SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• İşte insanları burdan böyle kandırısınız,kimin ağladığı savaş meydanında belli,harbi sana birşey diyimmi burdan anca konuşursunuz şehrime geldin boş döndün ne oldu aslan:)

• Çıldıracam yaaaa büyük savaşcı Forst aşçı yollamayı bilmiyor ve gelmiş bize oyun öğretecek Allahım ne günlere kaldık:)))))piyon senden ricam önce oyunu kendin öğren sonra buraya gel:)

Frost yaz istersen özelden sana savaş hakkında bilgiler vereyim nereye ne yollanır bilgin olsun(piyon) bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp yaz beaaaa karşim söylüyeyim sana:)ama vallaha sanada hak vermek gerek bulunduğun ittifak savaşmayı bilmiyor senden bişi beklemek hata:ddddddddd

ARKADAŞLAR ŞUAN WOOLULAR TOPLANTI YAPIYOR BİLGİNİZ OLSUN TOPLANTI KONUSU

1.CEPHEYE NASIL ASKER YOLLANIR

2.YAV BİZ SAVAŞÇIMIYIZ

3.RAKİP BİZİ KESECEĞİNE BİZ BİRBİRİMİZE KESSEK DAHA İYİ OLMAZMI

4.YAV SAVAŞ NE BİZ NEEEE HEP KAYBETTİK YİNE KAYBEDEĞİZ GEÇMİŞTE BELLİ

EVET ARKADAŞLAR WOO ÇÖZÜM ARIYOR

• Evet büyük savaşcı frost kara askeri göndermeyi daha bilmiyor ve gelmiş burda felsefe yapıyor afferim genç iyisin ama anca çene çalmakta:)))))

• bibin yalakası olacağıma woonun piyonu olurum. daha oyuncu ismini veremeyen bir korkak gelmiş savaş konuşuyor. oyuncu ismini veremeyen ikinci korkak bu takoz. 20 dedim ama 50 multisi var herhalde say say bitiremedim

• düzensiz askere aşçı konmaz acemi arkadaş. şehrime saldırsaydınız ya korktunuz mu :) raporlara bakıyorum boş beleş raporlar. sırf rapor asmak için rapor asmışsınız. sizi ciddiye alanlar anca sizin gibi şaklabanlar olur :)

• FROST ÇOCUĞU ANLAT BAKALIM KENDİNE BÜYÜK SAVAŞÇI DİYORSUN YA

BU İŞ NASIL OLUYOR AŞÇISIZ 17.000 KARA ASKERİNİ DAĞITTIM

düzensiz konuşlanan askere aşçı konulmaz. ahh ah neredesin arçi kimlerle savaşıyoruz. astığın raporlara bak insan utanır şunları rapor diye asarken

• arkadaş sen daha yeni geldin bu sv bütün sv benim dostum woo harç hangi ittifağa gidersen git :) nick vermem abilerin yazar sonra yav neden böyle yapıyorsun diye:)) gerek yok aslan:)ama piyon olduğunu kabul ettin buda iyi şimdi diğer arkadaşlar der iyi ki geldin gertaa bak frosrt ne olduğunu kabul etti:)))

• bütün server senin dostun mu :) senin dostun yok yalakalık yaptıkların var. foruma salmışlar seni forumda boş yap diye. takozla birbirinizi tamamlıyorsunuz

• yav vallaha yeter herşeye bahane:))))tam frosttt kapa gözünü bi uyu kendine gel sonra konuşalım vallaha herkes bıktı senden diyorlar bu amatör kendini savaşçı sanıyor susmuyorsa:)

• diyelim ben kötü savaşçıyım bilmiyorum vs. sen ne halta yarıyon :D boş gezenin boş kalfasısın. oyuncu ismini söylemeni bekliyorum hala niye korktun bu kadar

• uyu vallaha bak yazık ediyosun kendine yeni geldiğin serverde bilmeden konuşuyorsun ya vallaha ona gülüyorum,bak çocuk adam sende suç bulmuyorum daha yenisin birşeyler yapmak istiyorsun ama kusurama bakma EZİLECEKSİN

• sen zaten tarla olacaksın kara listedesin şüphen olmasın :)

Komiksin fıstık sana diyen olmadımı kökezden alacagın hediye paketidir benim coluk cocuga kaptıracak kaynagım yok beni şimdiye kadar 2 ci yagmayı alan bir betalı oldu onun icinde tebriğimi yaptım ha karşılıgında 1m kaynak yagmaladım ama onemi yok

hediye paketin hazır nezaman ıstersen ugra al :)

• Yav he he savaşmayı bilmiyorm demiyorda kılıf uyduruyor akıllı şu zekanı derslerine ver daha iyi bir üniversite kazanırdın

• Dostlar vallaha birazda hata sizde var bu çocuk adama biraz güzel dille yaklaşın bak piyon olduğunu kabul etti,savaşmayı bilmediğini kabul etti(diğer konuda)

zaten cephede kafasına kafasına yiyor darbe birde burda eziyorsunuz olmuyor ha:)

• Yav he he savaşmayı bilmiyorm demiyorda kılıf uyduruyor akıllı şu zekanı derslerine ver daha iyi bir üniversite kazanırdın

itü ülkenin sayılı üniversitelerinden senin gibi boş adam değiliz çok şükür