KAN İttifakı Tartışma Başlığı

• O kadar çok saçmalık var ki neresinden başlasam bilemedim. Biz herkese kötülük yapmışız ama dışarda olan sensin.
    Buradaki insanların aklını hafife alarak zaten hadsizliğin zirvesindesin.

Beni deltagücü oyuncuları tanımaz, ama sen çok iyi tanıyorsun.Ben ve arkadaşlarım senin içindeki ''GALİBİYET ÖZLEMİYİZ''.

Öncelikle biz senin saçma sapan statejin yüzünden kaybettik bunu her defasında söylüyoruz, malum adaya ışın atıp o yola milleti sürüklemeseydin biz bu savaşta geri çekilmezdik. Ayrıca kimse de bizi boğamaz.

Bilmem kaç milyon GP , ALTIN verdim demişsin.

Sen o gp yi kimin hesapları ile bastın?

Deltaya geldiğimizde,Hiçbir şey vermeden omegada birsürü hesaba çöktün. Neden OLD-ARMA değil de sen çöktün. Senin hesabın mı vardı ? Dilenmekten başka bir iş yaptığın mı var?

Biz seni anlatmıyor, senin hakkında olumsuz propaganda yapmıyoruz. Biz seni gördüğümüz yerde şamarlıyoruz :)

Ama sen yapıyorsun, daha geçen gün EPSİLON da yaptın. İsim verip o kişilerin bizlerdeki güvenini sarsmayacağız.

Diğer konu hesap isteme, biz ERSEL-GÜNAY'dan hesaplar istemişiz :))) :/

Ersel burada ...

Günay burada ....

Az önce kendilerine sorduk, onlarda senin ne yapmaya çalıştığına anlam veremiyorlar.

Diğer hesaplar konusuna geliyoruz ...

Dayı hesabına gelince , lobi sistemi geldikten sonra dayı hesabının giriş problemi yaşadığını öğrendik . Bunu da komutana hesabın inaktif olduğunu öğrendiğimde söyledik , hesabı kurtarmak için bende elimden geleni WillWallace yaptı fakat hesabın ilk açıldığı mail gerekiyordu . Komutan dayı ile görüşeceğini söyledi daha sonra konuyla ilgili hiç konuşmadık.

Mindhunter, senin dostun serkan. O neden senin yanında değil ? Bizde de değil şuan, yani kızarmıyorsun söylerken ama bu da yalan.

CADDE ile ilişkiniz bozulunca Sefayı ve Serkanı sildiğin için hesabı almayı sen teklif ettin bize. Yahu inkar da edemezsin, çat diye suratına atarız.

Mehmet çıksın söylesin Mehmetten hesap kim istemiş , ne zaman istemiş :)

Biz sana neden yağma attık Kerem ?

İttifağa ait olan bir hesabı alıp , bu hesabı kimseye söylemeden kardeşi yakupa vermeyi düşünen , sonra biz işkillenince hesabı lobime bağladım diye yalan söyleyen , kim ne verdiyse o kadar altın alır diyen, ittifağın malını kendi malı gibi kullanan kimdi ?

Ayrıca daha 1 hafta önce DAYI nin bağış hesaplari bende. Sana onları vereyim diye pazarlık eden kimdi?

Şimdi herkes bunları değerlendirsin ve ona göre söylesin kim hesap derdindeymiş ?

Bizler hesap derinde olmadık herşeyimizi gasp etmene rağmen.

Yani sen gp mp getirmedin.

Yalan söyleyip birşey vermeden başkasının malı ile bir dünya hesaba çöktün.

Omegadan gelen gp KAN ittifağının gpsidir. BU AĞRI DAĞI KADAR GERÇEKTİR.

Bu açıklamalar senin için değil kerem , biz yeni bir deryaya doğru yola çıktık.

Hedefimiz belli, biz bunu sensiz çok güzel yapacağız.

İnsanlar bizim yanımızdalar, senin değil. Çünkü tüccar değil sorumluluk alan insanlara güveniyorlar.

Çok uzattık, KEREM bizim umrumuzda olan birisi değildir. Bizim olduğumuz hiçbir serverde sesini de yükseltemeyecek.

Herkese Eyvallah.

images?q=tbn%3AANd9GcTRDMrMOiiuhN3EKJpxUXfnN2KIFKZGpuZBTRYrSkDGrl2Vm0Fi

GÖKTÜRK[ATA] İttifağı Yönetimi .

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Fazla uzadı bu muhabbet , daha yeni öğrendim ki dostlarım omegada da keremi vurmuşlar .

Acınacak haldesin Kerem , gelip burda propaganda yapıp kendi ismini kurtarmaya çalışmak yerine git de şehirlerine sahip çık.

• Herkese Saygılar İyi akşamlar dilerim...

Konuya şöyle başlamak isterim

Olayları inceledim tarafsız olarak yazmaya karar verdim.Yeri geldiğinde karşı karşıya gelip savaştık, yıllar geçti bir şekilde dost olduk ve birlikte savaştık ama şimdi bu işlerin buralara gelmesi çok üzücü bu benim fikrim keşke bunlar hiç yaşanmasaydı..Şimdi ikariam bi strateji oyunu iyi veya kötü bi amacın olmalı bu oyunda ufak tefek hesaplar yüzünden [ Her iki taraf içinde geçerli ] güzel günlerin, keyifli muhabbetlerin hatrına bu olay yaşanmamalıydı.Veya bir yolu varsa kesinlikle mevzu bahsi geçen konunun kapatmasını arzu ederim.Her iki taraftada gerçekten sevdiğim saydığım insanlar var birlikte hareket etmek çok daha mantıklı olacaktır en azından bu serverde rakibin ne kadar güçlü olduğu ortadayken birbirimizle uğraşmayı bırakmalıyız..

Asılan raporuda doğru bulmuyorum...

• Biz bize yapılanı unutmayız .

Yönetim olarak aldığımız kararı beğenmeyen veya karşı duran varsa yolu açık olsun .

Bu saatten sonra Kerem için ikariamda özgürce oynama dönemi bitmiştir.

Ya af diler ya da feryat figan eder

Vesselam

• Denize düșen yılana sarilirimiș. Ben hep demisimdir kerem oyun bilmez beni dinlemediniz ki :D

Adami kurtarici diye göklere cikardiniz. Ne olacakti oyunlariniza göz dikti :D

Omegada birbirinize karsilikli küfürlesmeler yaparken nasil bir birinizin yüzüne baktiniz. Delta gücü korkusu sizi bir araya getirdi. :D

Bu arada black yasiyormu ya. Bana omegada oyun vermisti altin cekmek icin hala bende kalmis 4 - 5 sene mi ne olmus :D

• İkariam'ın mahrem imamı FaLCoN :D:D Bi foto at bakim şuraya gömlek sonuna kadar ilikli,ince çerçeve gözlük,badem bıyık varsa sıkıntı büyük:P

Simdi yukarda o kadar hesap el degistirmis. O kadar illegallik varken sen bunlara mi takildin. :D

• Simdi yukarda o kadar hesap el degistirmis. O kadar illegallik varken sen bunlara mi takildin. :D

Bir tek sana takılıyorum o da arada sırada.Azaltarak bırakacam ama söz:)

O biraz zor ben bagimlilik yapiyorum insanda. Ha ben insan degilim diyorsan oda ayri mesele :evil:

• Tabi onlar da var.En büyük da var kanatlı şeyimsi:))

Sensin oda:) Ben sana de-da nerde ayrı yazılır şurda örneğini vermiştim hahah.Bak sana tavsiyem hepsini ayrı yaz garanti olsun:)

Hadi seni salıyorum şimdilik:)))

• Tabi onlar da var.En büyük da var kanatlı şeyimsi:))

Sensin oda:) Ben sana de-da nerde ayrı yazılır şurda örneğini vermiştim hahah.Bak sana tavsiyem hepsini ayrı yaz garanti olsun:)

Hadi seni salıyorum şimdilik:)))

emrah abii azat et gitsin sofiyi özgürce yaşasın hayatını kendi çapında eğlensin luzümsüzun teki belli ki =)

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• emrah abii azat et gitsin sofiyi özgürce yaşasın hayatını kendi çapında eğlensin luzümsüzun teki belli ki =)

Herkes kendini nimetten sayar olmus. Delta gücü sesinizi kestiydi yine cok cikmaya baslamis. Milletten bir kac hesap alip multilerinizi cogalttiniz diye lüzümlümü oldunuz :D

Ata ittifaki multi cenneti8|

• emrah abii azat et gitsin sofiyi özgürce yaşasın hayatını kendi çapında eğlensin luzümsüzun teki belli ki =)

Herkes kendini nimetten sayar olmus. Delta gücü sesinizi kestiydi yine cok cikmaya baslamis. Milletten bir kac hesap alip multilerinizi cogalttiniz diye lüzümlümü oldunuz :D

Ata ittifaki multi cenneti8|

Kanıtlasana bunu aslan parçası , neye dayanarak söylüyorsun ?

Oyun kurallarını çiğneyen ne hareket yapmışız söyle bizde bilelim

• Kanıtlasana bunu aslan parçası , neye dayanarak söylüyorsun ?

Oyun kurallarını çiğneyen ne hareket yapmışız söyle bizde bilelim

Kerem söyledi ya adamin zorla hesabina cökmeye kalkmissiniz vermeyince cebir kullanmissiniz :D

Attiginiz yagmada kaniti. 8o

• boş boğaz imam kerem AFK cıktı anca sesi cıkar senin gibi oda =)

piyasada yok pamuk şeker gibi

şimdi git burdan dua et çapsız abidin =)

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8