BLOCK İttifakı Tartışma Başlığı

• Merhaba,

Genel forum kuralları bu başlık için geçerli olacaktır.

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Selamun aleyküm

KEHANET Bey, isminiz nedir bilmiyorum. Konuda 1453 ittifakına mensup üyeleri kestiğinizi iddia etmiş ve kanıt olarak 2 tane rapor koymuşsunuz fakat nedense raporlarda sadece sizin isminiz gözüküyor, düşman üyelerinin isimleri sslerden kesilmiş. Ayrıca ne gariptir ki 37 round süren bir savaştan benim ve ittifak yönetimimizden kimsenin haberi yok. :) İttifakınızın ve kendi itibarınızın zedelenmesini istemeyeceğinizi düşünerekten, olmamış şeyleri olmuş gibi göstermenizi pek tavsiye etmiyorum şahsım ve ittifakım adına.

FETİH (1453) İttifakı Diplomatı

• Aleyküm selam ...

WART ittifakındayken yapılan bir kesim bu .. Kendi ittifakımza gectıgımız için isim ve ittifak isimlerini kaldırdım.. 1 ay önce kı falan kesim olduğu için hatırlamamız normal .. Ben yine de kimsenın aklında şüphe kalmasın diye savas tarıhı , yeri ve bulabılırsem asıl raporu sda atarım.. :) Merak etmeyın yanı siz kelime oyunlarına gerek yok :)

• BLOCKAED ( BLOCK ) İTTİFAKI - SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI adı altında , içerisinde önceki ittifak savaşını kendi askerin olmadan paylaşman ile alakalı bir durum'u itachi eleştiriyor . W ART ittifağı bünyesi altında bulunduğun zaman ki savaş raporlarını BLOCKAED ittifağı savaş raporları altında paylaşmak öncelikli olarak etik olmamak ile birlikte forumu yanlış kullanmaktır . Raporlar doğrudur 1453 ittifağı savaşlarının ilkindeki askerler benim 2. sindekilerin ise büyük bi çoğunluğu raporlarda hata yoktur .

• Öncelikle açıklamarın için teşekkürler.. Başka ittifak konusuna gelince.. 1. Kişisel kesimin başka ittifakla bır alakası olamaz. 2. sı toplu savasta zaten katılan uyelerın bır cogu suan benım BLOCK ıttıfakınd aoldugu ıcın herhangı bir ETİKSİZLİK göremedim.. ETİK kuralları bununla bağdaştırmak bence biraz kolaya kaçmak oluyor... Kesen biziz zaten .. ittifak onemlı degıl ... Yınede tesekkurler :)

• Yeni ittifak kurmussunuz 2 tane oyuncu kesemediniz mi de 1 aylik rapor asiyorsunuz :D

sen şu klavye kahramanı İMAM sın dimi :) hani şu oyundan bir gram anlamayan , gerçek hayatta özgüveni olmayıp bu tip browser oyunlar da ego kasan İMAM dimi :) Aferiiiiiin sanaa tebrikler :)

Bu arada 14 aralık ta CTB ile savaşımız var.. resmi duyuru yapılır bugun yarın.. Onlara bakar bakar oyun öğrenirsin biraz canım benim :)

• Sizler ctbden tekme yiyen oyunculardan olusan ittifaktiniz degilmi. 14 subatta ctb ile savasirken örslerinizi kullanabilecekmisiniz peki.:D bak sonra aglamayin

Ctb yi sevmem iyi kesmeler :D ama önce sizi bu serverdan diger servera yollayayim bakalim oyun oynayabilcekmisiniz :D

Edited 2 times, last by FaLCoN ().

• Sizler ctbden tekme yiyen oyunculardan olusan ittifaktiniz degilmi. 14 subatta ctb ile savasirken örslerinizi kullanabilecekmisiniz peki.:D bak sonra aglamayin

Bizden bir kişi bile ctb ile oynamadı ve saavas yapmadı :) Yani o başka ittifaklara yaptıgın fosilcilik oyunları bana sökmez canım benim :) Ve ayrıca CTB nın cogu adasın da benım adamlarım yer tuttu ama ben asla ve asla tapınak düşürtmem karakterıem terss.. Kımsede benım adamdan tapınak dusurtemez YEMEZ çünkü tatlım benim :))

Bizden bir kişi bile ctb ile oynamadı ve saavas yapmadı :) Yani o başka ittifaklara yaptıgın fosilcilik oyunları bana sökmez canım benim :) Ve ayrıca CTB nın cogu adasın da benım adamlarım yer tuttu ama ben asla ve asla tapınak düşürtmem karakterıem terss.. Kımsede benım adamdan tapınak dusurtemez YEMEZ çünkü tatlım benim :))

Sen ittifakindan haberin yok. Sor bakalim ittifakina ögren gel. Ctb den nasil tekme yediklerini. Ctb düsürmez ama ben düsürürüm sizin adalarinizda benim elimde :D

• HAHAHA benım ıttıfakımın hepsı benım kendı ekıbım.. ve yenı kurulmus bır ekıp notos ta :) NEREDE CTB ILE SAVASTIKTA KESILDIK ? sen bence rüya goruyosun dostum :)

Fosilliği bırak dostum benım adam da bır tek ben varım zaten ne tapınagından bahsedıyosun :) Kendini burada oyun bılıyomus gıbı tanıtma daha adam nerede onu bılmezsın :)

• HAHAHA benım ıttıfakımın hepsı benım kendı ekıbım.. ve yenı kurulmus bır ekıp notos ta :) NEREDE CTB ILE SAVASTIKTA KESILDIK ? sen bence rüya goruyosun dostum :)

Fosilliği bırak dostum benım adam da bır tek ben varım zaten ne tapınagından bahsedıyosun :) Kendini burada oyun bılıyomus gıbı tanıtma daha adam nerede onu bılmezsın :)

Sizin derken ben cogul bahsettim. Tek senden degil. Ha sen ittifakindaki kisileri adam yerine koymuyorsan tek basina kesersin ctb yi :D

Sizin derken ben cogul bahsettim. Tek senden degil. Ha sen ittifakindaki kisileri adam yerine koymuyorsan tek basina kesersin ctb yi :D

Tapınaklarınızı dediğin zaman herkes girer işin içine :) Türkçe öğren biraz fosilcim :) Seninle konuşmayı çok seviyorum be dostum niye. Niye biliyor musun ? Çünkü özgüven eksikliği insanları her mesajlaşmamızda senin sayende daha iyi tanıyorum :)

• Tapınaklarınızı dediğin zaman herkes girer işin içine :) Türkçe öğren biraz fosilcim :) Seninle konuşmayı çok seviyorum be dostum niye. Niye biliyor musun ? Çünkü özgüven eksikliği insanları her mesajlaşmamızda senin sayende daha iyi tanıyorum :)

Sen daha kimle konustugundan haberin yok. Birde insanlari tanimaktan bahsediyor :D sen iyisi arkadaslarina söyle tapinak bassinlar.

• Tapınaklarınızı dediğin zaman herkes girer işin içine :) Türkçe öğren biraz fosilcim :) Seninle konuşmayı çok seviyorum be dostum niye. Niye biliyor musun ? Çünkü özgüven eksikliği insanları her mesajlaşmamızda senin sayende daha iyi tanıyorum :)

Sen daha kimle konustugundan haberin yok. Birde insanlari tanimaktan bahsediyor :D sen iyisi arkadaslarina söyle tapinak bassinlar.

ben bir yorum kattım sadece senın kım oldugunu tahmın amaclı :) u dogru da olabılır yanlısta.. Lakiin ıstedıgın gıbı tapınak dusurebılırsın savasın sonucu degısmez :) sevıyorum sızın gıbılerıı boyle gellın bana hep :)

• Yav örsüm var diye seviniyor gelmis bana birde kafa tutuyor. 17. lik yeri doldurmaya paran mi yetmedi. Bak sonra biri gelir örs düsürmeye kalirsin ortada. Söyle parasi olan arkadaslarinada adani doldursun. Yoksa örsün ziyan olacak. :D

• Bakıyorum da sinirlenmeye başladın be dostum yapma böyle güzelce konusuyoruz :)

Denizde kum bende para dostum :) Orayı misafirlere ayırdım biri gelsede yalnızlığımı giderse diye :) Buyur gel ama çikolatasız gelme sakın :)

• Bakıyorum da sinirlenmeye başladın be dostum yapma böyle güzelce konusuyoruz :)

Denizde kum bende para dostum :) Orayı misafirlere ayırdım biri gelsede yalnızlığımı giderse diye :) Buyur gel ama çikolatasız gelme sakın :)

Ana hesabi degil ipli hesabi atarsam yalnizligin devam eder. :D sen bak benim sözümü dinle yoksa bu serverda sana örs kullandurtmazlar. Sonra her gelen keser seni. Bak üzülürüm sonra. :D