Eltűntek a katonáim

  • Sziasztok!

    Olyan problémám lenne,hogy a városaimból eltűntek a katonák, de a fenntartási költség nem változott. Én nem küldtem el katonákat és csata sem volt. Tudna valaki segíteni mit tegyek?

    Játékos név Hamurappi

    Köszönöm.

  • Sziasztok!

    Olyan problémám lenne,hogy a városaimból eltűntek a katonák, de a fenntartási költség nem változott. Én nem küldtem el katonákat és csata sem volt. Tudna valaki segíteni mit tegyek?

    Játékos név Hamurappi

    Köszönöm.

    nem fogyott el az aranyad?

  • Csinálj képernyőfotókat erről, hogy lássuk és betud jelenteni a hibát!

    3W7KJrl.png

    Köszönöm Lara :love:

    hu.gif

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

  • Nem lehet, hogy hadihajóid vannak, és nem szárazföldi egységeid?

    Az megnyomja a tp, és viszi az aranyat is...

  • Hülye kérdés, de azért biztos ami biztos megkérdezem...

    Valamit elkevertél és egy másik városodban, de megvannak a katonák?


    Olyan elvileg létezik, hogy eltűnik valakinek a serege (bár ha jól tudom, annak feltétele, hogy csinálj vele valamit - támadás pl.).

    Olyankor viszont elvileg teljesen eltűnnek, tp sincs és aranyat se fogyasztanak. Ergo ha ezek nem változtak, mióta nem találod a katonáidat, akkor valahol meg kellene lenniük. Nézd végig a többi városodat, biztos ami biztos.


    A jegyírással is próbálkozhatsz, ha még nem tetted, és nincsenek meg a katonák (mondjuk már nagyon sok idő eltelt így már nem 100%, hogy odafentről megoldható, ha eltűnéses hiba van) :(

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

  • igen ezt jeleztem is valamelyik nap hogy a flottám láthatóvá vált ( és előtte nem küldtem sehova őket) de előtte 0 db hadi hajót mutatott.

    Ezt a jegy írást hol tudom kivitelezni?

    köszönöm a választ.