Spajanje servera

  • Pozdrav,


    Kao što vidite u ikariamu svaki dan ima sve manje igrača, uglavnom ostaju ljudi sa multi nalozima. Neki se žale i da nemaju više sa kim da potpišu ni kulturni sporazum. A na HOF-u kao što se može videti samo nekoliko igrača aktivno i to je to. Hteo sam da pitam šta mislite o tome da se spoje srpski serveri, i neka ostanu na primer 2 normalan server i ratni server. Ako bi se složili da se mail šalje dalje ko je već zadužen za to.


    Hvala!


    Beta forever!

  • Spajanje servera je po meni unistilo igru... no to je samo moje misljenje, na koje nadam se imam pravo! :)

    Nije nuzno dobra stvar da se spoji. Ona akcija s engleskim serverom di se masa ljudi registrirala, to je bilo dobro. E sad tako nesto treba napraviti kod nas, s milti acc opcijom ugasenom za taj server - e onda bi to bilo dobro. :)

  • Pa ... Sta se ceka? 8)

    Diskutabilno je pisati o tome sta je najvise uticalo na odliv mozgova sa Ike i propast iste..
    Ali..

    Moje misljenje je:


    Da treba da se ugase svi svetovi, forum, sve sto ima veze sa ovom igricom. Da Ikariam nestane - kao da ga nikad nije bilo.

    I da se onda, nakon 5 godina otvori novi svet.-Samo on, taj jedan.
    Naravno, uz dobru reklamu prethodno, po svim mrezama, zajednicama, sferama itd. tako da dopre cak do igraca iz 2008. godine.

    E, onda bi bilo ljudi i aktivnosti. :) (Mozda!)

    (Unapred se izvinjavam na dozi sarkazma i ironije u svom izlaganju, ali zaista stojim iza ovih reci)

  • Tesko da bi se iko vratio, igricu je pregazilo vreme, imas toliko dobrih novih igra, i sto je najbitnije brzih na kojim ne moras brinuti da l' ce te neko napadati, nego udjes kad ti se igra, odigras "game" i izadjes, ovo je vise za ljude sa zivcima, nisam video niti jednog novog igraca na .rs serverima, tacnije retko se vidjaju, sve sto je ostalo su igraci iz 2008 i to mali broj.

    Secam se otvaranja epsa imalo je oko 4k igraca, sad svi serveri sa multy nalozima nemaju toliko, o alfi da ne pricam, kada se je alfa otvorila to je bila ludnica :)

    My - Denis1998 No Autority(N_A )

    Epsilon - Denis1998

    Eta - Denis1998

  • Ma kakvo crno spajanje i zašto opet otvarati tu temu jer je o tome već bilo reči ovde .Pa ču ponoviti svoje mišljenje o tome opet .Protiv sam ikakvog spajanja bio i onda a i sada sam .Jer spajanje nam tada ama baš ništa dobro nije donelo a i nebi nam i nikakvo novo .

    1. Koliko je samo naloga ugašeno jer su igrači bili u MO u to vreme .

    2, Zašto su uopšte ugašeni stari serveri a posle toga napravljeni novi a ni na spojenima se nije video ama baš nikakav priliv gomile novih igrača kao ni porast borbi tj hofova ovde.

    3. Koliko je samo jakih saveza ugašeno ili su spali na 10tak ili manje članova jer nisu se mogli skupiti tamo gde su.

    4. Koliko je novih saveza osnovano tada .

    Mislim da nije nijedan kako na RS tako i na BA ni na jednom od spojenih servera .

    O tome za sad toliko samo samo ču dodati još nešto vezano za ovu temu.

    Zašto koristite izraz multi nalozi jer mi smo sve svoje naloge sa ugašenih servera morali prebaciti negde zbog spajanj i povezati ih tako da oni nisu uopšte ničiji multi jedino u slučaju ako to neko nije tada uradio mogu to i biti .

  • Ja sam protiv spajanja svetova , cak bi i trebalo da se razdvoji forum BA da ima svoj forum RS svoj forum ,mi smo dve razlicite drzave i bilo bi tako najbolje . ja sad iskreno nemam pojma dali Srbija ima admine ili su vecina sa BA domena...


    Zelim da ako sam uso i registrovao se na RS Ikariam , imam i admine Iz Srbije , podrsku iz Srbije , ne zelim da citam ili da dobijam savete na jezicima koji slice srpskom jeziku , vec na svom srpskom jeziku . ato mislim da je najbolje razdvojiti BA i RS forum...

  • Ne razumem o čemu ti to govoriš D jer BA znači balkan a Srbija je na njemu i tu su svi iz ovog region pomešani kao takodje i na RS.Svi godnama se družimo lepo i igramo se bez obzira ko odakle je ovde kao i tamo .Zato i nema ama baš nikakve potrebe da se pravi nekakav novi RS forum samo treba ovaj postojeći napraviti preglednijim tj treba odvojiti bitke sa RS i bitke na BA.:)

  • Ja sam protiv spajanja svetova , cak bi i trebalo da se razdvoji forum BA da ima svoj forum RS svoj forum ,mi smo dve razlicite drzave i bilo bi tako najbolje . ja sad iskreno nemam pojma dali Srbija ima admine ili su vecina sa BA domena...


    Zelim da ako sam uso i registrovao se na RS Ikariam , imam i admine Iz Srbije , podrsku iz Srbije , ne zelim da citam ili da dobijam savete na jezicima koji slice srpskom jeziku , vec na svom srpskom jeziku . ato mislim da je najbolje razdvojiti BA i RS forum...

    Kada ti toliko smeta dobiti savjet koji savršeno razumiješ ali je na jeziku koji sliči Srpskom zašto onda pišeš na latinici, a ne ćirilici.


    forumi se neće razdvajati. Očito je da se radi o uštedi prostora. Osobno i meni su bili ljepši stari forumi, pregledniji, ali privikli smo se valjda već i na novi.

    uqhz02y.gif

  • Covek se uci dok je ziv,ali pojedini na zalost ne mogu da nauce.

    Клекну Милош пред ИКОНУ испред Лазара,Он позива у молитви светог ЗОСИМА.НЕЋЕ СУЛТАН воду пити покрај ПРИЗРЕНА
    Не дамо му ни камена Цара Душана.

    Теби кнеже завет дајем нек запамте сви,пашће СУЛТАН испред тебе пре нег паднеш ти

    За тебе ћу и крст часни живот предати.Па ћемо се сви на небу вечно састати.

    Не дам,не дам земљу Цара Душана.Не дам децо ни камена с двора његова

    Чекам,чекам њега ја на Косову.Па нек узме моју главу,не дам СРБИЈУ!


    🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸<3🇷🇸