KAN İttifakı Tartışma Başlığı

• maşallah 4 rapor asip 40 satır yazanlara 40 rapor asıp 4 satırla cevap verilmis elinize emeginize sağlık

• sana burdan ilk ve son kez cevap vereyim Osman kardeşim

Biz Türkler çocuklarımızı veya kardeşlerimizi de "aslanım , koçum" diye severiz

Yani kendini en başta gördün diye sevinmene gerek yok

Çünkü bizim için zerre değerin yok

Herkesten bir farkın yok

Ama dur hakkını yemeyelim

Ertuğrul'dan iyisin

ama sadece o kadar :)

A K I N C I L A R [K A N]

giphy.gif

• sendende yalvar yakar ağız eğdiniz başka serverlardan toplayıp getirdiğiniz sonra savaştan KAÇAN her bir kan üyesindende iyiyim bunu kabulleniceksiniz :)

herşey ortada gidip inaktif yağmalayında asın raporları sayfaya utanmazlar :D

LENqqV.png

• Bunların yalan dolanlarıyla etraflarında insan kalmadı. Yakındır kendi başlarına kalacakları gün. Söylenen 2 laftan biri yalan içeriyor. Nasıl bu kadar sallayabiliyorlar çözemedim.

Deltagücünde 120 hesabı açık oyuncu var kanda bu sayı 60. Matematik probleminiz var sanırım.

Ben kaçmışım sözde rapor eklemiş arkadaş. O gecenin sonunda kim yağma yedi, kim tatile kaçtı kim saldırılarını geri çekmek zorunda kaldı 50k gpyi görünce. Onları da ekleyince görürsünüz.

Oynayın son kozunuzu da yenilip çıkın çok tantana yaptınız.

Bu kanda açık olanların da neredeyse hepsi yağma korkusundan malzeme tutamıyor yönetim kadrosu dahil.

• adminim şu şizofren için gerekeni yapar mısınız :D

Hayal dünyası çok geniş herkesi kendisi gibi sanıyor

Ceza almak için elinizden geleni yapıyorsunuz ne kadar uyarı ne kadar yaptırım yapılması gerek.Etkiket atıp adminim veya smodum ilgilenebilir misiniz yerine neden bu tarz cümleler kullanılıyor ?

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Merhabalar,

Artık farklı farklı uyarmak yerine toplu uyarmaya karar verdim.Bu post sonrası yapılan her ihlalde yaptırım uygulanacaktır.Rapor sayfasında post atmak yasaktır.Tebrik veya rapor sayfasında bir mesaj varsa alıntılayıp burada cevaplayınız.

.FrOsT.

-GOZTEPELII-

~~ KOCA REIS ~~

FaLLa

XeW

-KenNoKage-

Murti

BAFRALI

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Tebrike ederim raporlar ne çok güzel olmuş eraynı kurtardık en sonda :)

Delta gücünün generalerinin apoletini sökmüş bulunmaktayız.Hatta biz daha.ileri gidip sınır dışı ettirdik.Şuan hainlikle suçlanıp ittifağı infazını gerçekleştirmiştir.Delta gücü ittigağı 4 genenral değiştirmiştir birini ittifaktan attırdık yol verdik

• raporlar ve sunum güzel emeği geçenlerin eline sağlık

bu arada MVP olabilmek için ne yapmamız gerekiyor Vedat Bey ve bir ödülü var mıdır ? 😂

• raporlar ve sunum güzel emeği geçenlerin eline sağlık

bu arada MVP olabilmek için ne yapmamız gerekiyor Vedat Bey ve bir ödülü var mıdır ? 😂

Yok :D

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Raporlar güzel, sunum çok eğlenceli 😊 emeğine sağlık PeakyBlinders . Mvp olmayı haketmiş ASÇ tebrikler 👏👏👏👏 Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum, nasıl diyorduk Dewamkeee miydi?? 😂😂

AnkA SecreT

KAN [Diplomat]

Delta - Gamma

• Şuanki durum forumun en çok konuşan 2 ismi vardı

Casper ve Göztepeli

Casper: savaş 1 nisanda başladı şuan 23 mayıs nerdeyse 2 aydır tatil de tatilden çıkartmıyorum.Savaşı kazandığımı iddia ediyo ama tatilden çıkmadığı için durum ne haberi yok ittifak arkadaşları yanlış bilgi veriyo galiba

Göztepeli : Delta gücünün ilk baştaki generalinin apoletlerini söktükten sonra göztepeli general yaptılar.Daha sonra takım arkafaşına ağır küfür etikten sonra bu arkadaşı ittifaktan attırdım.Şuan yeni bi ittifak kurmuş tek başına takılıyo duyduğuma göre grand rodos vurmuş rodos vurmayamı geldin rodosçu :)

• Oyundan elimi çekmeme rağmen, hala hakkımda atıp tutuyor oluşunuz sanırım sizin içinizdeki bana bağlı yaranın tezahürü oluyor.

Ufak bir hatırlatma yapayım, 2016 yazından son olay olana kadar delta gücünün generali bendim :) Ayrıca beni siz attırmadınız, ben yaptığım hatayla kendi kendimi attırdım oradaki hiç kimse sizin lafınıza bakarak iş yapmaz, sizin gibi yanlışı himaye etmez etmedi de zaten :) Kimi indirip yerine beni getirdiniz çok merak ettim hali hazırda birsürü general var delta gücünde kimse kimseyi indirip yerine geçmez vakti olan yapabilecek olan rütbeyi alır ve devam eder.

Herhangi birinin beni eleştirebilmesi için; önce bana ve aileme küfür etmemesi sonrada bu edilen küfürü tasdik edip sen hakketmişsin dememesi gerekiyor ki adamlığına inanalım ona göre fikirlerine yorumlarına saygı duyalım.

Daha fazla benimle uğraşmayın, yenemediğiniz rakibinizi eski oyuncusu üzerinden yıpratmaya çalışmak, bundan prim kasmak ancak sizin gibi KAN'sız ittifakın KAN'sız oyuncularına yakışır.

• ben eleştirebilirim ozamn seni :) hiç kimseye küfür etmedim etmemde küfür acizlerin işidir.Elinden bir şey gelmeyen korkaklar bu küfür olayına başvurur küfürbaz hadi yol al ikariam tarihine sürülmüş bir lekesin

• oooo küfürbaz apoleti sökülüp kovulan general sende hoş geldin -GOZTEPELII-:)

GERÇEKLER ACIDIR

CANINIZI ACITIR

:closedthread: