A İ B Tartışma Başlığı

• Sur pesmi ediyorsun. Frostun oynunu al oyna. Zaten bir ise yaradigida yok :D

Ya parazit gibi araya girip duruyorsun Bi çık git ya

Kimsin nesin belli değil geliyorsun buraya yazıyorsun Bi icraatınıda görmedim şuana kadar

Lütfen burayı terket sülük gibi yapıştın

• Surrrrrr alphada thor atesini yaktin. Sana güvenen herkes thora baș kaldirdi. Onlari yalniz mi birakacaksin. Thorda bir bir tatiller basladi. Isini yarim birakma:D

• ''yav'' FaLCoN kanka yaptığım teşbih mod tarafından sakıncalı bulunmuş olacak ki ''Şak'' diye mesajımı kaldırmış.Sen alındın mı allasen ne dedik ki?

Not:Ben bu gece ölmezsem ölmem ölmem hiç bir vakit:))

• ''yav'' FaLCoN kanka yaptığım teşbih mod tarafından sakıncalı bulunmuş olacak ki ''Şak'' diye mesajımı kaldırmış.Sen alındın mı allasen ne dedik ki?

Not:Ben bu gece ölmezsem ölmem ölmem hiç bir vakit:))

Surun korkusundan yazdigim mesaji bile kaldirtiyorsunuz :D

Sur ile bas edemediniz. Alpha size karsi birlik olunca banlattiniz. Cesaretiniz olsaydi adami banlattirmazdiniz.

Luck banlayacaksan banla bahane aramaya calisma. Ayrica kurallara uydugum sürece istedigim yere yazarim. Size soracakda degilim.

• olm indirmeli kaldırmalı konuşma bak yiyecen banı.Biraz beni örnek al.

Luck modum FaLCoN bana silgi atıyor banlayın şunu.

• Neymis kıșkırtıcı mesajlarmıș. Bu forumda kıșkırtıcı mesaj yazmayan mi var. Bütün rakip ittifaklar birbirine kiskirtici mesaj yaziyor.

Böyle isten anlamayanlari yönetici yaparlarsa ban yeriz :D

Simdi lucku kiskirtmaya basladim :D

Senin neyini örnek aliyim. Thorun %80 ni multi hesap. Surun yaptigini hepiniz yapiyorsunuz. O altinlarin general depolarin kaynagi nedir.

• O yukarıda yazdıklarından sonra inşallah banlanirsin da senin boş yapmalarına maruz kalmayız artik.Luck sana ban atmakla aşırı haklı

• O yukarıda yazdıklarından sonra inşallah banlanirsin da senin boş yapmalarına maruz kalmayız artik.Luck sana ban atmakla aşırı haklı

Sen boș görmemissin. Yazdiklarim isinize gelmedi degil mi. Sen asil hesabini yazsana. O oynadigin hesap düne kadar 0 generalle altin kasiyordu. Gelisim dahi yapmiyordu. Multi hesaplarla forumda ağlık yapiyorsunuz. :D

• Böyle isten anlamayanlari yönetici yaparlarsa ban yeriz :D

Sen şimdi forum tarihinin en nitelikli,çalışkan ve bir o kadar da ponçik moduna senden apartman yöneticisi bile olmaz mı diyosun?

Bütün rakip ittifaklar birbirine kiskirt

Tövbe tövbe bu nasıl cümle lan.püüüğğğ sana.

• Ne altın kasmasindan bahsediyosun sen iyi misin? Bu hesap 2-3 ay oncesine kadar tatildeydi,74 45'de frost ve koca reisin adasında sehrim olduğu için savaşmaya çağırdı cako ben de geldim.Sen kimsin de oturduğun yerden Thor hakkında atıp tutuyosun.Anonim hesapla gezmek çok rahat tabii

• Ne altın kasmasindan bahsediyosun sen iyi misin? Bu hesap 2-3 ay oncesine kadar tatildeydi,74 45'de frost ve koca reisin adasında sehrim olduğu için savaşmaya çağırdı cako ben de geldim.Sen kimsin de oturduğun yerden Thor hakkında atıp tutuyosun.Anonim hesapla gezmek çok rahat tabii

2 - 3 ay tatilde olan hesap 1 haftada cako cagirdi diye tüccar siralamasinda 8. oluyor öylemi. Biz buna multicilikte kral diyoruz.

Sur bile aylardir sizle savastigi halde 19. Siradayken sen nasil oluyorda tüccar siralamasinda 8. oldun 1 haftada.

• Sen boș görmemissin. Yazdiklarim isinize gelmedi degil mi. Sen asil hesabini yazsana. O oynadigin hesap düne kadar 0 generalle altin kasiyordu. Gelisim dahi yapmiyordu. Multi hesaplarla forumda ağlık yapiyorsunuz. :D

Ben yazayım mı knk asıl hesabı mı?

• Sen iyi misin çocuk ben 3 Kasım'da açtım hesabı ne 1 haftasından bahsediyosun sen.Bir de bir halt biliyormuş gibi konuşuyor.Suphen varsa git ticket ac pannacota incelesin hesabı.Sana hesap vermek zorunda değilim.

• Sen iyi misin çocuk ben 3 Kasım'da açtım hesabı ne 1 haftasından bahsediyosun sen.Bir de bir halt biliyormuş gibi konuşuyor.Suphen varsa git ticket ac pannacota incelesin hesabı.Sana hesap vermek zorunda değilim.

Bu senin ve Thorun multici oldugunu degistirmez. :D thor ittifakinin yarisi gelisim yapmayan hesaplarla dolu. Yoksa nasil gezecekler milyon generalle

Isterse 1 ocakta aç hesabi. Üzerlerine milyon general alip milyar altinlarla gezenlerin hepsi multici. Üzerine alinmak istemiyorsanda alinma :D