Kto w 2020?

  • Żyje tu ktoś jeszcze? Dociągniemy do 2021? Jak długo GF utrzyma jeszcze Ikariam na chodzie?


    Wątek do swobodnej dyskusji i spekulacji na te i inne tematy ;)


    Pozdr!

    06.03.2008 18:34:30 - Zdecydowałeś stworzyc imperium w Ikariam - Świat Alpha!

  • Całkiem żywy się jeszcze wydaję. :)

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • forum po przeniesieniu troszkę podupadło ale no jeszcze od czasu do czasu jest z kim zamienić kilka słów tutaj


    prawda jest taka, że to co kiedyś się działo na forum w dużym stopniu przeniosło się na skypa i discorda

  • forum po przeniesieniu troszkę podupadło ale no jeszcze od czasu do czasu jest z kim zamienić kilka słów tutaj


    prawda jest taka, że to co kiedyś się działo na forum w dużym stopniu przeniosło się na skypa i discorda

    Troszkę podupadło , bo dostaliśmy czystą tablicę, którą trzeba na nowo zapełniać.

    Na starym forum zostało bardzo dużo wątkach, czasem tam wchodzę je przeglądać ze względu na sentyment. Na nowe forum trafi każdy, bo odnośniki zostały poprawione oraz na stary forum widnieje informacja:


    Szanowni Gracze!

    Nowe forum zostało otwarte, zapraszamy do rejestracji konta pod adresem https://forum.ikariam.gameforge.com
    Niniejsze forum będzie aktywne wyłącznie w trybie tylko do odczytu.


    Komunikacja poszła do przodu, Ikariam otrzymał oficjalnego Discorda, gdzie możecie złapać członków Zespołu, ale nadal oficjalną drogą kontaktu jest Support.


    Kilku moich znajomych powróciło do gry. Osobiście uważam, że gra szybko nie upadnie.

    Gameforge otwiera co jakiś czas nowe serwery, ale fuzji pewnie się kiedyś i tak doczekamy :P

  • Żyje tu ktoś jeszcze? Dociągniemy do 2021? Jak długo GF utrzyma jeszcze Ikariam na chodzie?


    Wątek do swobodnej dyskusji i spekulacji na te i inne tematy ;)


    Pozdr!

    będzie go trzymać póki kasę dostaje :S


    oooo nowy członek teamu do wkurzania :love:

    IdgR8Pp.png

  • no po tej super aktualizacji już chyba koniec ikariamu. Najpierw wywalona została 1 bitwa to chyba już z miesiąc temu a teraz wszystkie wśród nich bitwy po 3- 4 tysiące rund.

    GF dziękuję

  • Hello !

    Kiedyś za dzieciaka stawiałem domki nawet nie wiedziałem że jest forum :D

    Dużo widzę się pozmieniało :D no nic trzeba się jakoś przyzwyczaić :P

    :closedthread:

  • To teraz możesz stawiać domki, bo wyszedł nowy serwer i dość sporo osób na nim gra (jak na każdym nowym :P).

    Mam nadzieje, że liczna graczy utrzyma się jak najdłużej :)

    Mamy też Discorda!

    Właśnie na nim zacząłem grać :D trzeba rozruszać grę :D

    :closedthread:

  • Nie jestem obyty z Discordem wiec spytam: to jeden ogolny kanal dla spolecznosci ze wszystkich serwerow?

    06.03.2008 18:34:30 - Zdecydowałeś stworzyc imperium w Ikariam - Świat Alpha!