SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• Selamlar,

Onu kendisine sormak lazım, bak ben SAVAS kankana sordum.

Herkes yaptıkları ve söylediklerinden sorumludur. Sonucuna kendi katlanır. İnsanlar burada görüyor, değerlendiriyor zaten.

Aynaya bak demişken; sen flu ayna kullanıyorsun sanırım! Gördüklerine rağmen böyle konuşabildiğine göre o ayna gerçekleri yansıtmıyor, ne dersin!

• Ya Allah aşkına yazma lütfen yada git edebiyat yapacaksan git seminerlere felan katıl boş boş yazma rainman patates tarlasıııı

• Frost ile CcCTürk mangalda kül bırakmıyordu biz şöyleyiz biz böyleyiz falan ne rodos basmışlar öyle Allahın rodosçuları birde savaşçıyız diye geçinirler :)

BO1QV9.jpg

• Selamlar,

@S P Y Rest adına BİB e yaranma postları kasmaya geldin sanırım, hoşgeldin. Evet seni şu an görebiliyorlar, lütfen bir sonraki mesajında beni ve WOO ittifakını yererken bib ittifakınıda öv. Hadi bakalım günlük görevini yerine getir.!!! Koca bir boşluğun parçaları tek tek toparlanıyorlar.

• RAİNMAN senden iyi amigo olurmuş tribünlere acaip oynuyorsun belkide amigosundur bilemem :) rodos basmışsınız rodos basmışlar dedim ne yani şimdi ben rodos bastınız dedim diye siz rodos basmadınız mı rodos basana rodos bastı demek birine yaranmak mı Allahın rodosçuları madem rodoscu denilmesi sinirlenirizi bu kadar geriyor o zaman basmayın kardeşim ben ne yapayım zorlamı bastırdım size rodosu :)

BO1QV9.jpg

• RAİNMAN senden iyi amigo olurmuş tribünlere acaip oynuyorsun belkide amigosundur bilemem :) rodos basmışsınız rodos basmışlar dedim ne yani şimdi ben rodos bastınız dedim diye siz rodos basmadınız mı rodos basana rodos bastı demek birine yaranmak mı Allahın rodosçuları madem rodoscu denilmesi sinirlenirizi bu kadar geriyor o zaman basmayın kardeşim ben ne yapayım zorlamı bastırdım size rodosu :)

Selamlar,

Anladığım kadarı ile seviyeleriniz aynı olduğu için güzel Türkçe'mizi de aynı oranda katlediyorsunuz.

Hemen açıklayayım senin için yazdıklarımı, belli ki anlamadın normal olarak yazdıklarımın amacını, kapasite ve takip meselesi sen de haklısın!

Şimdi, Rest bu savaşın bir tarafı değil! Daha doğrusu karşımıza bire bir hiç bir zaman çıkmamış, alavere dalavere işleri ile, biz bir çok ittifak ile mücadele ederken arkadan usulca gelmiş, yağmalayıp, işgal atıp, liman alıp, savaşçıları baltalayıp... durmuştur. Doğru mu. Su götürmez şekilde doğru.

Yok asi1 gelmiş! Yok forumda bize laf söylenmiş! Yok bilmem ne! falan filan meselesi değil bu!

Şimdi hal böyle iken kalkıp sen bibin sayfasında şakşak yapıp WOO nun bastığı rodosu tiye alırsan seni de böyle tiye alırlar!

• Yazdıklarınla bizi şimdi sen tiye mi aldın çok yaşa emi hiç gülecegim yoktu :) ya siz değilmiydiniz biz tüm betayla savaşırız 60m gpmiz var alayınız gelsin diyen aklınız başınıza şimdi mi geldi

BO1QV9.jpg

• Selamlar,

Kim söylemişse doğru söylemiş. Yalanı yok, Beta'nın alayı gelmiş 52:6 çevresine :)

Cidden büyük emek var. İnsanlar uykularından, kazançlarından, en önemlisi zamanından ödün veriyor.

• betanın alayı gelmiş?ya valahha komik çocuk:)))

Selamlar,

Alay deyince 1000 - 1300 kişiden oluşan Albay ya da Yarbay'ın komutasında olan değil! Haa pardon sen o kadar bilmezsin zaten.

Bunu şöyle algıla: zor ama çaba sarfet.

Şimdi, kb-gos-hd-rohan-börte vs. bunların sadece full örslülerini al, bunların arkalarına asıl ittifaklarının üye sayısını koy, çünkü altın ve general sağlıyorlar. Şimdi al bunları 0 ile çarp. O da elde ettikleri sonucu verir. Hesap bitince yaz.

• şuan benim gördüğüm bölgede KB-GOS -HD VAR bilgin olsun rohan ittifağı dağıldı iyi takip et:)))ya vallaha komik bu yaaaaa:))))hadi 3 ittfak diyelim bölgene iyi bak kaç kişi var bölgede:))))0 çarp felan diyonda 40m depon 1 m kaldı:))))))YA ARKADAŞLAR VALLAHA FORUMU BIRAKALIM BİR BOŞLUĞA OYUNU ÖĞRETİYORUZ BURDA:))))))))))))))))

• HAAAA BİLGİN OLSUN HESABIM İTTFAKSIZ BURDA HERKES TANIR ÖZELDEN YAZ OUNCU NİCK SÖYLİM:))) SADECE OYUNU TAKİP ET DOSTUM VE BİLGİN OLSUN YANLIŞ YANLIŞ TAKİP ETME SAVAŞI:))))

• Selamlar,

Whatsapp yazışmalarını forum ile karıştırdın sanırım, alt alta seri yazımlarla kalabalık ediyorsun. Varlığın yeterince rahatsızlık vermişken zulüm olma insanlara!

İnan seni tanımak ya da aramak isteğim, hayatımda yapacağım en büyük hata olur. Oyununda isminde sende kalsın. Karakterin anladığım kadarı ile sadece sanalda büyük! Edebini takın yeter. Mesaim forumda bugünlük bitiyor. Umarım yarın kendini rencide ettirecek yazılar yazdırmış olmazsın bana.

Görüşmemek ümidi ile...

• hahahaha boş adam rezil oldu konuyu yine başka yere cekti cevap versene aslan parçası işte woo budur ve piyonları:)))))yok sonra yazıyor ittfağındakiler oyuncu ismini ver felan ver diye siz hepiniz klon gibisiniz ondan dedim:)))sanane isdeğim yazarım foruma sanane boş kişilik sanane.