SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• 3- Bir insan sinirleniyorsa; cahilliğindendir. Buna sonsuz cümle eklenebilir. Bilmişlik yapmaya lüzum yok.

Cok dogru. Bknz. Frost. Sinirlendi hakaret etti forumda ceza aldi. Ne gerek var böyle seylere güzel güzel konussana :D

• Rainman ne kadar boş lüzumsuz ve oyun cahili bir insansın. Parasını verip gp satın aldınız getirdiniz legal bile değil yaptığınız gelip onu savunuyorsun. Cepheler de eziliyorsunuz onu savunuyorsun.

Biz resmen ysy+ woo ile savaştık arkadaşlar sempati duyuyor yardım ettik diyorsun. Boşa maval okuma bize. Penche yi öne atarak rest yardım etti bizim savaşa karıştı diyebiliyorsunuz. Cümleleri yazarken lütfen beynini de kullan gerçekten yazılarını okurken IQ'n konusunda endişeleniyorum. Bunu yanlış anlama üzülüyorum senin adına kızmıyorum sana...

Selamlar,

Cehalet konusunda aynı fikirde değiliz, olsa idik size cevap bile vermezdim! Hala insan olabildiğinizi düşündüğüm için sizi yanıtsız bırakmıyorum! Şansınızı zorlamayın derim. İllegal bir şey varsa sizlerin Beta'da yaptığınız tüm illegallikler gibi yanıtsız kalmaz, cezasını görür. Adaleti dağıtacak yetkinde,cürmünde yok!

Siz WOO ile savaşmadınız. Savaşsaydınız, daha önce bunu dile getirdiğim gibi; burada bunları yazamazdın! Siz yancı ve kendini güçlü sananların yanında yer alıp onların eteğini kirlenmesin diye tuttuğunuz için bunun farkında olmamanız gayet normal! Yazdıklarım ya da benim için endişe etmene, üzülmene gerek yok. Bence kendin için endişelenmelisin. İnsan sadece et ve kemikten ibaret değildir neticede, ben senin için hala umut besliyorum! Saygıyla

• FaLCoN seni alpahadan mı getirdiler ???

Onun oynadığı dünya yok dostum.Sadece forumcu.Ortalık forumcusu:)

clubber alphada corumluyu ittifak disinda biri korsan atti yan hesaplardan. Bu duruma sinirlenen corumlu aynen söyle sirküler atti. Beni cileden cikarmayin eger o hesap ittifaktan birine aitse o arkadasa oyunu dar ederim anlamina gelen birseyler yazmisti.

AeA recebe sor bakalim zamaninda böyle bir sirküler atmismi.

Ayrica kimde ne kadar sülfür var diye bakiyorlar asker basin diye tenkitte bulunuyorlar

AeA bunuda sorabilirsin :D

• Her seferinde muhabbeti corumluya getiriyonsun.Leblebiye mi aşeriyosun nedir:))

Başkasına yazarken biz diyosun.Benimle yazışırken onlar oluyoruz.Daha önce de dedim sana bi karar ver:))

• Her seferinde muhabbeti corumluya getiriyonsun.Leblebiye mi aşeriyosun nedir:))

Başkasına yazarken biz diyosun.Benimle yazışırken onlar oluyoruz.Daha önce de dedim sana bi karar ver:))

Corumlunun hayraniyim ya tek onu takip ediyorum. Frost kankamida yagmalamis :D

• Rainman ne kadar boş lüzumsuz ve oyun cahili bir insansın. Parasını verip gp satın aldınız getirdiniz legal bile değil yaptığınız gelip onu savunuyorsun. Cepheler de eziliyorsunuz onu savunuyorsun.

Biz resmen ysy+ woo ile savaştık arkadaşlar sempati duyuyor yardım ettik diyorsun. Boşa maval okuma bize. Penche yi öne atarak rest yardım etti bizim savaşa karıştı diyebiliyorsunuz. Cümleleri yazarken lütfen beynini de kullan gerçekten yazılarını okurken IQ'n konusunda endişeleniyorum. Bunu yanlış anlama üzülüyorum senin adına kızmıyorum sana...

Len sen nesin konuştugun cümlelere bak sen kimsinki bizimle savaşacaksın anca forum drlikanlılıgı yapan sen

• Evet biz woo ile savasmadık

Öyle olsaydı direkt gelirlerdi ysy üzerinden gelmezlerdi.

Ve arkadaşlar bu konu iyice can sıktı.

O gitmiş bu gelmiş şu şunu demiş.

Benim muhabbetim olan woo daki arkadaşlar ysy savas için 60m gp gerekirse adaya yığarız. Hertürlü desteği vereceğiz dediler. Bende buyurun gelin dedim. Şimdi rest woo karşısına çıkamamış algısı nedir.

Madem biz çıkamıyoruz gelip siz çıkaydınız ysynin arkasından dolanana kadar.

bunuda defalarca belirtmenize rağmen gelmediniz.

Birde buradaki konuşan herkes hiç savas kaybetmemiş yağma yememiş 2 ittifak savasırken hiç müdahil olmamış temiz arkadaşlar.

Sizin bu şeffaflığınızı sevdim.

GOU5UC.png

• Selamlar.

Mesajımı alıntı yapacakken yanlışlıkla beğenmişsiniz. Şimdi @D A Y I yanlış anlayacak. Ben açıklık getireyim bari alınmasın :)

Bırakınız savaşı, alavere ve dalavereyi... Tek bir soru soracağım: çok net ve tek soru.

Rest ittifakı gibi bir ittifak, bib gibi bir oluşuma nasıl müsamaha gösterir ve yanlarında yer alır?

Ben 2010 tarihinden beri Beta'dayım. Oyunlarımı bir kaç defa tatil dışında hiç kapatmışlığım yoktur. Sizler kadar da aktif analiz edebiliyorum.

Sizin bunu yapmamanız, tavrınıza ters olması lazım! Yanılıyor muyum?

Siz ki; yıllarca Hilal ile mücadele ettiniz başka hiç bir ittifakla sürtüşmeniz olmadı. O hilal şimdi kbye sığındı,yok oldu. Hd yine aynı şekilde; ne keyifli savaş yapmıştık. Yendiler, tebrik ettik, keyif aldık, organizeydiler. kasırgası anadolu kaplanı kartal atisi arjeni abettoru general kızıl akrebi... Şimdi... kökez her savaşta ittifaktan çıkar; woo ya karşı nerede savaş varsa kendi ittifakından destek alır yanına alabildiğini de alır gider o savaşa... Hani duruş, hani Hd olmak! Uzun süredir Hd ittifakından herhangi bir yaşam belirtisi var mı? kb nin işini yapmak değilde nedir bu açıklayınız! gos... eski dosttan düşman olmazmış derler! Belki de kb nin bütün işlerini tek başına yapmak isteyen en hırslı ve en kin dolu ittifak... Şimdi yok şöyle oldu, yok bize bunlar dendi, işte hiç bir şey bilmiyorsun, abilerine sor gibi gereksiz ve bir o kadar anlamsız cümleler kuracak bazıları ama nafile!!!

Tüm bunları bir 5 dk düşünüp Beta'ya huzuru ve adabı getirmek bu kadar zor mu??? diye düşünelim... Bence değil. Sadece herkesin kendine bakması lazım o da zor. Çünkü; insan kibirli ve gururlu bir canlı.

• Yazık dediklerimi idrak edememiş ve hala yanlış boş konuşuyorsun :) zeka geliştirici oyunlar var yeğenlerim daha 3 yaşında tıpkı 6,7 yaşlarındaki çocuklar gibiler tavsiye ederim sana da idrak etmene yardımcı olacaklardır. Biz woonun ve ysynin sözüm ona savaşçıları ve satın alınan depoları ile savaştık. Ama sen en son tatilde idin sonra ban yemişsin baktım da :) Sözlerime etme cahille muhabbet küstürürsün diyerek son veriyorum :)

Selamlar,

Merhaba, size mükemmele yakın bir yanıt yazmıştım. Ancak; FastFooD sizin üzülmenizi istemediği için, mesajımı sildi. Sizlere hakaret ve küfür serbest iken; bana yazdığım, yazarken edebi sanatlardan faydalandığım, güldürdüğüm, düşündürdüğüm mesajım siliniyor! İçerisinde aleni, direkt, cevap vermeksizin kendi kendime yazdığım mesaj / lar için bunun yapılmasına eyvallahım vardır. Ama, bana direkt kelime kelimesine hakaret edene verdiğim cevabı siler, karşı tarafın mesajını sayfada tutarsanız, ben bu işi bozarım!

• Rainman sizin süreçi hatalı yönetmenizin sonucu kbnin bu kadar güçlenmesi senin analizlerinde sıkıntı var özeleştiri yapmıyorsun sizin ittifaktan dünya adama gp almışım vermişimdir zülfikar44 büyük turan aklıma gelen başlıcaları benim bu adamların karşısında olmak son isteyecegim şeydi ama şurda frost CcCTürk Asinin yaptıklarına bak ki ysy savaşımıza ilk katılan asiydi sonra woo ittifakınıda peşinden sürükledi bu adam siz bize taraf olmaktan başka çare bırakmadınız CcCTürk çok delikanlıya bu foruma yazan Restlileri tehdit ediyor şöyle asarız böyle keseriz sonra Frost denen çoçuk Aside hala bozuk plak gibi siz kimsiniz siz nesiniz bunları söyleyip duruyor biz son dakikaya kadar taraf olmaktan kaçındık RestçiReisde yazmış Asi çıktı dedi 60m gpmiz var bizim sizin neyiniz var bak ysy için 60m gp harcamayı göze almış adam bizim rakibimiz olan bir ittifak için biz şimdi bu adamla dost olup Frost ile CcCTürke ya sen bizi ne güzel tehdit ediyorsun mu diyecektik tüm woo tehdit ediyordu ne oldu şimdi güvendiginiz dağlar kadar gpniz eridi şimdide restin etikligini sorguluyorsunuz restın bu savaşa katkısı maksimum yüzde 10 dur olan biten herşey savaş ittifakının başarısıdır savaşı kazanan onlar bizi taraf olmaya yiten sizsiniz mesela kökez btaya geçip bize şehir ışınlıyor niye çünkü kökez resti bilir restin birşeyi kolay kolay sineye çekmeyeceginide bilir sizin müttefik dediginiz çoçuklar ne yapıyor anında gaza gelip gelip giriyorlar savaşa kökeze desinler otur oturdugun yerde ateş olmayan yerden duman çıkmıyor ama niyetliler bize ne yapalım şimdi bizi kendine düşman seçen adamlarla taraf mı olalım bib oluşumu içinde eski hilallileri barındırıyor olabilir ama sadece onları değil içinde zaten kıymetli insanlar vardı aircuhası olsun barsı olsun gos ittifakının tümü mesela Allah var gos biz ne adım atarsak atalım arkamızdaydı bizi bu saate kadar taraf olmamaya tarafsız kalmaya sürükleyende saydıgın nedenlerdi düşmanınızı siz kendi elinizle kendiniz yarattınız illa suçlayacaksan kendi arkadaşlarını suçla onlara yol vermeyen kesin sesinizi restlilerin destegi kısıtlıydı restle biz hiç savaşmadık diyemeyen liderinizi suçla yukarıdada saydıgım o 3 lu Rest-Woo ilişkilerini koparıp atmıştır liderinizde bunun önüne geçmeyerek ekmeklerine yağ sürmüştür Rest ittifakı bu savaşta Savaş ittifakının maddi manevi destekçisidir dedigim gibi şuana kadar yardım talepleri olmadı biz hallederiz hallediyoruz dediler hallettilerde ama onlar tökezledikleri zaman ellerinden tutacagız buda böyle biline

BO1QV9.jpg

• Selamlar,

@S P Y düzgün ve sakin anlatımın için teşekkürler. Elbette herkesin durumu yorumlayışı farklıdır. Herkes kendi cephesinden bakıyor ve iyiyi kötüyü kendine göre ayırt ediyor. Maalesef bizler bir kaç çürük elma için, elmanın tüm kasasını komple beğenmeyen durumdayız. İnsanlar burada aylarca, yıllarca bir veya bir kaç kişi için bir sürü düzgün insanın kendine has duruşunu ayaklar altına aldılar. Mesajlarıma dikkat et, lütfen sayfama gir, eski yazılarıma bak. Bir kere bile durduk yere bir taş atmadım. Bir kaç kişiye hakaret ederken, tüm Woo'yu içine katan ahlaksızlara yazdığım mesajlar ve arkasından gelen tartışmalar dışında görebileceğin bir aşırılık yoktur! Olamaz da! İnan herkes herkes kadar biliyor ve yorumluyor her şeyi... Şimdi sadece konuşmalar ve tartışmalar yüzünden yıllardır var olan bir birliktelik, ''düşmanımın düşmanı dostumdur'' taktiği ile yola çıkıyorsa, ben o birlikteliğe de karşıyım! Beslediğiniz ve birlikteyiz dediğiniz insanların ak olduğunu düşünüyorsanız inanın size anlatacak çok şeyim olur. Ancak bu yine sizin inanmak istediklerinizle sınırlıdır. Bahsettiğiniz birlikteliğin yayınlandığı sayfaya girip okuyunuz. Bib birliğinin yayınladığı kurallara ve o kurallardan hangilerinin uygulandığına bakınız. Söylemlerin ve eylemlerin bu kadar zıt oluşu size hiç mi bir şey ifade etmiyor! Forumda içerisinde bulunduğum birlikteliği genelleyici hakaret, küfrün karşısında her daim duracağım. Kişi ismi etiketleyin, direkt isim verin, açık ve net olun. Benim derdim bu!

• Rainman sizin süreçi hatalı yönetmenizin sonucu kbnin bu kadar güçlenmesi senin analizlerinde sıkıntı var özeleştiri yapmıyorsun sizin ittifaktan dünya adama gp almışım vermişimdir zülfikar44 büyük turan aklıma gelen başlıcaları benim bu adamların karşısında olmak son isteyecegim şeydi ama şurda frost CcCTürk Asinin yaptıklarına bak ki ysy savaşımıza ilk katılan asiydi sonra woo ittifakınıda peşinden sürükledi bu adam siz bize taraf olmaktan başka çare bırakmadınız CcCTürk çok delikanlıya bu foruma yazan Restlileri tehdit ediyor şöyle asarız böyle keseriz sonra Frost denen çoçuk Aside hala bozuk plak gibi siz kimsiniz siz nesiniz bunları söyleyip duruyor biz son dakikaya kadar taraf olmaktan kaçındık RestçiReisde yazmış Asi çıktı dedi 60m gpmiz var bizim sizin neyiniz var bak ysy için 60m gp harcamayı göze almış adam bizim rakibimiz olan bir ittifak için biz şimdi bu adamla dost olup Frost ile CcCTürke ya sen bizi ne güzel tehdit ediyorsun mu diyecektik tüm woo tehdit ediyordu ne oldu şimdi güvendiginiz dağlar kadar gpniz eridi şimdide restin etikligini sorguluyorsunuz restın bu savaşa katkısı maksimum yüzde 10 dur olan biten herşey savaş ittifakının başarısıdır savaşı kazanan onlar bizi taraf olmaya yiten sizsiniz mesela kökez btaya geçip bize şehir ışınlıyor niye çünkü kökez resti bilir restin birşeyi kolay kolay sineye çekmeyeceginide bilir sizin müttefik dediginiz çoçuklar ne yapıyor anında gaza gelip gelip giriyorlar savaşa kökeze desinler otur oturdugun yerde ateş olmayan yerden duman çıkmıyor ama niyetliler bize ne yapalım şimdi bizi kendine düşman seçen adamlarla taraf mı olalım bib oluşumu içinde eski hilallileri barındırıyor olabilir ama sadece onları değil içinde zaten kıymetli insanlar vardı aircuhası olsun barsı olsun gos ittifakının tümü mesela Allah var gos biz ne adım atarsak atalım arkamızdaydı bizi bu saate kadar taraf olmamaya tarafsız kalmaya sürükleyende saydıgın nedenlerdi düşmanınızı siz kendi elinizle kendiniz yarattınız illa suçlayacaksan kendi arkadaşlarını suçla onlara yol vermeyen kesin sesinizi restlilerin destegi kısıtlıydı restle biz hiç savaşmadık diyemeyen liderinizi suçla yukarıdada saydıgım o 3 lu Rest-Woo ilişkilerini koparıp atmıştır liderinizde bunun önüne geçmeyerek ekmeklerine yağ sürmüştür Rest ittifakı bu savaşta Savaş ittifakının maddi manevi destekçisidir dedigim gibi şuana kadar yardım talepleri olmadı biz hallederiz hallediyoruz dediler hallettilerde ama onlar tökezledikleri zaman ellerinden tutacagız buda böyle biline

güzel kardeşim güzel yazmışın ama çarpıtıyorsun. mesajın hep savunma içeriyor. dik duramadınız bunun karşısında eziliyorsunuz. bunu cok rahat yazdığın mesajda görüyorum.

diyorsunki:: liderinizi suçla lideriniz rest woo ilişkisini koparıp atmışdır.

benim öyle bir niyetim olsa sizin ysy ile olan ilk savasınızda arche suan bizim üyemiz. ysy rest savaşında bende gp istediğinde el altındada olsa çıkar ysy gp desteği verirdim. ama vermedim verdiğimiz sözler var diyen benim.

verilmiş konuşulmuş sözler olmasına rağmen bizim bib le olan savaşımıza gemi ve oyuncu veren ise rest dir.

hani nerde sözler.

diyeceksinizki sizede gemi verdik.

evet sizden gemi alan arkadaşlarımız oldu. doğrudur. inkat etmiyoruz ama konuşmalarımızda rest tarafsız olsada gönlü bizden yana gözüküyordu . hatta Ferhat biz tarafsız kalırız ama gider hd ye saldırırız felan diye konuşdu.

ama ferhatın özel durumlarıdır başka birşeydir hiç bişey yapılmadı o da bizim sorumuz ve telebimiz değildir.

sonra ysy rest savaşında bizim arkadaşlar ysy ye destek vermek istediler bende onay verdim

çünkü bizim arkadaşlar haklı idi rest sözlerinde durmadı ve karşıya destek verdi. bu olay bu kadar acık iken benim;,siz karışmayın dememimi bekiyordunuz.

o savaş hiç bir zaman woo rest savaşı olmadı. biz sadece destek verdik.

rest ise gidip bib oluşumundan olan ittifaklardan destek aldı.

işde asıl mesele tamda bu noktada .

rest bib oluşumdaki ittifaklara borçlandı.

tuzaklarına düşdü.

artık bib ne derse rest yapmak zorunda.

ve bunu bu savaşda alenen görüyoruz.

su bölgeye gidin diyorlar rest o bölgede.

suna yağma atın diyorlar rest yağmaya gidiyor.

şurada savaşa müdahil olun diyorlar rest orda savaşda. (50-6)

depo ac rest depo açıp gemi veriyor.

bunların hepsini takip ediyoruz. bilmediğimiz bir şey yok merak etmeyin.

şimdi durum bu iken kendini korumak hala dik durmak için sucu bana asi 1 e ccctürkcc frost atıp duruyor.

hayır efendiler. siz bibe borçlandınız artık bir bib oldunuz kabul edin.

bir diğer konu woo nun gp depoları

ya biz bu depoları savaşacağız diye yaptık.

ha hakkını veriyormuyuz cok sükür her bir askerin her bir geminin hakkını veriyoruz.

burda milletin boş boş konuşduğuna ne bakıyorsunuz .

bib oldu savaş ittifakı . arkasına aldıgı 6-7 itittifakın desteğine rağmen hala dim dik durarak savaşıyoruz.

son asker son gemimize kadarda savaşacağız.

sonuc ne olur olursa olsun bu savaşın ilk kaybedeni rest ittifakı olmuştur.

buda böle biline.

• bir diğer konu woo nun gp depoları

ya biz bu depoları savaşacağız diye yaptık.

ha hakkını veriyormuyuz cok sükür her bir askerin her bir geminin hakkını veriyoruz.

burda milletin boş boş konuşduğuna ne bakıyorsunuz .

bib oldu savaş ittifakı . arkasına aldıgı 6-7 itittifakın desteğine rağmen hala dim dik durarak savaşıyoruz.

son asker son gemimize kadarda savaşacağız.

sonuc ne olur olursa olsun bu savaşın ilk kaybedeni rest ittifakı olmuştur.

buda böle biline.

Sadece şu yazılanlara cevap vermek isityorum

1.depoları basıp yapmadını dışardan geldi

2. 6-7 ittfak diyorsunuzda savaş bölgesinde olanlar bellidir ve sayıları bellidir destek verenlerde dostlarımızdır hepte öyle kalacak,burda sanki tek ittfaksın sana kimse destek vermiyor ayakları yapma burdan sayayım milette görsün

bob-ysy-bta-dragons bir ittfak daha var çizgisini tam çözemedim çözdüğümde onuda yazarım.

bunlarda senin dost ittfakların sana gelip savaşanlar var(archea) destek verenler var çok iyi takip ediyoruz merak etmeyin hatta destek için gelen gelen 1 ittfak 20 hesabını banlandırdı:)

• 1- dışarıda gelen depomuz 20 milyon doğrudur onuda biz basdık sonucda. bunları neden durmadan dile getiriyorsunuz. size gelen depo dan neden basetmiyorsun ozaman. size gelmedimi. bize geleni biz kendimiz basdık. siz gidip thordan satın aldınız. önemli olan bumudur. değil tabiki.sende yap dışarda getir sana neden getiriyorsun diyenmi var.

2- fark surda bu 6-7 itifak sadece woo ile mücadele edebilelim diye toplanmış ittifaklar. e bizde destek alıyoruz tabiki. bunu ne saklıyoruz ne inkar ediyoruz nede gocunuyoruz. ama dragon itifakı ile hiç bir bağımız dostluğumuz ve alışverişimiziz olmamışdır bunuda belirteyim.

• dostum burası beta senin ittifağın woo ve kendi bastığın gp ile mücadele edeceksin gidip dışardan gp getirip savaşın seyrini değiştimiyeceksin niye getirdiğiniz de belli kendinde biliyorsun getirmesen başa çıkamıyacağını,6-7 ittafak dediğin bib oluşumuna düşman olan herkese karşıdır sadece woo değil bilgin olsun,işte böyle bir lidersin daha kim ne destek veriyor daha onu bilmiyorsun elimde kanıtlar var merak etme destek verdiğine dait bilgin olsun benden öğrenmiş olma bunları takip et savaşı.