BLOCKAED ( BLOCK ) İTTİFAKI - SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI

• Selamun aleyküm

KEHANET Bey, isminiz nedir bilmiyorum. Konuda 1453 ittifakına mensup üyeleri kestiğinizi iddia etmiş ve kanıt olarak 2 tane rapor koymuşsunuz fakat nedense raporlarda sadece sizin isminiz gözüküyor, düşman üyelerinin isimleri sslerden kesilmiş. Ayrıca ne gariptir ki 37 round süren bir savaştan benim ve ittifak yönetimimizden kimsenin haberi yok. :) İttifakınızın ve kendi itibarınızın zedelenmesini istemeyeceğinizi düşünerekten, olmamış şeyleri olmuş gibi göstermenizi pek tavsiye etmiyorum şahsım ve ittifakım adına.

FETİH (1453) İttifakı Diplomatı

BUYRUNUZ EFENIM... BİR DAHA ITHAMDA BULUNURKEN DIKKAT EDINIZ. BİZ ÖYLE İKİ ÜÇ ÇAPULCU DEGILIZ... BLOCK ıttıfakıyız. SAYGILAR :)

• ondan mı whatsapta kudurdun :))

BEN İZİN VERDİKÇE RAHATSINIZ !!!

Dikkat et '' RAHAT'' bir taraflarına batmasın :)

Ayrıca, bu arkadaşınız derdini anlamadım geceleri geliyor kesiliyor bayrak basıyor gidiyor. Umarım adamda sizi bir gün güzelce ağırlarım çünkü daha ben ''hoşgeldin'' demeden güle güle diyorsunuz.

• Wart ittifakına bı saldırı yapalım dedık hepsı kacacak delik aradılar. Ozellıkle Çiftçi ragnar ın kacısları ve hazin sonu. Ve tum wart ıttıfkının anca yakalayabıldıgımız asker ve gemılerı.. Dengımız degılsınız beyler ...

• Kara savaşı ... Ve bundan sonrada her raporda göreceğiniz üzere beyaz bayrak.. Çünkü ctb ittifakı ya beyaz çeker yada tatil yapar.. Hepsini raporlarda göreceksiniz...

r0lDRN.png 00MZL9.png

Deniz savaşı ... Ve tabiki yine beyaz yine tatil.....

va1D86.jpg00MZm8.jpg

Ve sabah 8 de gelen ada kiti... bir ışınla .. Tüm adaya kara kiti atıp kara savaşına nokta koyan bir hareket.. raporlar ve ada görüntüsü geliyor bekleyın :)

bvz0D8.pngdLyJ34.png

yG7D4j.pngRg7v3R.png

6DA1nv.pngkMNDvD.png

WXMPY8.pngNLvoEX.png

ADA YANIYOR ALEV ALEV.... Sabah 8 ... ve KİT SONRASI CTB doldur bosaltları :)

mXYDE0.png

Serbest kesimler ..

Or1lV4.png

Bir ctb li arkadaşın adaya gelir gelmez 250 alevinin kitlenmesi.. Gerçekten üzüldüm..

zGPDa7.png

Yağmalar ...

JVoGqJ.pngRg7v17.pngp5ZDXr.pngkMNDGq.png

CTB Generalının TATİLE GÖNDERİLMESİ :)

6DA1r0.png

Ve diğer ctb li arkadaşların tatilleri

yG7DNk.jpg

Ve hazin son ...

Rg7vOY.png

BLOCK aileme teşekkür ederim ... Herkesin eline sağlık ..

Biz hep burdayız, YA SİZ?

Bu da taze taze ...

M1nZD9.png

• Vallahi helal olsun!, o kadar iddialaşma vardı, forumu heyecanla takip ettim kim ne yapar diye. Şimdilik Block önde gibi. Raporlar güzel. Mücadeleleriniz önü açık olsun. CTB ittifakı belki baskın veya normal olarak bozguna uğramış. Not olarak düşmek gerekirse hiçbir ittifakı küçümsemeyin, rakipler küçümsenmez. Rakiplere de saygı duymalısınız. Ama şu ara raporlara bakınca ezmişsiniz kabul ediyorum. Ama yol uzun..Yeri gelir yenilir yeri gelir kazanırsınız.

Ama ne olursa olsun şu galibiyetinize laf söylenmez. Elinize sağlık. Hayırlı oyunlar :)

• GÜNCEL ..

ADAMIZA BASKINA GELEN WART ITTIFAKI ... Bizde savaş çıkar aha dedik sonunda bırılerı bıze saldırıyor.. Işını verdik yaktık adayı .. AMA SONUC ? WART KACTI ... Yapmayın be beyler madem geldınız nıye kacıyorsunuz ? :)

WARTA ATILAN BOŞA GIDEN BIR IŞIN ... Allah tan hepımız aynanda atmadık oyun sil falan yaparlardı sanırım :)

• @K E H A N E T - BLOCK beni etiketlemenize gerek yok :) Ayrıca lütfen bir daha peş peşe 3-5 mesaj atmayınız. Onaylamayacağım. Bir postun içine alabileceği kadar ekran görüntüsünü bırakın, kalanını bir sonraki kullanıcının mesajından sonra veya bir gün sonra atınız.

thumb-10688.gif

• Savaş sırasında ctb de olan bu arkadaş savaş sonrası ittifakını terkettı.. Ama alışkanlıklarını unutamamış..Gemilerini yakaladım ve sonuc ? Yine TATİL :))

Bu arkadaş daha biz saldırmadan TATİL e aldı ve şehir isimlerini de muazzam yapmış , tebrikler fosilcim :))))

Bir ctb li TATİL i daha :) Biraz gec farkettı benı yağmayı kurtaramadı. Ama olsun arkadaşta tatile çıktı.. İyi gezmeler dostum :)

Ve yağmalar ... :)

• Dostumla beraber bu arkadaşa bir ziyaret yapalım dedik .. Yine bir ctb hüznü yine bir veda yine bir facia :)

Yakalanan bir yüce (!) ctb li ..:)

Aralarında en beğendiğim arkadaş bu .. En azından kaçmadı adasını elinden geldiğince savundu.. Teşekkürler dostum emeğine sağlık...

Yağmalar ...

• Tatilden çıktı bu arkadaşımız saldırı yapalım dedik bi küçük kesim bi küçük yağma .. SONUÇ ? YİNE YİNE TATİL :)))

ctb nin ileri gelenlerinden sondemo arkadaşımız bu kaynakları ne yapacaktı acaba ? DEVAMI AŞAĞIDA

TABİ Kİ BİZE VERECEK :)))

AMA MALESEF Kİ ... YİNE TATİL :(((

Bir kaçta wart yağması :)

TATİL SEVER CTB ... KOMİKSİNİZ BE ... DENGİMİZ DEĞİLSİNİZ GENÇLER KUSURA BAKMAYIN :)