SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• Elinize saglik frost kankam yagma yemis bende diyorum niye sesleri cikmiyor kac gündür :D

Ne yağma yemesi. Aynı adadaki şehre saldırmaya korkuyor kesilirim diye gecenin bir yarısı yan adaya sızıp boş şehre yağma atıp kaçıyor sabah ben gelince. Yağma görmek istiyorsan bizim sayfamızı ziyaret et. O 4 yağmaya karşılık 40 yağma atarım ben rahat ol.

• zafer raporları derken neyin zaferini kazandınız hayırdır? daha geçen gemisi yetmeyip savaşlardan çekilen ben miydim :) ne oldu biraz altın alıp toparlandınız diye bir havalara girmişsiniz. toplanmış yine 4-5 ittifak woo'ya saldırıyor ama eski woo yok karşınızda. bu bile bizim gücümüzü gösteriyor. ben tek yenerim diye atıp tutanlar yine sırtlan sürüsü gibi bir araya toplanmışlar. pişman olacaklar :) bakın hilal ve rohan yıkıldı. sıra diğerlerinde

• Kimsenin yıkıldığı yok yer değiştirdiler diyelim

Yağma atacaksan gel bana yağma at bakalım 4 yağmaya 40 atacaksan gel at bana yağma atabiliyorsan

Şehrin adını gemi var gel demişsin geldim boş çıktı. Olmadı bu frost kandırmak oluyor mu hiç.

• Kimsenin yıkıldığı yok yer değiştirdiler diyelim

Yağma atacaksan gel bana yağma at bakalım 4 yağmaya 40 atacaksan gel at bana yağma atabiliyorsan

Şehrin adını gemi var gel demişsin geldim boş çıktı. Olmadı bu frost kandırmak oluyor mu hiç.

gemi var gel yazıyorum gece uyuymamı bekleyip multiyi isgalleyip 2-3 yağma atiyorsun sabaha kadar. arçiyi arar olduk kimlerle savaşıyoruz

• Sen aircuhaya kurban ol çocuk 180 derece dönüş yapma

Sen kim savaşmak kim gel beni yağmala bakalım seni güzel güzel yağmaladım

• senin gibi trollere cevap vermiyorum. bu yazdığım son mesaj sana:

birincisi aircuhanın 10da biri olamazsın.

ikincisi sen kim savaşmak kim derken beni ne kadar tanımadığın veya tribünlere oynadığın açıkça belli. nitekim kısa zaman önce aldığım raporları görmemişsin veya biliyorsun, show peşindesin. senin gibilerle nasıl mücadele edileceğini iyi biliyorum. sana gelip yağma atmakla uğraşmaya ne gerek var. sağda solda bibli mi yok yağmalayacak. biz senin gibi gemilerin yarısını da atmayız. 100 tane rapor astıysam 10 milyon malzemeyi almışız demektir.

bilmeyenler için anlatayım. bu aircuhanın hesabını alan arkadaş gece 3'e kadar 20-30 kere casusla uyudum mu diye baktı. şehir taşıdığı adadaki şehrime karadan gelmeye korkan şahıs yan adadaki multiyi işgallemiş oradan birkaç yağma atmış. sırf frostu yağmaladım demek için bu sabaha kadar uyumamış. önce biraz olgunlaş sonra gel karşıma. yaşını cismini bilmem ama tanıdığım 20 yaşındaki oyuncular senden çok daha olgun. hadi eyvallah. rapor sayfamızdan takip et bizi

• hahahahahahaha cıldırıyorum 17 lik ergene bak en racon kesiyor:))))

40 yaşındaki adama da ergen diyorsunuz 25 yaşındakine de. ağzınızda başka laf yok. eğitim seviyeniz o kadarına müsaitse siz de haksız sayılmazsınız :)

• Frost ismi Ertuğrul ergenlik hormonlarından dolayı atarlı giderli konuşur.

ama gel gelelim telefonda süt dökmüş kediye döner herkese abi çeker. seni senden daha iyi tanıyorum çocuk

• Burada milleti kandırırsın anca sen

Ben konuştuğum çocuğu anlatıyorum yoksa sen hasta mısın burada başka telefonda başka oluyorsun çocuk?

• Birileri aylar öncesi raporları paylaşsın onunla avunsun. Biz tarla yaparız dersek tarla yaparız. Önce eker sonrada bu şekilde biçeriz. Polemiğe gerek yok sus ve raporları izle sadece.

İyi Seyirler Dileriz.

demiş arkadaşımız!

birileri aylar öncesinde bir organizasyon kurdular. adınada bib dediler demi.

rohan hd börte kb hilal gos altılısı bu bib organizasyonu

ne diyorlardı beta bizden sorulur . asarız ,keseriz, yakarız ,yıkarız. aynen suan forumda ki klavye delikanlılarının yaptığı gibi.

bizler susduk bekledik. olası savaşa hazırlandık.

ve savaş başladı. ne oldu daha ilk gün

hd biz yokuz dedi bib den cıkdı

hilal ilk saldırılarda ittifakı dağıttı kb ye sığındı.

savaşlar devam etti alayı kesildi. 100 lerce rapor verdiler bakdılar basedemiyorlar. havan kesdirmekdense yenilgiyi kabul edip çekilelim dediler ve çekildiler.

işde o 100 lerce rapor aylar öncesinin raporu oluyor güya:))

dağıldınız beyler.

her itifak savaş yapar illa bir taraf kazanır. birisi kaybeder. ama bu ölesine bir savaş değildi. belkide betanın gördüğü en büyük savaşlardan birtanesiydi. ve siz kaybettiniz beyler.

savaş bitti gos. kendine döndü gos oldu.

börte rohan bib den cıkdı. tek bib li kb kaldı onlara tavsiyemiz tagınıza dönün. bib bitti dağıldı o muhteşem organizasyonuzuz. :))

sonra ne oldu. forum delikanlısı vardı kserkes mi kısıksesmi nedir. artık ismini bile kullanamaz oldu ne forumda ne oyunda.

şimdi hislerimiz savaş nicki ille foruma döndüğünü söylüyor ama umarım kendisi çıkar evet ben o kısıkses im der.

yenilgiyi kabul edemeyenler grubu savaş ittifakında buluşmuş. karınağrılarını giderme derdindeler.

olanca güçleri ile woo ya saldırıyorlar.

saldırın rapordo alırsınız sonucda savaş. ama daha dün yaşananları. betaya nasıl rezil olduğunuzu unutmayın beyler.

burda boş sehirlere attığınız yağma raporları sizi bu düştüğünüz durumdan kurtarmaz.

yarın yine boynu bükük küçük emrah misali dönerseniz iittifaklarınıza . demedi demeyin.

isminizi kullanamaz oldunuz be daha burda ne konuşuyorsunuz.

savaş devam ediyor. kendinizi simdiden rezil etmeyin hele savaş bir bitsin. kazanın gelir asarsınız bizim yaptığımız gibi.

erken öten horoz misali olmayın.

artık boş konuşmayın işinize bakın. herkes olanı biteni görüyor. daha fazla kendinizi rezil etmeyin.

şu yazdıklarınıza bazen kızıyorum ama bazende üzülüyorum acıkcası.

yeter artık kendinizi rezil etttiğiniz. susun biraz savaşa odaklanın

acizane tavsiyem...

• Bir söz vardır Klavye delikanlılığı aha bu gençte bu rolünü iyi yapıyor:)piyon sonuçta bu arkadaş öne sürüyorlar bunu çok iyi oyuncusun sen frosttttt saldırrr sana rütbe veririz:)forumda bizim yerimize ağlarsın frostttt,biz çok savaş kaybettik frosttt sana güveniyoruzzz kurtar bizi frosttttt(size erays ve çetesinin frostu gazlamasını anlattı şair burda:)))) )

• Frost ismi Ertuğrul ergenlik hormonlarından dolayı atarlı giderli konuşur.

ama gel gelelim telefonda süt dökmüş kediye döner herkese abi çeker. seni senden daha iyi tanıyorum çocuk

Frost ile olan muhabbetinize karışmam Beta beni ilgilendirmiyor ama şu cümleyi okuduğumda kesinlikle yazma hissi uyandı bende. Hocam şu oyunu 10-11 yıldır oynarım. Oyun vesilesi ile 10 larca arkadaşla çay içmiş yemek yemiş bazende yol boyunca yürümüşüzdür. FROST ta görüştüğüm birlikte oturup çay içtiğim arkadaşlardan biridir.Onun aktif serveri şuan BETA benim OMEGA. Ama Omegada bizimlede oynar. Bunun haricinde Alphadan tutta en alt servere kadar zerre beni de onuda hiçbirşey ilgilendirmez.Muhabbetimizi yaptık kalktık.

Gördüğüm en saygılı İnsanlardan biridir emin olabilirsiniz.

Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

BULUTLU OLMAK AYRICALIKTIR

anQrd5.jpg