KAN İttifakı Tartışma Başlığı

• Puh. Ata kimi kesebilmis simdiye kadar simdi delta gücünü kesecek. Var mi gecmiste kestiginiz bir ittifak :D

halsiyet şeref karakter dedim ama sende yok galiba dikkatini çekmemiş

insanın kendini bilmesi güzel birşey tabi :)

çapsız abidin seni :D

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• Yok vedatcım olur mu kankam , Kerem gidip saat kontrol için başvurmuş , hatta adada kendi öz kardeşinin içinde bulunduğu bizden kovulduktan sonra kurduğu ittifak dururken gidip delta gücünden kontrol etmiş .

Hani derler ya , ya tutarsa kerem

Yalancısın güzelim , yaşın geldi 45 , 50 ye .

Bu kadar kolay yalan söyleyen kimseyi görmedim ben , senin gözünü oyun hırsı bürümüş , kazanma aşkı bürümüş ama gel gelelim ne omegada ne deltada kazandığın hiçbir savaş yok , hadi buyur gel bana omegada KAN a karşı kazandığın bir tane savaş göster veya hadi gel bana bizzat getirdiğin 80m gp yi göster . İzah et , hesap ismi ver , kaynak ver yoksa ben sana söyleyeyim mi whatsapp konuşması geçmişini , sameti bizim gruba alıp gp miktarını söylettiğini , ismet abiden alınan GP yi , vb...

Şimdi bu kadar gp var ortada değil mi bir hesaplayalım

80M KEREM VERDİ

17M LDIK İSMET ABİDEN

30M CHAOSKAN

10M mercandede

137M gp yapıyor

benim bildiğim kadarıyla iki tarafın savaşında toplam aşağı yukarı 130-140m gp gitti , şimdi bu nasıl hesap Kerem ?

PannaCotta bakın burda arkadaş ben getirdim diyor fakat kendi kullanıcı ismi

K e R e M . Burda bir kural ihlali yokmudur

• halsiyet şeref karakter dedim ama sende yok galiba dikkatini çekmemiş

insanın kendini bilmesi güzel birşey tabi :)

çapsız abidin seni :D

Senin demenle birsey olsaydi delta gücünü keserdiniz. Yazmakla demekle olmuyor bu isler :D

• Puahha Kerem server birlestikten sonra yapilan savasin birinde size oyun oynatmiyordu. Tutaste hesabini deltaya kacirmisti. Karsilik bile veremiyordunuz. Tatilden cikamiyordunuz omegada. Kimseyi birsey bilmiyor mu saniyorsunuz. Kereme yalanci diyor en büyük yalani kendisi yaziyor. Senin yasin genc herhalde bu kadar kolay yalan söyledigine göre :D

• Menzili boş buldu, beni o general bozuntusu zannediyor sanırım :)

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Ooo omegada neler oluyor söyleyin bakalim.

Bulut baska bir ittifakla garnizon yapti kan a saldirdi. Kan garnizon yapilan oyuncuya saldirdi. Sonrasinda derin bir diplomasi. :D

Omegadaki ates tüm serveri yakacak gibi :D

• sen ancak sıfır generali olan üyelerimize dadanır onlardan aldığın yağma raporlarını asar ve bununla övünürsün :) senin daha kaç kere tatile kaçtığını sayamadım. Hele ki dün ki 5. Seviye rodos basmandan sonra tepene çöktüğüm an tatile kaçan oyuncunun burada ahkam kesmesi ayrı komik geldi bana :)))

• he canım he hadi park orda senin savaş bilgin benim yanımdan geçemez anca yaptıın tümden gemileri atar gidersin

adalarınıza kadar geldim korkudan depo açtınız

savaşmasını öğren öyle gel

:)

• savaş bilgisi yarıştıracak halim yok seninle, sen git taso filan oyna.. tüm den gemi atmama ve aksiyon yapmıyor oluşuma rağmen sürekli tatile kaçan bir oyuncu ile vakit kaybedilmez savaşın tüm şevkini bitiriyor ve gelmiş burada tecrübelerinden bahsediyorsun. dün neden tatile aldın peki topyekün de gelmemiştim halbuki. Rodoscu seni :)) taso oyna sen.

• savaş bilgisi yarıştıracak halim yok seninle, sen git taso filan oyna.. tüm den gemi atmama ve aksiyon yapmıyor oluşuma rağmen sürekli tatile kaçan bir oyuncu ile vakit kaybedilmez savaşın tüm şevkini bitiriyor ve gelmiş burada tecrübelerinden bahsediyorsun. dün neden tatile aldın peki topyekün de gelmemiştim halbuki. Rodoscu seni :))

he canım he işine bak kuyruk acın varsa gelecem bidaha korkma :)

• bende rastlanılamayan bir tanı kuyruk acısı. Bilen bilir.. rapor asmak vs bana göre işler değil senden aldığım onca yağma raporu olmasına rağmen. Çenen çalışmasın icraat göster. Yazmışsın ya oraya sıra sende uykularını kaçıracağım diye. Nasıl cepheye toptan gemi yolluyor ve izliyorum hiçbir aksiyon yapmadan aynen öyle birşey, bu nedenle uykularımı kaçırmama değecek düzeyde bir cürmün yok :))

• agora53 bile senden daha mertce savaştı kaçmadı tatillemedi arkadaşından feyz al biraz. Burada savaş tecrübesi yarıştırma hadi benim canım :))

• Samet sen git kerem gelsin , yaşıtların sütünü içip yattı bile şimdiden

Andios rapor harici ve gereksiz postları lütfen Tartışma sayfasına atar mısınız burası rapor sayfası

• Samet sen git kerem gelsin , yaşıtların sütünü içip yattı bile şimdiden

Andios rapor harici ve gereksiz postları lütfen Tartışma sayfasına atar mısınız burası rapor sayfası

abi abi daha kaç kere söyleyeğim. Beraber botmu bağladın sen kerem dediğin kişiyle melih. eğitim durumunu az çok belli ediyorsun konuşma tarzından.