SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• CccTürk ün psikolojisini bozdunuz. Ben multiyim diye geldi haykirdi. CccTürk ü balkon konusmasi icin davet ediyoruz.

Herkes merak ediyor getirdigin hesaptaki altin ve generali nasil oynadigin hesaba aktardin :D

• Elbet aynı duruma sende düşersin enes,sadece bize değil herkese açıklama yapmak zorundasın yaptığın iğrençliği herkes duydu,merak ediyorum gp istedinde vermedilermi arkaşlar böyle bir şeye başvurdun.

V9XOoP.png

• CccTürk ün psikolojisini bozdunuz. Ben multiyim diye geldi haykirdi. CccTürk ü balkon konusmasi icin davet ediyoruz.

Herkes merak ediyor getirdigin hesaptaki altin ve generali nasil oynadigin hesaba aktardin :D

Çalıntı IP Adresi İle :D

• Şu oyunda güzellikle oynamak varken ne diye böyle pis işlere bulaşır insanlar anlamıyorum hesap çalıp getirmek nedir ayıp bir de bunu nası rahat gevşek bir dille anlatıyorlar yahu belki kaç kişinin emeği var o hesapta takla dubara yapıp hesabı çalıyorsunuz ha görünmez kimse fark etmez sanıp hesabın adını değiştirip ne kadar gp altın varsa çekiyorsun Allahınızdan bulun çıksın o hesap sizden... uydunuz hırsız gardiyana

• Bide gelmiş diyor sizene yaaaa Aslan parçası benim savaşımda kullanıyorsun o gp yi,hani heryerde yazıyorsunuz ya woo çok seri gp basar:)basamadınızmı bu savaş hızlı gp:D:D:D:Dheeee bide komik tarafı işin kimse anlamasın diye yabancı sv den gelmiş süsü verip ismini El arabia yapıyorlar:))))

V9XOoP.png

• Hırsız gardiyandan aldığını şurada kabul et gizlemene gerek yok neyin ne olduğunu herkes biliyor patates tarlalarıı

Kardeş sen bunu kimse söylüyorsun ?

Yaşın Kaç?

Evli misin ve evine ekmek götürebiliyor musun?

Bekar isen babanın evine nasıl ekmek kazandığını gözlemliyor musun?

Senin için meslekler ayrımı var mıdır?

Bir insan çöpçü ise mesela ezik midir? Bir İnsan Gardiyan ise ezik midir ?

Kimseye muhtaç olmadan yaşamak kadar güzel bir şey var mıdır?

Bunların cevabını verirsen sevinirim.İyi akşamlar.

BULUTLU OLMAK AYRICALIKTIR

anQrd5.jpg

• Suçunu böyle örtebileceğini snıyorsan kendini kandır senin ne işler çevirdiğni herkes biliyr en başından beri demagoji yapma burda mağduru oynama ne çok alıştınız milletin canını yakıp masum mağdur oynamayı hangi dünyalarda hangi işleri çevirdiğin herkesin malumu burada anlatmak etik değil ama anlatmayada lüzum yok ne olduğun zaten belli sen beni sorgulayacağına geç aynanın karşısına bir oyn için yaptığın işgüzarlıkları sorgula bunlrnn hesabını burda vermesen bile başka yerlerde nasl vereceğini düşün adaleti temsil eden bir meslek dalında ne manidar bir insan......

• Hesabı getirdikten çok kısa bir süre sonra altını generali nasıl çektin bunu herkes gördü patates tarlasıııı hesabı saklamak için adını değiştirdiniz tüm gp ve altını tek seferde çektiniz....sen zaten gereksizsin oyundaki varlığında hayattaki varlığında....Şu oyun için girdiğn kul haklarının hesabını verecen sen enesss ama bugün ama yarınnHeswbı Hırğz gardiyandan aldığını şurada kabul et gizlemene gerek yok neyin ne olduğunu herkes biliyor patates tarlalarıı

Lütfen şahsen tanımadığınız bir insanın işiyle veya ailesi ile ilgili birşey yazmayalım rica ediyorum sizlerden

• Arkadaşlar çözüme kavuşturduğumuz bu konu ile ilgili rica ediyorum kimse hakkında birşey yazmayalım

Yanımızda durduğunuz için ve hassasiyet gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ederim

Bunuda burdan belirteyim

WOO bu saatten sonra bizim hasmımızdır

• ya ne anlatıyorsun Allah aşkına herkes herşeyi biliyor felsefe yapma hadiiiii

V9XOoP.png

• Ben sorayım o zaman hesabı.

Wp grubu kuruldu sesini çıkartmadın.

Erayslar sana sordu , yabancı serverden getirdin dedim.

Hesabı alan kişiyi tanımıyorum bu benim şahsi hesabım dedin.

Bugün de sizin olduğunu bilmiyordum dedin.

Bu kadar eğilip bükülmeye değer miydi?

Vallahi isteseydiniz zaten verirdik.Niye vermeyelim :)

Demek ki senin gibiler değerliymiş, bak seni yemedi abin.

Bundan sonraki oyun hayatınızda başarılar.

Böyle dostluklar da oluyormuş, ama olmaz olsun...

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Arkadaşlar WOO nun ya da CCCTÜRKCCC nin herhangi bir hatası sıkıntısı kesinlikle yoktur.. Tüm olaylar birkaç oyuncunun bir oyuncu ile olan sorunları nedeni ile yaşanmıştır.

Durum DELTA ile alakalıdır. Beta lık bir durum söz konusu değildir.

Herkes zamanı geldiğinde verilen sözler tutulduğunda FORUMDAN ilanen duyrulacaktır. Sözler yerine getirildikten sonra ALLAH herkese SELAMET versin.

Kim hatalı ise olayların başlangıcından beri umarım ki hatasını kabul eder ve buraya yansıtır.

Siz BETA lılar savaşına devam etsin

İyi olan kazansın

Teşekkürler.

BULUTLU OLMAK AYRICALIKTIR

anQrd5.jpg

• Bu açıklama herkes için yeterlidir.

Sizden hassasiyet göstermenizi istiyorum

Karşılıklı diyaloglara girmeyelim lütfen

• Siz BETA lılar savaşına devam etsin

İzin verirseniz iğrençlik yapmassanız devam ediyoruz zaten merak etme sen

V9XOoP.png

• Hesabı getirdikten çok kısa bir süre sonra altını generali nasıl çektin bunu herkes gördü patates tarlasıııı hesabı saklamak için adını değiştirdiniz tüm gp ve altını tek seferde çektiniz....sen zaten gereksizsin oyundaki varlığında hayattaki varlığında....Şu oyun için girdiğn kul haklarının hesabını verecen sen enesss ama bugün ama yarınnHeswbı Hırğz gardiyandan aldığını şurada kabul et gizlemene gerek yok neyin ne olduğunu herkes biliyor patates tarlalarıı

Evet biraz daha ağlayalım

Rica ediyorum