SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• Bu arada REST İTTFAĞINI TEKRARDAN TEBRİK EDİYORUM.(NASIL BİR ZAFER ALDIYSALAR BAZI ARKADAŞLAR UNUTAMIYOR SAVAŞ BİTELİ 3 HAFTA OLDU HAYLA AYNI KONU ACI BÜYÜK)

• Erays konuyu asıl çarpıtan sensin biz depolara gp basmaya uğraşırken depolarımız komple banlandı ben sana isim isim anlatacagım nasıl çarpıttıgını göstermek için bizden penche börtede size karşı savaştı daha doğrusu boba karşı, nurettin usta ve ekibi ise sizi destekledi biz sesimizi çıkarmadık ondan sonra gel zaman git zaman siz kendinizi galip ilan ettiniz biblileri yendik diye naralar atmaya başladınız biz ysylilere yağmaya o zaman hala devam ediyorduk sonra sizin arkadaşlarınız girmeye başladı zira ellerinde gp kalmıştı gpleri harcamak için bizi seçtiler restin elinde gp yoktu depoları banlanmış sıfırı tüketmişlerdi yenilirse bu zaman yenilirdi rest plan çok mantıklı hakkınızı veriyorum ben sizin biblileri devirip restide devirdinmi betada tek hakimsin peki sonra ne oldu bib ekibi bizi desteklemeye başladı siz bize saldırırken bibliler gp destegi verdi onlarada burdan teşekkür borcumuz var tekrardan siz bibin reste destek verecegini ummuyordunuz çünkü sende dedin rest biraz daha sizin tarafa basıyordu ama yanlış ata oynadın bibliler hem gp verdi hemde savaş ittifakını kurup sizin adalarınıza geldi aslında ban olayı işin bahanesi ne zaman savaş ittifakı sizin adalarınıza gelip saldırıya başladı siz o zaman dediniz biz çekiliyoruz hatta bizzat sen dedin yalansa yalan de bak nasıl çarpıtıyorsun görüyormusun evdeki planın çarşıya uymayınca neyse sen tebrik ettin çekildin savaş ittifakı saldırıya devam etti dolayısıyla karşına hem bib oluşumunu hem resti almış oldun tabii yanlız değilsin seninde müttefiklerin var bta bob ysy ama 3unude topluyorsun kusura bakma ama bir ittifak dahi etmiyorlar hal böyle olunca reste karşı algı peşine düşüyorsun niye çünkü resti kaybettin ne umuyordun ne buldun şimdide savaş ittifakına karşı yenilmen an meselesi oldu hıncını alacagın ittifak rest dediğil dedigim gibi bizim destegimiz ysy bob bta 3 lumesinin desteginden fersah fersah azdır savaş ittifakında savaşanların emekleridir bizim burda bir katkımız olmadı denecek kadar az he ama şu var olacaktır yukarıdada dedigim gibi destek istedikleri zaman yanlarındayız zor günümüzde yanımızda olanın yanındayız düşün yani sen daha bu adamlarla baş edemiyorsun rest ağırlık koysa ne yapabileceksin son ysy savaşını bizim kadar takip ettin en kötü halinde 30 küsür aktif savaşçı çıkarabiliyor Rest wooda dahil kaç tane ittifak bunu yapabilir 2m gp yükleyip 2t altın çekip ben savaşçıyım biz savaşçıyız diye olmuyor bu işler insan faktörü her zaman baskın betada o çok güvendiginiz depolarınız olmasa bu kadar kalabalık savaşçı bir ittifaka karşı ne yapabileceksiniz onuda sen düşün

BO1QV9.jpg

• tamam öle yapalım paşam. biz getirince ayıp betada bas savaş tamam haklısın.

ya sen anlamıyorsun herhalde. sizde getirdiniz güzel kardeşim sizde ge-tir-di-niz-

onun için boşuna laf sayıyorsun. yerinide söylüyorum ödediğiniz parayıda söyleyeyim istersen.

• Erays konuyu asıl çarpıtan sensin biz depolara gp basmaya uğraşırken depolarımız komple banlandı ben sana isim isim anlatacagım nasıl çarpıttıgını göstermek için bizden penche börtede size karşı savaştı daha doğrusu boba karşı, nurettin usta ve ekibi ise sizi destekledi biz sesimizi çıkarmadık ondan sonra gel zaman git zaman siz kendinizi galip ilan ettiniz biblileri yendik diye naralar atmaya başladınız biz ysylilere yağmaya o zaman hala devam ediyorduk sonra sizin arkadaşlarınız girmeye başladı zira ellerinde gp kalmıştı gpleri harcamak için bizi seçtiler restin elinde gp yoktu depoları banlanmış sıfırı tüketmişlerdi yenilirse bu zaman yenilirdi rest plan çok mantıklı hakkınızı veriyorum ben sizin biblileri devirip restide devirdinmi betada tek hakimsin peki sonra ne oldu bib ekibi bizi desteklemeye başladı siz bize saldırırken bibliler gp destegi verdi onlarada burdan teşekkür borcumuz var tekrardan siz bibin reste destek verecegini ummuyordunuz çünkü sende dedin rest biraz daha sizin tarafa basıyordu ama yanlış ata oynadın bibliler hem gp verdi hemde savaş ittifakını kurup sizin adalarınıza geldi aslında ban olayı işin bahanesi ne zaman savaş ittifakı sizin adalarınıza gelip saldırıya başladı siz o zaman dediniz biz çekiliyoruz hatta bizzat sen dedin yalansa yalan de bak nasıl çarpıtıyorsun görüyormusun evdeki planın çarşıya uymayınca neyse sen tebrik ettin çekildin savaş ittifakı saldırıya devam etti dolayısıyla karşına hem bib oluşumunu hem resti almış oldun tabii yanlız değilsin seninde müttefiklerin var bta bob ysy ama 3unude topluyorsun kusura bakma ama bir ittifak dahi etmiyorlar hal böyle olunca reste karşı algı peşine düşüyorsun niye çünkü resti kaybettin ne umuyordun ne buldun şimdide savaş ittifakına karşı yenilmen an meselesi oldu hıncını alacagın ittifak rest dediğil dedigim gibi bizim destegimiz ysy bob bta 3 lumesinin desteginden fersah fersah azdır savaş ittifakında savaşanların emekleridir bizim burda bir katkımız olmadı denecek kadar az he ama şu var olacaktır yukarıdada dedigim gibi destek istedikleri zaman yanlarındayız zor günümüzde yanımızda olanın yanındayız düşün yani sen daha bu adamlarla baş edemiyorsun rest ağırlık koysa ne yapabileceksin son ysy savaşını bizim kadar takip ettin en kötü halinde 30 küsür aktif savaşçı çıkarabiliyor Rest wooda dahil kaç tane ittifak bunu yapabilir 2m gp yükleyip 2t altın çekip ben savaşçıyım biz savaşçıyız diye olmuyor bu işler insan faktörü her zaman baskın betada o çok güvendiginiz depolarınız olmasa bu kadar kalabalık savaşçı bir ittifaka karşı ne yapabileceksiniz onuda sen düşün

peki efendi sensin diyelim kapatalım konuyu. sonu yok bu tartışmaların. oyun hemen yan sekmede burası boş herkes hünerini yan sekmede göstermeye devam etsin.

• Rest ittifakı adına teşekkür ederim KenNoKage, arkadaş savaşta olmadığı için kendi ekibinin hüsranından haberi yok mazur görüyorum.

dayıcığım!!! sırf laf sölemek için yazma allah aşkına ya. oyundan kim ne yapıyor haberin bile yok burda lakırtı pesindesin.

• Yav seni yeğenliğe bile almam. Yan sekmede kaçtığınız adamlarız biz. Burası boş laf dediğin gibi lakin sizin için bir şey değişmiyor iki tarafta da BOŞ sunuz. Oyundan haberin yok adamlarından haberin yok burda boş boş konuşup üste çıkma derdine düşmüşsün

ys2hqq.png

• :) :)

Yav seni yeğenliğe bile almam. Yan sekmede kaçtığınız adamlarız biz. Burası boş laf dediğin gibi lakin sizin için bir şey değişmiyor iki tarafta da BOŞ sunuz. Oyundan haberin yok adamlarından haberin yok burda boş boş konuşup üste çıkma derdine düşmüşsün

BO1QV9.jpg

• Andios sizden ricam paylaşılan resimleri onaylarmısınız.

[mod='Andios']Community Managerlar şirket yetkilileridir ve forum içi işleri yapmaları için moderatör ekibini görevlendirmiştir. Lütfen gerekmedikçe kendisini mesajlarınıza etiketlemeyiniz.[/mod]

• KenNoKage spam koruması olduğundan dolayı, 10 mesajın altındaki kullanıcıların mesajları; resim,link vb. materyaller içerdiğinde moderatör onayına düşmektedir. Lütfen sabırlı olun! Kontrollerin ardından mesajınız onaylanacaktır.

thumb-10688.gif

• şimdi senin dediklerin ile yola çıkalım

erays: ama dragon itifakı ile hiç bir bağımız dostluğumuz ve alışverişimiziz olmamışdır bunuda belirteyim.

Kennokage:burda senin nasıl bir lider olduğun ortaya çıkar daha ittfağını takip edemiyen bir lider.

ve en son yazdığım cümle bir ittfak daha var çizgisini tam çözemedim çözdüğümde onuda yazarım.ve bu ittfak yeni ittfağıdır

• woolular destek görmüyoruz diyor ya o işin palavrası wooluların yarası yanlarında iyi bir ittifakın olmamasından woonun tarafındaki ittifakların hepsini toplasan bir ittifak ancak ederler onlarda bunun farkında o yüzden sürekli görmezden geliyorlar kendi müttefiklerini

BO1QV9.jpg

• degişik arkadaşım sen ne yiyip iciyorsun ya biz getiriyoruz bib getirmiyormu beta birligi oyununu icindeki genaral i kim bastı bana bir söyle rakip genaral taşıyıp getiriyor biz getirince getirdik oluyor

biz en azından satın almıyoruz yine kendi bastıgımız gemi askeri getiriyoruz sizin kiler para ile aldığı genarali getiriyor

• Yav seni yeğenliğe bile almam. Yan sekmede kaçtığınız adamlarız biz. Burası boş laf dediğin gibi lakin sizin için bir şey değişmiyor iki tarafta da BOŞ sunuz. Oyundan haberin yok adamlarından haberin yok burda boş boş konuşup üste çıkma derdine düşmüşsün

daayyyyy dayyy

sen ne filim adamsın öyle forum day day ı

• Selam

Beğenmemi niye yadırgıyorsun anlamadım!

Oyun savaş ve strateji oyunu dimi kimin kimle savastığın ın ne önemi var sonuçta oyunu savaş için oynuyoruz.

Bib ekibinden çok fazla kişi tanımam.

Sizi destekliyor olsaydık ne değişcekti.

Burada ben Bible mi uslupsuz konuşacaktım.

Benim bir çizgi var ben her 2 tarafında uslupsuz yazışmalarını tasvip etmiyorum.

Bugün savastığımız kişilerle yarın aynı çatı altında olmayacağımızın bir garantisi var mı yok.

Neden insanları kırabilecek kelimeler kullanılıyor.

Ve ayrıca bizim bu savaşa bib ile girmemizi yine siz sağladınız.

Bizim de etkenliğimiz olmuştur ama burada benim okuduğum onca tahrik edici yazı oldu. Bunlara kayıtsızda kalamayız.

WOO ittifakı da sonuçta kendi yaşamlarında aileleri olan normal yaşantılı insanlardan oluşma.

Benim Bi yanlışım olduğunu düşünüyorum varsada özür dilerim.

Siddeti tırmandırmaktansa güzelce oyunu oynayıp herkes elinden geleni yapsa ve sonrada birbirini tebrik etse kötü mü olur.

Herkes şunu diyor ben haklıyım hepiniz haklı olunda biz haksız olalım.

Herkese bol şans. Zaman herseyin ilacıdır oynayıp göreceğiz.

GOU5UC.png