התמודדות היכל התהילה 2019

• אני משחקת: אלפא, בטא, זטא, ארס, רו

סיגמא, קסי

שמי במשחק: אבשלום

אני מצביעה למועמד: ספרטן

הסיבה: מגיע לו :)

1de02f17430bdfed103ab83cc63d98e8.png

• משחק ברו

שמי במשחק באבא יאגה

מצביע לספרטן כי ביקש ממני בווצאפ ללא הפסקה להצביע לו כי הוא קרניבור אמיתי חבר למשחק ועוזר המון או ב'יצור חווה שלי

היידה אופק

ואולי תשקלו לא להחשיב קולות של כל מיני יוזרים עלומים שנפתחו היום כדי להצביע להיכל התהילה הרי זה ברור שזה כפולים :)

• משחק בשרת מלחמה

OMER שם במשחק

PHOENIX מצביע לשחקן

שחקן תותח עם הרבה ידע והשפעה פשוט מגיע לו לזכות

• השרת\ים בהם אתם משחקים - ארס

שם המשתמש שלכם במשחק - The Doctor

השם של השחקן אותו אתם מציעים כמועמד- Phoenix

מדוע אתם מציעים אותו כמועמד - שחקן משפיע מתחילת השרת, מוביל הטבלה ובנאדם טוב

• משחק ברו

שמי במשחק באבא יאגה

מצביע לספרטן כי ביקש ממני בווצאפ ללא הפסקה להצביע לו כי הוא קרניבור אמיתי חבר למשחק ועוזר המון או ב'יצור חווה שלי

היידה אופק

ואולי תשקלו לא להחשיב קולות של כל מיני יוזרים עלומים שנפתחו היום כדי להצביע להיכל התהילה הרי זה ברור שזה כפולים :)

מגרד לך הגוף הא?

כל מי שהצביע בצד שלכם מלבד אחד לא פעיל בפורום ברמת הבדיחה אפילו

• משחק בשרת ארס

Dev4ce שם השחקן

המועמד שאני מצביע לו הוא השחקן

Phoenix

לדעתי הוא שחקן שראוי שיזכה בתואר מהיום הראשון של השרת והגיע הזמן שזה יקרה

• משחק בשרת רו

שם משתמש במשחק: the zU

מועמד: ספרטן

סיבה: לעודד אותו שלא ירגיש רע, למרות שהוא בוודאות לא השחקן הכי טוב שראיתי

שם משתמש במשחק: StrydeR

אותו דבר

• עומר מצטער לאכזב אותך לא נכתב רק עליכם בארס .. לא באמת מעניין שאתם פותחים כפולים בשביל להצביע לעצמכם לבריאות ..

אמרתי את זה בכללי לא רק לארס וזה כולה היכל ממש לא מעניין אפאחד כבר 3-4 שנים אם לא שמת לב .. אשמח לצבעה נקייה מכל צד ומכל שרת במשחק .. תראה איך הפורום "'קם" לחיים בשביל היכל תהילה ואז יירד שוב .. לדעתי זו לא הדרך הנכונה

שיהיה אחלה סופ''ש

• הצבעה בפורום שכולם יכולים לראות מי מצביע וכמה מצביעים ולמי אתה מצביע מביכה ברמה הרעיונית בכלל

רואים שלא הושקעה יותר מדקה על התחרות הזאת השנה והתחרות הזאת שווה לצואה מהבחינה הזו

הפורום "קם" בגלל 2 צדדים , אם היה צד אחד אז הצבעה אחת הייתה מספיקה בשביל המנצח

• אז הבחור מארס שאין לאף אחד מושג מה מיוחד בו זכה בדיוק כמו שאר המתמודדים. אני לא שמעתי על משהו מיוחד שקרא השנה אולי לא ידוע בזטא אבל לא יותר מזה גם בשאר השרתים, חוץ מארס שאני לא יודע מה הולך שם בתאכלס אבל יכול להיות שבאמת יש שם מישהו מוביל אם עושים בשרת את המטרה שלשמה הוא נוצר.

• בארס אנחנו נלחמים כבר למעלה מ8 חודשים, משהו שנדיר מאוד לשחקנים שאוהבים רק שלום ובנייה ומפרסמים בפורום תחרויות בנייה בין הבריתות

• אז הבחור מארס שאין לאף אחד מושג מה מיוחד בו זכה בדיוק כמו שאר המתמודדים. אני לא שמעתי על משהו מיוחד שקרא השנה אולי לא ידוע בזטא אבל לא יותר מזה גם בשאר השרתים, חוץ מארס שאני לא יודע מה הולך שם בתאכלס אבל יכול להיות שבאמת יש שם מישהו מוביל אם עושים בשרת את המטרה שלשמה הוא נוצר.

מה שקורה שם פשוט לא מקבל פרסום

רון עשה הרבה הן במשחק באופן כללי והן בשרת ארס באופן ספציפי

לא ידוע בזטא?

זה הדיבור?

לא אמרתי שלא קורה שם כלום אמרתי שאני לא יודע.

מה שכן אני רואה שכשהם כן רוצים להחיות את הפורום החברה מארס כן יודעים להראות נוכחות...

לא ידוע בזטא?

זה הדיבור?

הרבה יותר מכל שחקן אחר וק"ו מבנצי שלא יודע מה בדיוק עשה שמגיע לו לזכות חוץ מלשחק במשחק הנטוש הזה

לא אמרתי שלא קורה שם כלום אמרתי שאני לא יודע.

מה שכן אני רואה שכשהם כן רוצים להחיות את הפורום החברה מארס כן יודעים להראות נוכחות...

עומר ואני פעילים פה מספיק כדי לכסות על השאר

ועם מה שהולך לאחרונה באיקרים

אני חושב שעדיף שזה לא יגלוש לפורום