Dünyalar Arası Genel Tartışma Başlığı

• Bende uzun zamandır oynamıyordum öylesine gireyim dedim oyuna ama dikkatimi çeken birşey var bizim yokluğumuzda yeni taktikler mi gelişti?sistem hatasımı yada ambrossianın getirdiği kolaylıktan dolayımı anlayamadım oyuncuların şehirleri birbirinden çok uzakta arada 4-5 saat fark edecek adalara şehir kuran oyuncular var.Bu adamların ya zamanı çok ya da yaptıkları her hamleye ambrossia basacak paraları.

Ayrıca alışkanlığımızı yitirdiğimizdenmidir nedir bina gelişim ve nakliye süreleri aşırı abartılı geldi belediiye ve saraylar dışında absürt sayılacak binaların bile inşaa süreleri 2 saatten başlıyor birde oyuncu sayısı bu kadar azalmışken keşke dolu olan adalar bu kadar uzak olmasa bir yağma için min 3 saat gidiyor altın yağmasıda yok o yüzden topladığımız gemi sayısı belli 10-15k mal için 3 saat harcıyoruz oda çoğu zaman 1 bina maliyeti bile değil üstüne yeterli gemi olmadığı için mal transferi yapılamıyor gelişimimiz aksıyor

son olarak ta etrafımdaki adalarda aniden beliren banlı hesapları anlayamadım 1 var 1 yok gib bi bakıyorum hesap ya banlı ya inaktif 1 gün sonra bakıyorum tatil modunda oyuncu geri dönülemez bir ceza aldıysa tatil moduna almaktansa açık bıakılsa en azından bizim gibi gelişmeye çalışanlar için kaynak olur

• merhabalar ben de oyuna yıllar sonra dönenler arasındayım. ne yazıkki oyunu bile tanıyamadım çok değişmiş gerçekten. belki de bu değişiklikler ayakta tuttu oyunu bu kadar uzun süre onu da bilemiyorum. Ama bir ölü toprağı serpilme hadisesi varmış gerçekten. eskiden çok entrika dönerdi forumdan oyundan tatlı sataşmalar gece telefonlarla uyandırılıp sınır korumalar. sanırım öyle değil artık. Acaba bu hareketlilik global serverlarda mı var bile biri var mı acaba?

Herkese iyi oyunlar

• Tatil modunda olduğumuzda üzerimzide bulunan GP altın yemeye devam ederse ve aynı zamanda altın yağması açılırsa oyunda muazzam bir hareketlilik olur.

Tek yapılması gereken bu ama neden ısrarla yapılmıyor anlamış değilim.

• Tatil modunda olduğumuzda üzerimzide bulunan GP altın yemeye devam ederse ve aynı zamanda altın yağması açılırsa oyunda muazzam bir hareketlilik olur.

dur başkan ne yapıyorsun altın yağması gelirse gücü elinde tutanlar nemrut olur :)

karaborsadaki taban fiyatları gerçek üretim maliyetine getirsinler. altın yağmasıda cüzi bir miktarda olabilir.

_______________________________________2x6h3pn.gif______________________________

• Altın yağması bu oyunun en hareketli zamanlarından kalma bir güzellikti onu kaldırdıktan sonra oyun artık geri dönülemez bir çöküşe girdi zamanında ambrosia satmak için izlenen bir ticari oyun tabi o varken kimsenin ihtiyacı yoktu ambrosia almaya ticaret yapmaya şimdide oyun multi hesaplardan geçilmiyor oyun belli çerçevede multi kullanımına müsade etmiş millette arka bahçeden dolaşıp multi hesabıyla ticaretini yapıyor altınını alıyor

• çok çok eskiden multi hesap yasaktı şuan serbest mi bilmiyordum boşuna mı kasıyorum yani :D

eski denetim sıklığı yok sanırsam eskiden yasak olan çoğu şey serbest kalmış şu forum ortamında bile milletin birbirine kurduğu cümlelerin %10 unu zamanında biz kursak dakikasında banı yerdik

• Forum da yönetici görebiliyor musunuz veya soruya karşılık veren biri kendi kendimize takılıyoruz Duyurular da Discord üzerinden yapılıyor tek işlevi güncelleme gelirse onu yazıyorlar bir de aylık güncellemeleri oluyor o kadar kimsenin umrunda değil ki bur da kim ne yapmış ordan hesap edin durumu ayrıca oyuncu kitlesi de aynı şekilde Foruma gerek duymuyor

• Forum da yönetici görebiliyor musunuz veya soruya karşılık veren biri kendi kendimize takılıyoruz Duyurular da Discord üzerinden yapılıyor tek işlevi güncelleme gelirse onu yazıyorlar bir de aylık güncellemeleri oluyor o kadar kimsenin umrunda değil ki bur da kim ne yapmış ordan hesap edin durumu ayrıca oyuncu kitlesi de aynı şekilde Foruma gerek duymuyor

bizim zamanımızda discord falan yoktu herşeyi forumdan öğrenir her muhabbeti forumdan yapardık.Ama evet oyuncu kitleside artık kullanmıyor ki forumu eski hareketliliği olsun millet savaş raporu falan da paylaşmıyor ya hiç savaş yaşanmıyor ya gerek duyulmuyor

• Benim oynadığım zamanlarda da discord yoktu iletişim daha yüksekti daha önce de başka bir konuda bahsetmiş olduğum gibi biz telefonlarla birbirimizi uyandırıyorduk saldırı olduğunda :D çok zevkliydi şimdi bayağı bir durağanlaşmış maalsef

dur başkan ne yapıyorsun altın yağması gelirse gücü elinde tutanlar nemrut olur :)

karaborsadaki taban fiyatları gerçek üretim maliyetine getirsinler. altın yağmasıda cüzi bir miktarda olabilir.

Emin ol düşünüldüğü gibi olmaz. Altın yağması günlük belli bir 5 saldırı şeklinde kısıtlanabilir belki ama depoda GP bekletme olayına kesinlikle el atılmalı. Kimse milyonlarca puan GP yi depo vs şeklinde bekletmemeli. Oyundan ordu ve altın silinmeli ki kıymetli olsun. o zaman hareketliliği gör sen hocam.

• Altın yağması bu oyunun en hareketli zamanlarından kalma bir güzellikti onu kaldırdıktan sonra oyun artık geri dönülemez bir çöküşe girdi zamanında ambrosia satmak için izlenen bir ticari oyun tabi o varken kimsenin ihtiyacı yoktu ambrosia almaya ticaret yapmaya şimdide oyun multi hesaplardan geçilmiyor oyun belli çerçevede multi kullanımına müsade etmiş millette arka bahçeden dolaşıp multi hesabıyla ticaretini yapıyor altınını alıyor

Kesinlikle katılıyorum.