Mani Jautājumi pa spēli

  • Labdien.
    Sakiet,kādas celtnes nevaig celt katrā pilsētā?
    *Zinu ka Darbnīcu vienā pilsētā uzcel lidz gala limenim,un visu lidz galam izpēti,uzlabo.Tas viss darbosies uz visiem karaspēkiem,visās pilsētās.

  • Kā darbojas brīnumi?
    Ja poseidons saiisina laiku visiem kugiem,tad kugi ir jaasuuta no tās pilsētas,kur atrodas brīnums,vai viņš darbojas visur?Jo es kautkā nerdzu atskirību,ja brīnums nedarbojas,laiks paliek kugiem tāpat 30 min braukšanai,bet kad aktivizē brīnumu,laiks tāpat nemainās.Kāpēc?Vai kuģi jāsūta no tās pilsētas,kur atrodas brīnums,lai būtu kautkāds efekts???Nesaprot :(

    Un kā ir ar smēdi?Vai karaspēks jātur tur,kur smēde atrodas,vai var pēc smēdes aktivizēšanas sūtīt karaspēku no jebkuras pilsētas,vai jāsūta no tās pilsētas,kur atrodas smē'de??? Kā tas brīnums darbojas?

  • 1) Jūras karšu arhīvs darbojas tikai pilsētā, kurā tas ir uzcelts.

    2) Poseidonu vajag aktivizēt, PIRMS kuģi tiek izsūtīti. Poseidons darbojas VISĀS pilsētās.

  • 1) Jūras karšu arhīvs darbojas tikai pilsētā, kurā tas ir uzcelts.

    2) Poseidonu vajag aktivizēt, PIRMS kuģi tiek izsūtīti. Poseidons darbojas VISĀS pilsēt

    Bet skatos laiki nemainās,vai esu aktivize'jis vai neesu.NAv nekādas starpības.

  • Atkarīgs no servera un mērķa. Dažos serveros pirātu TOP50 var tikt vispār bez ekipāžas. Ja tomēr gribās tikt TOP1, tad bez 200k ekipāžas pat tukšākajos serveros varētu būt grūti.

  • Atkarīgs no servera un mērķa. Dažos serveros pirātu TOP50 var tikt vispār bez ekipāžas. Ja tomēr gribās tikt TOP1, tad bez 200k ekipāžas pat tukšākajos serveros varētu būt grūti.

    Gribi teikt ka pirātu ekipāžu vajag vismaz 200 000 ???
    Man neintresē tie topi un pirātu punktu skaits.Intresē cik liela pirātu ekipāžā vajadzīga,lai varētu ko nolaupīt vai aizstāveties pret pirātu punktu nolaupīšanas.

  • Minka40 tavā gadījumā, ja neinteresē tie topi un pirātu punktu skaits, tad ekipāža vispār nav nekāda vajadzīga.

    Bet ja tomēr tops interesē, tad nav iespējams noteikt vērtību, kuru tu prasi. Jo lielāka ekipāža, jo labāk.

    45d8c899d9.png

  • Minka40 tavā gadījumā, ja neinteresē tie topi un pirātu punktu skaits, tad ekipāža vispār nav nekāda vajadzīga.

    Bet ja tomēr tops interesē, tad nav iespējams noteikt vērtību, kuru tu prasi. Jo lielāka ekipāža, jo labāk.

    BEt apmēram ciparus varat pateikt?No-līdz :) pirātu ekipāžu (optimālais)

  • Labi, aptuveni ir nepieciešams no 3 000 - 500 000 pirātu ekipāžas.

    Varbūt sāc aktīvi piedalīties pirātismā un izproti to visu lietu, nevis lauzi galvu ar mistiskiem jautājumiem?


    Katru dienu pirātisma ekipāža spēlētājiem pieaug. Tikai protams ne multiem, kuri tikai ražo pirātu punktus, tos var izlaupīt ar 3k ekipāžu, bet tad 100% ka kāds cits tevi apciemos un ar 3k ekipāžu būs ļoooti par maz. Ir spēlētāji kas topā iet bez ekipāžas, ir tādi, kas sakrāj ap 40k, ir tādi kas sakrāj ap 60k, bet ir aktīvisti, kas 300k, un pat 600k ekipāžu uztaisa. Tā ka tavā gadījumā aktīva pirātisma spēlēšana nesanāks, ja vien nebūs nekādas diplomātiskas vienošanās.

    45d8c899d9.png

  • Jauutājums pa armiju.
    1.Kādas vissoptimālākās armiju vienības taisīt?Lai sadragātu tikai mūri,kas ir max limenī.
    2.Kādas armijas atstāt savās visās pilsētās,kamēr siroju rinkī?

  • Dīvains tas 1.jautājums, jo max mūris ir tikai dažiem spēlētājiem.

    p.s. es pie sevis tuvumā atradu tikai 43lvl mūri, kuram ir pāri 14 000 000 kopējo punktu. Bet zinu 2 spēlētājus, kuriem ir 48lvl mūris, protams, viņiem punkti ir pāri 95 000 000. :D

    1. Lai sadragātu pliku mūri aiz kura nav vienību un kurš ir max līmenī (48lvl celts ar ambroziju palīdzību), pietiek ar 30 mīnmetējiem un dažiem (piemēram 50) šķēpiem. Mūrī caurums būs jāsit 2 raundus.
    2. Tas ir atkarīgs no katras pilsētas rātsnama, tā pat arī no mūra līmeņa un tavas aktivitātes. Ja rātsnams ir lielāks par 25lvl (lielais kaujas lauks), kā arī ir žēl resursu un nevari uzturēt daudz vienību, tad vislabākais variants ir 1 pīķis, 1 metējs, 60 helihopteri, 30 baloni.

    45d8c899d9.png

  • Dīvains tas 1.jautājums, jo max mūris ir tikai dažiem spēlētājiem.

    p.s. es pie sevis tuvumā atradu tikai 43lvl mūri, kuram ir pāri 14 000 000 kopējo punktu. Bet zinu 2 spēlētājus, kuriem ir 48lvl mūris, protams, viņiem punkti ir pāri 95 000 000. :D

    1. Lai sadragātu pliku mūri aiz kura nav vienību un kurš ir max līmenī (48lvl celts ar ambroziju palīdzību), pietiek ar 30 mīnmetējiem un dažiem (piemēram 50) šķēpiem. Mūrī caurums būs jāsit 2 raundus.
    2. Tas ir atkarīgs no katras pilsētas rātsnama, tā pat arī no mūra līmeņa un tavas aktivitātes. Ja rātsnams ir lielāks par 25lvl (lielais kaujas lauks), kā arī ir žēl resursu un nevari uzturēt daudz vienību, tad vislabākais variants ir 1 pīķis, 1 metējs, 60 helihopteri, 30 baloni.

    Paldies pa info :)

  • Sveiki


    Esmu ''jauniņais'', bet man ir jautājums, respektīvi, cik daudz es varu, drīkstu palīdzēt savam alianses biedram, kuram ir stipri mazāk punkti.

    Cik es drīkstu dot resursus?

    Gribās palīdzēt, lai ātrāk attīstās un ceļās pilsētas!