SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• eraysın mesajı editlenmiş önceki sayfada birşeyler zırvalamış yok rest vasıtasıyla omegaya eli kolu uzanıyor biblilerin yok resti bars yönlendiriyor falan sallamış birşeyler :) erays sana tavsiyem sogukta çok kalma iyi görmedim seni hasta değilsindir umarım havalar malum balkanlar üzerinden gelen soğuk havanın etkisindeyiz neyse sağlıgına sıhhıatıne dikkat et oyun gelip geçiçi sana birşey olmasın deli saçması şeylerlede burda gelip yazma kelamların inandırıcılıgını kaybediyor zira dedigimiz gibi bizim dahiliyetimiz sınırlı savaşa bars kimi yönlendiriyorsa bilmiyorum artık veya benmi başka ittifaktayım haberim yok bu yazdıklarından :) siz nasıl ysyye destek verdiniz bizde o destegin iade-i ziyaretini yapıyoruz malum toplum olarak misafirperver bir toplumuz gelene gitmek adetimizdir bilmen lazım bunları bir lider olarak

vırvalayan belli. üyelerine sor kimler aracılığı ile omegada keremde gp vermeyin diye yalvardıklarını söler sana...

artı bırak su kendini kandırma boşuna. biz ysy ye destek verdiğimiz için bizim karşımızda değilsiniz.

siz bib den ysy savaşında gp aldığınız için adamların emirkulu oldunuz. bunu arık kabullenin. o gp ler size bugünler için verildi.

siz düşdüğünüz duruma yanın bizim için hava hoş. birilerinin emireri olmak yakıştırıyorsanız ne ala ne ala!!!

• Ya vallahi konuştıracan beni celloooo ozaman ysy savaşında geri çekilmiyecen ASLAN ADAMLARI TEBRİK EDİYORSUN SONRA GELİYORSUN BURDA VIR VIR ediyorsun harbi korkaksınız harbi yüzssünüz.

• üyelerin banlansa bile 7 gün sonra açılacaktı niye devam ettirmediniz savaşı ysy güvenmedinizmi?zaten tüm plan ortada ysy gazlamak rest savaşını başlatmak ordan sizede gün doğuyordu siz katıldınız bunları nerden biliyorsun dersen Aslan senin piyon üyen frost burda kaç kere tehtit etti resti eski bib savaşında bu savaş biter sonra işimiz rest ile diye HARBİ YALANCISINIZ.

• birdefa ismimi kullanıyorsan düzgün kullan. edep yahu!!.

ikincisi. ysy savaşı diyorsun bak kendin woo savaşı değildi. orda iki arkadaşımız destek için gitti ikiside ceza aldı.

ysy den de generalleri ceza yedi. akabinde burda bizim bölgede savaş başladı.

bizim için o savaş bitmişdi. o saatten sonra

tebrik etmek bir erdemdir. ben sahsım adına bu erdemi gösterdim en azında.

sizinkiler gibi bırak tebrik etmeyi. yıllardır kullandıkları isimleri bile kullanamamazlıkda yapmadım.

konuyu lastik gibi sağa sola eğmenin bir anlamı yok.

alın rest sizin olsun alın kullanın, eğin, bükün, pofpoflayın, ne yaparsanız yapın arkadaş bizim sorunumuz değil.

benim tek istediğim surda cıkıpda benim arkadaşlarım hakkında yalan yanlış ithamda bulunmayın. doğru olun.

• Kendi kendinle çeliştin bak şimdi az sıkışınca önce sen doğru olacaksın sonra çevrenden doğru olmasını bekleyeceksin kimin hangi tarafta olması mühim değil sen değilmiydin isteyen istedigi tarafa geçer diyen şimdi çıkmış diyorsun emir kulu vs sen bizi bta bob ysy gibi talimat verdigin ittifaklarla karıştırma ysyye çekiliyoruz talimatını gözümüzün önünde verdin niye savaş ittifakı adalarınıza geldi diye kendinde itiraf ediyorsun savaş ittifakı size saldırmasa siz bize saldıracaktınız bunu delikanlı gibi itiraf edemediginden karşındakine çamur atıyorsun çık söyle biz biblileri yendikten sonra reste dalacaktık betada bir daha bize baş kaldıran olmayacaktı plan buydu sizin ama ne oldu önce biz sizi gerisin geri evinize yolladık şimdide savaş ittifakı evinizde madara ediyor sizi evinizde adalarınızda bile size rahat yok sen şimdi diyorsun ya emir eri falan bizden savaşan sadece senin ysy savaşına destek verdi 2 arkadaşımız dedigin kadar 2 kişi bölgede ama senin savaşçı sayın az oldugundan 2 kişi bile destek verdiginde dengeleri değiştiriyor oda göze batıyor haliyle sürekli bize sallaman bu yüzden rest günlük hayatına devam ediyor gp basıyoruz altın kasıyoruz depo hazırlamaya çalışıyoruz yaptıgımız günlük icraatlardan bazıları savaş ittifakına 6 ittifaksınız diye çamur atmayın bizim varlıgımızla yoklugumuz belli değil 14 kişiyle baş edemeyen sen ysy yeni bob bta woo düşünsün ben ne düşünecegim ihtiyaçın varsa sana bile gp satarım parasını verdikten sonra he ne olur savaş ittifakına 3 e veririm sana 20 ye hatta depo bile satarım parasıyla değilmi savaş ittifakı nasılsa rahat rahat kesiyor adamlar 2 günde benim depomu keserler bende parasını çatır çatır ezerim keriz malı yemeye biraz zaafım varda :)

BO1QV9.jpg

• @S P Y

Bana forum içi özelden mesaj at ben sana ispatlayayım çok merak ediyorsan.

Ama sonrasında erkek gibi konuşacaksın haklıymışsınız diyeceksin anlaştık mı ?

Hala mesajını bekliyorum ?

Sizden betaya anca yancı olur paşam.

Siz ipinizi verdiniz bir kere adamlara şimdi ne derlerse yapmaz zorundasınız tabi gel dedin mi geleceksin git dedin mi gideceksin.

Kimseye bir şey ispatlama gereği duymam normal şartlarda ama çok direttiniz yahu :))

Kendi ağzınızla söylüyorsunuz savaş ittifakı size gelmese siz bize gelecektiniz diye. EVET paşam özellikle ben gelecektim.

Alayınızı davet ediyorum meydana buyrun dökün eteğinizde ki taşları.

Buradan dahlin olmadığı bir savaş hakkında yeterince boş konuştun sen B L A C K buyur gel savaşta konuştur kendini biraz.

BETA-WOO

TÜRK’е Kеfеn Biçеnin Ölümü Korkunç Olur.

• hala hangi yüzle yazıyorsunuz ben onu anlamıyorum bir ara rodoscu woo diye forumda konu acmıştık bu rodoscu gülleri kuyrukları sıkışınca tekrardan başladılar rodosları basmaya bunlar ancak klavye delikanlılığı yaparlar saga sola iftiralar atar insanları yancılıkla suclarlar beta serverinde gp altın elaman dilenmediğiniz kalmadı bob un gp yi bitirdiniz ysy nin depoları sıfırladınız sıra betanın depolarda oda erir birde insanları yancılıkla sucluyorsunuz asıl yancı sizin peşinizdekiler adamları mahkum etmişsiniz lafınızdanda cıkamıyorlar yiyip bitirdiniz içlerindeki casus hesaplarla ama bundan sonra yok öyle rodosunuza rodos

• Ahahahaha ! yahu komik kuklalar sizi :)

tökez sen git kenarda köşede oyna rodosu bizden önce basan da basanlarda sizsiniz.

Ne bu WOO rodos bastı muhabbeti hayırdır ? Tarihleri koyalım mı ortaya rodosların boş boş atıp tutma.

spy hep böyle masum bir çocuk olarak kal lütfen.

aklının ermediği şeylere karışma sen bak abilerin seni ayakta uyutuyor :)

diyorsun ki ''benmi başka ittifaktayım haberim yok bu yazdıklarından.''

Heeehhhh işte eteğine tutuştuğun abilerin bile seni kaale alıp bir şey anlatmıyorlar sen beni kaale almamışsın çok mu yahu :))

Hiç büyümemen hep çocuk kalman dileği ile sağlık ve esenlik dilerim..

BETA-WOO

TÜRK’е Kеfеn Biçеnin Ölümü Korkunç Olur.

• laf konuştu bal kabagı :) rodosu vurunca biraz rahatladı ağzı laf yapmaya başladı çoçugumun ne güzel yoktu kaç gündür :D bir iki güne gene kaçar neyse ki kafa dinleriz bizde Allahın Rodosçuları birde kim önce bastı bakalım diyor organize olup rodos bastırdı tüm ittifaka beta tarihinde ilktir belki bu kadar organize rodos basımı :) ilklerin ittifakı woo rodos organizasyonu serverlar arası gp taşıma organizasyonu ittifak ittifak değil fortuna 400 şirketi ama nerde boş beleş işler var altında bunlar az üstlerine gidincede 6 ittifak geliyorsunuz yhaaa diye ağlamalar hemen :) bir halttan haberi olsa tamam diyecegimde tanıdıgıda kimse yok bu ithal rodoscunun woolular betadaki rodoscular yetmemiş dışarıdan gidip bonservisiyle ithal rodoscu getirmiş

BO1QV9.jpg

• Gameforge, güvenlik sebebiyle global olarak tüm oyun forumlarda böyle bir adım atmıştır, geçmişte yaşanan bazı olaylardan yola çıkarak... Bizim doğrudan müdahale edebileceğimiz bir konu değildir.

thumb-10688.gif

• Lagaluga yapmayın burda gelin meydana meydanda kesilice burda ötüyor horozlar

Erays kaçma la az daha yağma atacam sana

Ccc türk sıra sende gece rahat rahat uyu tamammı patlıcan seni közleyip bir güzel soframa meze yapacam sonrada foruma asacam liderin gibi aynı

• Rodos heykellerini geç, bu saatten sonra Rodos adası dahi getirilse kurtaramaz WOO'yu. Savaş meydanda kazanılır arkadaşlar.

Öyle bir gömdük ki, okyanusun sesi (voice of ocean) duyulmuyor bile artık.