Mani Jautājumi pa spēli

  • Nav nekādu ierobežojumu palīdzot mazākiem spēlētājiem (punktu ziņā), to droši var darīt.

    Bet, ja tas ir tavs konts, kurš izmanto citu IP adresi vai kā savādāk apiet noteikumu par vairāku kontu lietošanu, tad visi iesaistītie konti var tikt bloķēti.

    45d8c899d9.png

  • Nein, nein, viss ir tīrs!


    Vēl kāds manis interesējošs jautājums:

    Es te barbariem pa muti pamazām dodu, paceldams arī viņu ciemata lvl, taču, kad pievienoju savam karaspēkam ārstu un vai pavāru tanī kaujaslauka grafikā viņi neparādās, kaut gan viņiem vajadzētu būt kā ''suport'' vienībām? Kāpēc tā ir?

    Vēl otrs jaut., šajā sakarā - kāds ir pilna lauka limits pavāram un ārstam?

  • Ārsti un pavāri neparādās kaujas laukā, viņi stāv malā visu laiku un atbalsta kareivjus (viņus arī nevar iznīcināt).

    Tā kā viņi uz kaujas lauka nestājas, tad nav nekāda limita.

    Vienīgi varu ieteikt, cik pavārus/ārstus ir vērts ņemt līdzi vienā kaujā. Bet, diemžēl, precīzi neatceros cik bija, 30-45 vienības (lielajā kaujas laukā). Vairāk pavārus/ārstus ņemt 1 kaujā nav nekādas atšķirības, tikai zeltu tērēs un viss.


    p.s. vecajā forumā vēl ir tēma par Ārstu devums kaujā (links)

    45d8c899d9.png

  • Cik aktīvi viņi šeit kaut ko pēta, cenšas labot vai attīstīt - nav zināms parastajiem mirstīgajiem.


    Manuprāt, šeit jau sen ir dīkstāve - netiek nekas attīstīts (papildināts, uzlabots) un netiks. Labos kļūdas kuras parādās un tas būs viss, bet atkārtošos, tās ir tikai manas domas.


    Galvenais, lai tagad izstrādā funkciju noņemt kontus no lobija, lai var atdot citiem spēlētājiem.

    Un izlabo kļūdas ar barbaru cietoksni, kad vienības tiek uzkarinātas uz vairākiem gadiem.

    45d8c899d9.png

  • Hmm, par šo informēšu mūsu GA, jo cik noprotu, viņi tulko tos tekstus. :)

    Gan jau ātri uzrakstīs, jo cik no galvas atminos, tad tie labojumi (vismaz pēdējas) ir bijuši niecīgi, precīzāk - smieklīgi.

    45d8c899d9.png

  • Kā var nomainīt atsevišķam spēles kontam epastu ?


    Viņš ir pievienots lobija sistēmā, un viņam ir vienāda epasta adrese ar kontu citā serverī ...

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S

  • Kā var nomainīt atsevišķam spēles kontam epastu ?


    Viņš ir pievienots lobija sistēmā, un viņam ir vienāda epasta adrese ar kontu citā serverī ...

    Šāda opcija joprojām nav izveidota... No lobija izveides ir pagājis ilgs laiks, bet svarīgākās funkcijas diemžēl vēl nav.

    Visi tie, kuri pievienoja kontus lobijā, tie vairāk nevar atsevišķi pa vienam kontam atdot. Jādot uzreiz viss lobijs.

    45d8c899d9.png

  • Es vēlos kontu pārmest no cita servera, a tur man ir tieši tas pats epasts kas zetas kontam, tāpēc ķipa neļauj ... fantastiski :(

    Šajā gadījumā nomaini vienam serverim lobija e-pastu uz citu un tad pārmet to savu kontu.

    Personīgi man būtu bail mest savus kontus citur, jo nezinu vai kāds ir šīs lobija versijas laikā pārmetis kontu uz citu serveri. Un vai tam nebūs kādas blakusparādības. Bet pirms kaut ko tādu dari, ieteiktu drošības pēc uzfilmēt konta datus + katras pilsētas saturu.

    Ja kaut kas noies greizi, tad GF varēs papūlēties visu atpakaļ atgriezt un vēl palūgt kompensāciju :D

    45d8c899d9.png

  • Kā var nomainīt, ja abi konti ir zem viena lobija . Viens konts ir zetā , otrs epsilonā . To kas epsilonā, vēlos pārmest uz zetu ... Abiem jābūt vienai epasta adresei, tieši tādai pašai kā lobija .

    rsz-5e61b8b36d587d0a31d47e86c3f7ea35.png


    N.O.T.O.R.I.O.U.S