KAN İttifakı Tartışma Başlığı

• iMaM sana ne diyor bunlar :D

• Delta Gücü ile geçen savaşımızda ben olmasam 1 haftada boğazınızdan sıkıp atarlardı kenara. O savaşta 20 Milyar altın 80Milyon GP eritmiş ittifaka dağıtmış biriyim altın yetersizliğinden dolayıda kaybettik bunu kabu edin

Birşeyler okudum, delta gücüyle ilgili birçok kısım var fakat sadece bunun üzerine iki kelam etmek isterim sayfa sahiplerinden mesaj yazdığım için özür diliyorum fakat bu açıklamayı görmezdende gelemezdim. Eğer @K e R e M OLMASAYDI; siz DELTA GÜCÜ savaşında 15 günden fazla dayanamazdınız ki buna zaten ne cürmünüz ne savaş bilginiz yetmezdi hoş olmasıda birşey değiştirmedi sonuç olarak EZDİK. Savaş sırasında 3 tane general değiştirip hiçbir planı olmadan bodoslama oyun oynayan düşük seviyeli oyuncular bugun bir zamanlar abim dediği insana dil uzatıyor peki bu neden ? menfaatlerine ters düştü artık istediğinizi yapmadı çünkü :) aynı yolda değilsiniz o yüzden ne demişler '' Menfaat caddesinde kurulan dostluklar, çile yokuşunda biter'' sizinkide aynı şekilde oldu. Normalde askerde olduğum için pek buralara girmiyordum keşkede girmeseydim bu saçma mesajları görüp midem bulanmazdı hazırlığınızı yapın ALT SEVİYE oyuncular askerden döndüğümde biraz kıpırdanın tekrardan ezeyim sizi bakalım kerem olmadan nekadar dayanabileceksiniz.8)

• Ya muttin boş boş konuşma evladım :)

İçerisinde 1. seviye dahi rodos olan savaşlara ben arkadaşlarımı sokmam.

Maçanız yetiyorsa teklifi edersiniz, günü geldiğinde savaşımızı yaparız.

Hatta opsiyon olarak keremi alın, keremide size verelim. Çünkü bizim ittifağımızın eşiğinden içeri dahi giremez.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Kardeş yemin ediyorum senden hiçbir halt olmaz okadar konuşuyorsunki herhangi bir icraatin olsa içim yanmayacak, DELTA GÜCÜ'nün dengi değilsiniz 2 sefer savaş yaptık 2 sefer tarla oldunuz hala boş lakırdı lakırdı. Beni beklemeyin isterseniz hemen hamle yapın hazır boş beleş bir ittifaklada birleşmişsiniz belki sonucu değiştirirler hodri meydan maçası yiyen saldırsın bizimkilere bak hazır bende askerdeyim bir deneyin şansınızı bakalım :D Nasıl olsa yine hüsran olacak :D . Düne kadar kerem abiniz kraldı şimdi eşikten giremiyor ilginç varlıklarsınız ee menfaat üzerine dostluk kurunca böyle oluyor işte bu arada unutmadan 5-6 ay önce nasıl boş bir insansan hala aynısın değişmemişsin formunu koruduğun için de tebrik ederim :D

Edited once, last by GOZTEPELI ().

• Şövalye misin sen ? O kadar büyüktün ama teke tek teklifimi sen de abin casper de duymamazlıktan gelmişti.Kaçtınız o zaman :)
    Ama hala yüzsüz yüzsüz konusuyorsun.

Replikam gibi sözlerimi dahi copy-paste yapıyordun, sen ne ara büyüdün de racon oldun :)

Postal bağlamayı öğrendikten sonra gel de bakalım ne kadar büyüksünüz.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Karşılıklı olarak yaptığımız ilk savaşımızda yenildik eyvallah , fakat nedense Epsilona başka bir hesaba gelip , yağma yiyip , rodos basıp tatile kaçıp ismini niye Fearless olarak değiştirdin muhittin ?

Evet beyler deli konuşuyor , konuş deli

• Yürü be göztepeli savasmazlarsa tarla olurlar yine rezil olurlar. Kereme bir sans verelim istersen delta gücünde ne dersin.

Elemanin biri cikmis teke tek diyor. Birader o zaman ittifakta ne isin var teke tek oynayacaksan. Çık ittifaktan sen takil tek tek. :D

• Vedat seninle teke tek savaş yaparak kalitemi düşürür müyüm ben. Demezler mi kendinden 10 kat düşük seviye oyuncuyla vs atıyorsun insafın yokmu senin diye. :D  Yemin ederim komedisiniz siz, biri daha dünkü çocuk diğeride orjinal şakşakçı ikiniz birbirinizi çok iyi tamamlıyorsunuz. :D Böyle devam aynen elinize pamuk şeker vereceğim sizin 91 gün sabredin 10 mart gecesi bütün hesaplarımı açacağım delikanlı olan gelir saldırır ondan sonra görürüz kuru sıkı hallerinizi :D

Melih sana gelince, savaş sırasında apoletini söküp bir köşeye atılan tatile kaçan bir çakma generale göre çok sesin çıkıyor az sesini kısta ağlama duvarına çevirdin yine forumu :D Acıyorum sana ya garibim benim gelen giden sana vuruyor :D :D

• Muhittin boş yapıyorsun , yapma

Kendi rızamla özel işlerim nedeniyle bir süre ara verdim oyuna , çok konuşuyorsun boş konuşuyorsun

Tenekeye vurunca çıkan sesle aynı sesi çıkarıyorsun

• Muhittin boş yapıyorsun , yapma

Kendi rızamla özel işlerim nedeniyle bir süre ara verdim oyuna , çok konuşuyorsun boş konuşuyorsun

Tenekeye vurunca çıkan sesle aynı sesi çıkarıyorsun

Kendi rizanla özel islerin nedeniyle ara veriyorsun. Islerin bittigi dönemde savastan cekildiginiz ana denk gelip tekrar piyasaya cikiyorsun. Ittifakindaki arkadaslarin inaniyor mu bu yalanlara :D

• onlar herşeyi biliyorlar merak etme , tıpkı muhittinin bu sabah sirkülerde salladığı gibi "kevgire çeviririz" gibi boş tehditlerinin karşılığını alacağını da biliyorlar

• onlar herşeyi biliyorlar merak etme , tıpkı muhittinin bu sabah sirkülerde salladığı gibi "kevgire çeviririz" gibi boş tehditlerinin karşılığını alacağını da biliyorlar

Sonra kevgire dönmeyinde :Dkb gelince biraz cesaret gelmis size :D

• Yahu arkadaşlar savaş sırasında bilgisizliği meydana çıkıp generalliği alınınca tatile aldığını herkes biliyor bu çakma generalin kendi ittifak arkadaşları bile aynı şekilde söylüyordu yıllarca beraber savaştığı adamlar bile benim karşımda ezildigini söylediği icin o adamlara düşman oldu. Demem oki laf cok icraat yok, hep aynı terane. Melihçim sen git hadi taso falan oyna buralar 100 gömlek fazla gelir hadi canim kardeşim sen :D:D