KAN İttifakı Tartışma Başlığı

• Bu casper korkağı ne diyor öyle :D

İttifağın boş beleş ergeni sanırım elinde tek rapor yokken boş konusuyor forumda

neyse verdim gereken cevabı zaten forumada asılcak birazdan raporlarımız gerçek kazanan kimmiş cümle alem görecek kespırcık

GERÇEKLER ACIDIR

CANINIZI ACITIR

:closedthread:

• buhar farkı sacmalıgı ne ya alev gemısı bedavamı basılıyor rapor yesıl olunca galip bellı olur admıral asker varmı yokmu gel anlarsın :) son depo sokuculer sızı

bız bu kadar çinliyi nereye gömeceğiz:D

• ULUBATLI

Pompanın tatile alma sebebini asacağım dedim.Akşama ya da yarına asarım.

Kim ne kadar zararlı cıkmıs, ne olmus siz karar verin.

Ayrıca sizin lider hesabı suan pompanın küçük hesabı değil mi :D
    Kupon mu bu adam, kaç tane biriktireceğiz.

Diğer büyük limanları da asarım. O bu banlanmış, umrumda değil keza sizlerin en çok övündüğünüz savaslardan biri armanın depolarının banlanması vesilesi ile olmamışmıydı.

Sizin ki zafer, biz niye zafer diyemiyoruz. Dillerini tutsunlar, size zarar :)

Bilgisayarda hazır olanları birazdan asarım.

Tahriğe gelince, casper konusuyor.3 ittifağa karsı savasıyoruz diye.
    Biz 1 Nisan dedik, her yerde sizede sizin içişleriniz söyledi.

Gidip baska ittifaklara biz saldırın demedik.Bir allahın kulu da sen ordan altın gp aldın diyemez.
    Hiçbir ittifaktan bir şey almadık.

Ama siz mesela 'Galatasaray' dan altın aldınız :D
    Biz 80 küsür kişiyiz, siz 170 küsür. Sana samimi soruyorum. Destek aldığınız ittifaklarda var iken , bunu söylemek tahrik olmuyor da.

Cevap hakkı doğan sorulara aynı tarzda cevap verince tahrik mi oluyor.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Madem buhar farkı saçmalık neden alev atıyorsunuz ulubatlı ile 500 küsür raund savaşıyoruz 900 buhar fark yedim

Şimdi 300 buhar fark attım sürekli aksiyon peşindeyiz ikimizde

Ama senin gibi ağlamadık Gemi alda gel kara askerilerini çaldırdın zaten ben timsah göz yaşlarımı bırakıyorum sen alır eve götürürsün :)

Ayırca FALLA kardeşimizi darbeci gibi tatile aldırdık senin anlmaya kapasiten yetmez zaten savaş bilmediğinden 1.6 k füze kestirdin :)

Herkeze bi lakap taktın ama senin lakabını ben herkeze söyledim öğrenmek istersen yazarsın :)

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• ee yanı fazla buhar kesen savası kazanmısmı oluyor yoksa yesıl rapor alanmı :D 1600 fuzeyı en azından bı amac ıcın feda ettım ya 20k hoplıtı 4 k kara balonunu terhıs edıp depo sokenlere ne dıyeceksın :D ben solım şey kem kum hık mık

osmanım sen kefısen tamamdır :D

• Rakleanse isimli oyuncunun yazdıklarının sadece tahrik amaçlı olduğunu biliyorum siz de görüyorsunuz.

Şu kişi sayısı muhabbeti de bitsin artık.

Biz sağda solda 'Ahh ahh 3 ittifak ile savaşıyoruz, nasıl olacak şimdi nasıl yetişecez.' diye dolanmıyoruz ki. Sıkıntı yok bizim için. Siz ayrı, coff ayrı, kb ayrı.

QXLgRG.png

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.

• burdan korkmus gıbı duranlar kalelerınden dısarı cıkamayanlar :D bızım ıcın farketmez kan yada coff olmadı sandıvıc yaparız bı ona bı ona ver allahım ver :D

• ULUBATLI kardeşim

Sana sonuna kadar katılıyorum

Kb üyelerine saldıran sizden

Coff üyelerine saldırıp asan da sizden

Gp sini alanda sizden

Savaşın başında kimseden yardım istemedik istemeyiz de

Lakin atlas oyuncularının altın yardımı

Gp yardımını unutmadık

Murat abini al git burdan yarası büyük birazdan başlicak zırlamaya tahrik edip duruyor kendisi boş osman ile birlikde :)

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• Herkese iyi forumlar.

Birkaç açıklama yapacağım yuksek musadelerinizle.

Kan ittifakı yine geçen savaş yaptığı hataları tekrarlamaya devam ediyor, delta gücü ise gecen savaştaki gibi işin sonunu düşünüyor. Anonim hesaplarla burda insanların üstüne gidip tahrik etmeye ve ceza aldırmaya çalışıyor bu acizligı yaparken de utanmadan acikca belirtebiliyor.

Ban yiyen arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletmek ile birlikte vermiş oldukları raporları yok sayıyorum benim nezdimde bunlar geçersizdir siz aşabilirsiniz sorun yok.

Pompa yada darbeci nin tatile alma olayına gelince kan ittifakının cürmü neki bizim liderimizi yada içişleri bakanımızı tatile aldırsınlar sabaha karşı işin atıp kesilip kaçmak mi sizin tatile göndermekten anladığiniz lideriniz pompanın elinde oyuncak hamur gibi oldu ne yapacağını şaşırdı cıkmış burda pompayi tatile aldırdım diye ciyaklıyorsunuz hem bukadar kacip hemde bukadar konusan baska bir ittifak görmedim allah ıslah etsin sizleri..

lQa4Nb.png

Menfaat caddesinde kurulan dostluklar, çile yokuşunda biter.

• burdan korkmus gıbı duranlar kalelerınden dısarı cıkamayanlar :D bızım ıcın farketmez kan yada coff olmadı sandıvıc yaparız bı ona bı ona ver allahım ver :D

:D Size kombine ayırıyorum, forum bülbülleri.
    Birazdan foruma asacağım şeyleri en ön sırayı size veriyorum.

ULUBATLI

Haklısın kardeşim.

İnanır mısın bizde de farketmiyor, Atlas Deltagücü , inkta filan sayalım mı :) Savaşırız sıkıntı yok.
    Ama bu muhabbeti ilk biz açmadık, bak yukarda biricik murat abiniz açtı.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Osmandan kefil olmaz, olsa olsa kefir olur. Zamanında sana ne demişsem iyi demişim osman az bile söylemişim. Söylediklerim için pişman

değilim aklım hala söylemediklerimde :)

Epside ayaklarıma kapanıp altın istersin gp istersin beni o cephede kesiyorlar gel kurtar dersin, sana cephe teslim ederiz 2 saat dolmadan

tatile kaçarsın deltada hesap vermişler eline altın gp vermiş önümüze atmışlar konuşuyorsun :)

Yalnız savaşı biz kazandık siz kazandınız muhabbetini geçin lütfen devam eden savaşlar var. Aldığımız 6 cephenin raporu daha soğumamış

dumanı üstünde :)

Sizin rapor sayfanızda da rica etmiştim tartışmaları rapor sayfalarından yapmayın lütfen diye. Tartışma başlığından yazın arkadaşlar.

• KAFKAS KARTALI üstadım bir konuda yanlışın var koca reis osman kardeşimiz generalimizin yakın arkadaşıdır aralarında olan samimiyet bağından mütevellit phide bulunan KENDINE AIT hesabını delta serverine taşıyıp aramıza katılmıştır. Bilmeden, insanları zan altında bırakacak yorumlar yapmayın bizim ittifakımiz kan ittifakına benzemez.

lQa4Nb.png

Menfaat caddesinde kurulan dostluklar, çile yokuşunda biter.

• KAFKAS KARTALI üstadım bir konuda yanlışın var koca reis osman kardeşimiz generalimizin yakın arkadaşıdır aralarında olan samimiyet bağından mütevellit phide bulunan KENDINE AIT hesabını delta serverine taşıyıp aramıza katılmıştır. Bilmeden, insanları zan altında bırakacak yorumlar yapmayın bizim ittifakımiz kan ittifakına benzemez.

bırak abi neden sen açıklama yapıyorsun bu paralı askere :D kim hesap verirse orda rüxgar nerden eserse :D