SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• Herkes yargıç olmuş adalet dağıtmaya soyunmuş yahu :))

Savunduğunuz ve söylediğiniz ithamların hiç birinin gözümde 5 para değeri yoktur ciddiye dahi almıyorum inanın isteyen istediğini söylemekte özgürdür kimsenin ağzını çuvaldız ile dikemiyoruz sonuçta değil mi ?

Biri kalkıp multi yapmış diyor bi kalkıp çanak tutumuş diyor biri peşkeş çekmiş diyor biri woo hasmımızdır diyor biri kakıp wp konuşması diyor diyor da diyor..

Bu kadar size dert olduğuma bir yandan üzülüyorum bırakın beni kendinize bu kadar dert edinmeyi de reel hayatınıza bakın tüm vaktinizi benim üzerimden geçirmek istemenize mana veremiyorum açıkçası.

İnsanları ne biçim olarak yargılamanız bitti ne ne dış görünüş olarak yargılamanız bitti ne mesleki olarak yargılamanız bitti nede kullanmadığınız hakaret kaldı ula bunlarında sonu gelmiyor. Gelmeyecekte.

Temenni ediyorum ki yolunuz açık olur..

BETA-WOO

TÜRK’е Kеfеn Biçеnin Ölümü Korkunç Olur.

• Tabi şimdi bu işten en karlı çıkan sensin ya burda ağa gibi knuşuyorsun milletin hesabına göz dikip soyuyorsun burda da rahat rhat konuşuyrsun kimsenin dediği tabi umrunda olmaz şu rahatlığa gevşeklie bak ne kadar genişsin bu konularda adam bebeğin elinden şeker çalmış gibi knuşuyo özğr dileyeceği yerde akıl veriyo türünğn tek örneğisin

• Tabi şimdi bu işten en karlı çıkan sensin ya burda ağa gibi knuşuyorsun milletin hesabına göz dikip soyuyorsun burda da rahat rhat konuşuyrsun kimsenin dediği tabi umrunda olmaz şu rahatlığa gevşeklie bak ne kadar genişsin bu konularda adam bebeğin elinden şeker çalmış gibi knuşuyo özğr dileyeceği yerde akıl veriyo türünğn tek örneğisin

neyse biz kesmeye bakalım :) o çalsın getirsin biz keseriz :)

• ha bide eskiden beri woo ittisi ile savaşırken rodos vurmama üzerine anlaşmaya çalışırdır bundan sonraki savaşlarda hesap çalmama üzerine anlaşmaya çalşırız :D

• koca reis beni hatırldınmı unutmaman lazım tokatlamıştım bi ara seni oyunu bırakmıştın :) FALCON a boşa cevap vermeyim ne olduğu bell değil görmemezlikten gelin konuşur boş boş

• koca reis beni hatırldınmı unutmaman lazım tokatlamıştım bi ara seni oyunu bırakmıştın :) FALCON a boşa cevap vermeyim ne olduğu bell değil görmemezlikten gelin konuşur boş boş

Senin haddin degil bana cevap vermek :D

rüya tabirleri kitabından bakabilirsin gördüğün rüyaya :D

• R6F5Sb.pngRaporları eski forumdan ekran görüntüsü aldım eski forumda araf savaş başlığı altında görebilirsiniz .Yağmalar felanda vardıda silinmiş galiba onları bulamadım.Kesim farkı ortada isteyene link atabilirim kocareisin kıvranışlarıda okuyabilirsiniz :)

oo harika hiç 182 füze ile tokatlanmamıştım :D