ez lett belőle :) Bár őszinte leszek, volt hogy bántott, amikor csak segíteni jöttem be két munka közt, adott időben, de mostanra már be kell látnom, ha csak azzal lehet nekemugrani, hogy hány órakor írok a valódi munkáim közt (értsd, amiből kenyeret is lehet venni), hogy válaszoljak kérdésekre, benézzek vagy tegyek bármit, akkor vmit mégis jól csinálok, és nagyon hálás is kell legyek ezért, köszönöm szépen. S mindannyiótoknak..és azt is, hogy kitartotok ika mellett, felesleges tagadni, hogy ez lassan mártírság :D

meg ne mondjátok senkinek, de én szeretlek Titeket :)

kiegészítés: gondolom költői kérdés volt, hogy lehetne sablonnal kreatívkodni..elég szép "szakma" épül már rá :)

"A leghatásosabb titok gyakran az igazság."

( Daniel Banulescu )

• tongue.pngHunnye, alig találtam be...höh..

Evvan ezt kell szeretni...mint oly sok más mindenben...nincs választásunk...

megszoksz...megszöksz..meg illen izék....

Csüsze

Mizu?

Miért lett volna költői kérdés?...az hogy egy adott meglévő készletből pakolászok ezt azt amazt....nem látom benne a kreativitást....attól még lehet szép szakma....Ezt meg eddig is tudtuk...na még jó hogy szeretel minket....rofl.gif

Szal nem meglógni....azéééé!

Még ennyire ronda fórumot...unsure.png

1c1ve5htus411w2nrszz.png

• Jó nagyot kívánok!

Beginner lettem megint.... új fórum... leépítés, összevonás.... minden megszűnik lassan mi?

Azért jó látni, hogy még vannak itt páran.

... raktam volna egy kis zenét a "mit hallgatok"-ba, de a videó link mopst nem működik olyan egyszerűen mint az előző fórumon. Próbálkoztam párszor aztán hagytam úgy...

minden kezdet nehéz....hát még a vég

• Most nekem is sikerült. ... a megosztás, majd a felajánlott linket tettem be. Így jó. A böngésző linkjét bemásolva nem ment. Valami nem tetszett neki.