SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• Bunlar kocareisleri karistirmis. Burdaki kocareis 6 kușak torunu ordaki kocareisin :D

yok bizzat benim :D anılar şimdi canlandıda biraz gözümde :D olabiliyor bazen öyle şeyler insanlık hali 8o8o

Birazdan osman kızacarak sanırım :)

Allaha Şükür Yüz Kızartıcak Bir Durum Yok Ortada Hatırlamadım Sadece :D Yüzü Kızarması Gereken O Kadar İnsan Varki Burda Bana 1 Raporla Sıra Gelmez :D

• ayrıntılara takılma bence dünyanın yağmasını yemiştin bu sadece bi rapor daha niceleri vardı.Sana oyunu bıraktırdım o savaştan sonra seni göremedik iyi kesildin iyi :) kötü oyuncu

• ayrıntılara takılma bence dünyanın yağmasını yemiştin bu sadece bi rapor daha niceleri vardı.Sana oyunu bıraktırdım o savaştan sonra seni göremedik iyi kesildin iyi :) kötü oyuncu

Cesaretin varsa betadada biraktirmayi denesene :D

Ben Hiçbir Zaman Oyunu Bırakmadım Hayal Dünyasından Çık Bence Hep Burdaydım Ben. Madem Kötü Oyuncuyum Utanmıyormusun Kötü Oyuncudan Aldığın Raporla Övünmeye :D

• güldürme beni çocuk :)R6ZQIf.pnggüldürme beni çocuk bu sizin lidediriniz o savaştan sonra oyunu bıraktı.Lideriniz kabuk etti ve özür diledi savaşı bitirelim dedi.ve savaşı 2 tarafta rodos vurarak bitirdi gelmiş onu paylaşıyosun hadi abisi büyüde gel

• güldürme beni çocuk :)R6ZQIf.pnggüldürme beni çocuk bu sizin lidediriniz o savaştan sonra oyunu bıraktı.Lideriniz kabuk etti ve özür diledi savaşı bitirelim dedi.ve savaşı 2 tarafta rodos vurarak bitirdi gelmiş onu paylaşıyosun hadi abisi büyüde gel

kürşat hala oynamıyor onun bırakmasında sizin bir alakanız yok kendini çok büyütme o kadar. benden yediğin yağmaları astım moderatör onaylayınca bir soda içersin şişkinliğini alır biraz rahatlamış olursun aslan parçası yallah serverina :)

• Aslan parçası her serverde tokat yiyosun:) neyse sana kolay gelsin ben kendimi büyütmüyorum zaten sizden büyüğüm ben bu savaşa katılan hepsi oyunu bıraktı kürşatta bunlardan biri ve bu olaydan sonra bıraktı oyunu ve sende aynı şekilde sanada bıraktırdım betaya başlatırma beni yoksa ordada bıraktırırım sana oyunu hade çocuk işine bak laf dalaşına girerek kazanmaya çalışma kaybetiniz çünkü

• Aslan parçası her serverde tokat yiyosun:) neyse sana kolay gelsin ben kendimi büyütmüyorum zaten sizden büyüğüm ben bu savaşa katılan hepsi oyunu bıraktı kürşatta bunlardan biri ve bu olaydan sonra bıraktı oyunu ve sende aynı şekilde sanada bıraktırdım betaya başlatırma beni yoksa ordada bıraktırırım sana oyunu hade çocuk işine bak laf dalaşına girerek kazanmaya çalışma kaybetiniz çünkü

icraat görelim ozaman aslanım beklerim gel öyle delikanlılık yapmaya çalışmakla olmaz bu işler anca gidersin :)

• Ben Eylül,osman :)

Ne demek bırakmadın, bırakmadıysan niye yoksun.

Bak kaç sene geçmiş hala buradayız.

Neyse burayı meşgul etmeyelim.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

Betada savasmak ve sen güldürme kendine :D