SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• CcCTürk Frost Asi 3 lemisinden iyi yanlız bu yağmur adam yiğidi öldürelim hakkını yemeyelim 3u bir rainman etmiyor buların tartışmaya bir heyecan geldi :) gelip boş yapmasalar bari gene :)

BO1QV9.jpg

• İmla kurallarına uyarak yazdığında oyun bilgin değişmiyor Woo'lu rainman. Üzgünüm ki sen ve arkadaşların hiçbir işe yaramayan bol kepçe sallayan insanlarsınız. Savaş meydanlarında yapamadıklarınla burda konuşmaya yüzünüz olmaması lazım oysa ki... Rest e laf söylemeye başlamışsın yine Rest'i sen archea'ya asi1'e scamp'e sor, gelip sıkışan bir işi beceremeyen sözüm ona savaşçılarınız Rest'in tokatını yiyip kuyruklarını kıstırarak Woo ya geri döndüler. En başta bunları bil sonra ahkam kes ya da insanlara laf söyle :) Rest yetmedi şimdi de savaş ittifakı dan dayak yiyorlar bunu da buraya not düşeyim belki uyanırsın. Saygılar...

ys2hqq.png

• Ben basindan beri söyledim woo yenilecek diye dinlemediniz ki beni :D

Woo nun en büyük hatasi 1 hafta savasip savastan cekilmesiydi. Savas yapiyorsan sonuna kadar gideceksin gitmezsen böyle rezil olursun. Ögrenin artik su oyunu ya dilimde tüy bitti anlatmaktan:D

• BU ARADA TEK İTTFAĞIM DİYE SAKIN GEÇİNME YALAN KONUŞMA WOO(BOŞ) BTA(BOŞ) BOB(BOŞ) DRAGONS(BOŞ) :)))))))))))

güzel kardeşim burda herkeze boşş demişsin amma hırs yapan gurur yapan forumda kendi kendine konuşan senden başkasınıda göremedim

Madem boşuz ses niye sizden geliyor onu anlamadım :) içi dolu arkadaşım

• Bir sonra ki rodos tek şansınız olacak.

Çok iyi kullanın o şansınızı karşılığı çok daha güzel olacak.

BETA-WOO

TÜRK’е Kеfеn Biçеnin Ölümü Korkunç Olur.

• Ağlicaksan oynamayalım hocam aaaa sabah sabah bu kadar zırlamak mı ? Sende haklısın acınız büyük yediremedğiniz şeyler var kendinize neyse sen burda laf ebeliğine devam et sıran gelir

• Merhaba Arkadaşlar bu arkadaşın ufak çaplı tehditini göz ardı etmeyip cevap vermek istiyorum arkadaş sizi bilen herkes tüm savaşlarda rodos bastığınızı bilir ve bu savaştada gördüğümüz gibi misal büyük turan arkadaşımız rodos basar ismini RODOSCU BİB yapar bu çok ve çok garip bir olaydır,burda bu savaşta bastığınız rodos sayısıda bellidir ve ufak aklınız ile yaptığınız içeri gp atıp tatile alıp kaçma taktiğide bellidir senden ricam Kendin gibi ufak tehditlerde bulunma.

Bir sonra ki rodos tek şansınız olacak.

Çok iyi kullanın o şansınızı karşılığı çok daha güzel olacak.

• Sizlere güzel bir görsel ile cevap vermek isterim o güvendiğiniz deponun hali ortada,ağlıyanlar ortada emin ol bundan.

yGOMkL.pngAğlicaksan oynamayalım hocam aaaa sabah sabah bu kadar zırlamak mı ? Sende haklısın acınız büyük yediremedğiniz şeyler var kendinize neyse sen burda laf ebeliğine devam et sıran gelir

• hahahaha boş adam rezil oldu konuyu yine başka yere cekti cevap versene aslan parçası işte woo budur ve piyonları:)))))yok sonra yazıyor ittfağındakiler oyuncu ismini ver felan ver diye siz hepiniz klon gibisiniz ondan dedim:)))sanane isdeğim yazarım foruma sanane boş kişilik sanane.

Selamlar

Vallahi panayır yeri gibi olmuş buralar, bir sürü mesaj yazılmış, tek tek hadsizlerin haddini bildireceğim. Sıradan başlayalım :)

GERTAA uzay boşluğu yanında halt etmiş! Ben her daim konu ile birlikte hareket ederim. Senin gibiler gibi her mesajım bir birinden bağımsız ve alakasız değildir. Yanıtını alamadığım bir sürü mesajım var! Sen önce onların altından bir kalk! Klon konusuna gelince geçmişte yapılan koyun klonuna ithafen, senin asla klonlanmaman lazım çünkü;bu zamanlarda senden bir tane daha düşünülemez!!!

CcCTürk Frost Asi 3 lemisinden iyi yanlız bu yağmur adam yiğidi öldürelim hakkını yemeyelim 3u bir rainman etmiyor buların tartışmaya bir heyecan geldi :) gelip boş yapmasalar bari gene :)

@S P Y inan tartışmaya açık biriyim. Üslup edep çerçevesinde varım. Haddini aşana aynı şekilde karşılık veririm. Benden yana ne ekersen onu biçersiniz.

Sevgiler

İmla kurallarına uyarak yazdığında oyun bilgin değişmiyor Woo'lu rainman. Üzgünüm ki sen ve arkadaşların hiçbir işe yaramayan bol kepçe sallayan insanlarsınız. Savaş meydanlarında yapamadıklarınla burda konuşmaya yüzünüz olmaması lazım oysa ki... Rest e laf söylemeye başlamışsın yine Rest'i sen archea'ya asi1'e scamp'e sor, gelip sıkışan bir işi beceremeyen sözüm ona savaşçılarınız Rest'in tokatını yiyip kuyruklarını kıstırarak Woo ya geri döndüler. En başta bunları bil sonra ahkam kes ya da insanlara laf söyle :) Rest yetmedi şimdi de savaş ittifakı dan dayak yiyorlar bunu da buraya not düşeyim belki uyanırsın. Saygılar...

@D A Y I imla kurallarına herkesin uyması lazım. Eğitim aldınız değil mi! Ben ve ittifak arkadaşlarım bir işe yaramıyor isek sizlerin oyunu bırakıp gitmesi lazım! Oyundaki savaşta tek karşımıza çıkma cesaretiniz olsa bugün sen bunları yazamazdın. İki kişi YSY ittifakına destek oldu diye içinideki şakşakçılık hevesinizi ortaya çıkarıp hemen bib e yamandınız. Saydığın isimler senin kurduğun cümlelerden bin kat değerli ve efendidir. Ahkam kesmek sizin gibilerin harcı biz fikir alış verişi yaparız. Seviyeni bu kadar belli etme! Cepheler 2000 raundlara dayandı 22 cephe var, mücadele var emek var! Biraz bu tarafa bakın, hep açıktan vurmaya, insanları manipule etmeye, ortalığı karıştırmaya ve gövde gösterisi yapmaya çalışıyorsunuz! Saygılar benden.

• Sizlerden ricam burda laf kalabalığına gerek yok

Sizlere güzel bir görsel ile cevap vermek isterim o güvendiğiniz deponun hali ortada,ağlıyanlar ortada emin ol bundan.

yGOMkL.pngAğlicaksan oynamayalım hocam aaaa sabah sabah bu kadar zırlamak mı ? Sende haklısın acınız büyük yediremedğiniz şeyler var kendinize neyse sen burda laf ebeliğine devam et sıran gelir

• Selam,

Forum toplulukların ortak buluşma noktasıdır ve burada ki her kullanıcı sizin gibi iyi bir davranışı hak eden kişilerdir. Lütfen size nasıl davranılmasını istiyorsanız, diğer kullanıcılara aynı davranışı sergileyiniz.

Bu ufak hatırlatmayı yapma gereği duydum. Çünkü son günlerde hakaret içerikli mesajlar çoğalmaya başladı. Bunun bir oyun olduğu düşüncesiyle hareket etmenizi istiyoruz. Bir birinize hakaret ederek, bir noktaya varamayacağınızı tekrar belirtmek isterim.

Son olarak hakaret içerikli mesajlar kaldırılmaya devam etmektedir. İlgili mesaj sahipleri kurallar ışığında gerekli yaptırımlara tabi tutulmaktadır. Sizleri rahatsız eden mesajları butonuna basarak bize bildirebilirsiniz.

Saygılar.

thumb-10688.gif

• rainman

2 kişi destek vermişler çok söyledin ortak ne ikisi 1di o hatta hiç destek vermediniz siz ysyyi hiç sevmezsiniz zaten değil mi :)

Yavaştan ysynin çekildigini bile woo lideri yani senin liderin söyledi biz çekiliyoruz reste tebrikler dedi kaçtane oyuncunuz ysyde savaştı senin daha yanındaki adamdan haberin yok herhalde adamlara oluk oluk gp akıttınız savaş ittifakı size saldırmasa rest-woo+ysy savaşı olacaktı şimdi çıkıpta hikaye anlatma bize senin karşında çoçukta yok cahilde ittifakının politikalarından senin haberin yoksa bu konuda yorum yapma yapacaksanda emin ol öyle yorum yap algı yaratma burda

BO1QV9.jpg