Dünyalar Arası Genel Tartışma Başlığı

• Merhaba Ikariam Severler,

Bu başlık Ikariam Dünyalar Arası Genel Tartışma Başlığıdır. Bu başlıkta sunucular bağımsız bir şekilde tüm oyuncular ile birlikte tartışabilir, fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Sohbet için lütfen Taverna bölümünü kullanınız.

Saygılarımla

Claudius

9YBb7k.jpg

Gladiatus GA - Gladiatus Fahri Ba - İkariam SGO - İkariam Fake Smod - Ultimate Pirates CL

• Bu hesap taşıma muabbetine ne diyorsunuz adamlar milyon işi gp ile gelecekler adalet mi bu niye bir çözümü yok

• İKARİAM oyun geliştiricileri kimler gameforce mu benim çok basit sorunlarım var ticket atarak hiçbir yere varamıyoruz yeni açılan global server da oynuyorum zaten ismi global server adminler falan hep ingiliz veya alman ırkçılık olmayacak dedikçe ayrımcılık yapıyorlar madem global server açıldı her ülkeden ticket desteği verilmesi gerekiyor. adamlara laf anlatamıyoruz ingilizcemin olmadığından değil derdimi çok güzel anlatıyorum fakat çözmemek için elinden geleni yapıyorlar bu adaletsizliğe bir el atmanız gerekiyor. @Claudius

• Ticaret gemi dolum kapasitesi arttırılsın, depo koruma yüzdesi arttırılsın, rakamlar çok tutarsız oldu şuan ki arttırımlar da, birde yeni bina inşa alanları yapılması gerekiyor..

• Oyun ve forum resmen ölmüş. Yıllar sonra oyuna tekrar başladım kreondayım 15 günlük dünyada 2 gündür oynuyorum direkt 250 sıralamaya girdim bundan 4-5 sene önce yeni çıkan dünyada değil 2 günde 250'ye, ilk 2000'e bile giremezdin. Forum desen kimse ne rapor paylaşıyor ne de birbirini yiyor. Eskiden böylemiydi ne dramalar dönerdi millet birbirinin gözünü oyardı... Tabi dramadan beslendiğimden değil ama bir canlılık vardı yani.

• oyuncu sayısı belli her 2 ayda bir server açarlarsa oyuncu olmaz ayrıca kreaon tr ye özel server çok aktiflik istiyorsan pangai 1,2 veya 3 buralarda oynayabilirsin global serverlardır eski tadı alırsın o zaman (konudan bağımsız olarak oyun çok yavaşladı güncelleme sonrası düzelmiyorda sunucular ölüyor heralde ne zaman düzelir bilgi verilsin artık ) FastFooD  PannaCotta

• Her sunucu da yavaşlama gözlemledim, çok aksama oluyor. Yetkililere ticket yoluyla bildirmeniz gerekmekte.

yani bu kadar sorumsuz ilgisiz insanlar hala bu çatı altında çalışabiliyor ya pes doğrusu badidolun açıklamasını bile koyamıyorlar.

Sevgili oyuncular, (Ayın 24 ünde bunu)

Bazı sunucularda son derece gelişmiş hesaplarda gecikmeler, hatta bazen biraz ciddi gecikmeler olabileceğinin farkındayız.

Bunu araştırıyoruz. Ancak, hafta sonu ve normal çalışma saatlerinden önce bir çözüm bulunmama ihtimali yüksek.

Rahatsızlık için özür dileriz.

Sevgili oyuncular, (Bugün de bu açıklamayı yaptı bizimkiler uyumaya devam)

bu hala devam ediyor.

Geliştirme ve Sistem Yöneticileri bunu araştırıyor ve iyi bir çözüm bulmaya çalışıyor.

Ne yazık ki bu aynı zamanda bunun için hala bir "hızlı düzeltme" olmadığı anlamına gelir.

sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

• ambrosie ile Asker Alımı ve Kaynak alımı sınırlandırılmalı Oyunu 4 sene önce bu yüzden bırakmıştım geri dönmeyi düşünüyordum ama 4 senede önlem alınmamış. Para ile haksız rekabet oluşturmanın anlamı yok. Tamamen kaldırın demiyorum ama en azından sınırlı sayıda alım olursa daha güzel olabilir.