SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• Selamlar,

@S P Y , kişi takıntınız neden var? Şöyle izah edeyim; biri ya da birilerinden rahatsızlık duyup, onu sürekli yeriyorsunuz. Onun, güya boş, işe yaramaz olduğunu düşünüyorsunuz. Tüm bunlara rağmen yine o kişiyi ağzınıza sakız gibi dolayıp, sürekli her konuya size henüz bir şey demeden ya da cevap vermemişken direkt yargılıyorsunuz. Ben, benim için hiç bir şey ifade etmeyen kişiler için, şahsıma ya da içinde bulunduğum topluluğa hakaret etmeden yanıt vermiyorum, rencide etmiyorum. Canınızı yakan şey ya da şeyler nedir?

Sevgilerle

• Yine hiçbir şey anlamamış çok üzülüyorum bu çocuğa... Bundan sonra seninle konuşurken zeka yaşına inmeye çalışacağım, ıq testi yaptırır mısın sonucunu merak ediyorum. Ondan sonra yeni tavsiyelerde bulunurum. Okuduğunu anlayamama , idrak edememe problemlerin var.

ys2hqq.png

• Selamlar,

@D A Y I , lütfen ama lütfen benim seviyeme ve zeka yaşıma geliniz. Hayatınızın ne kadar değiştiğini, nasıl renklendiğini hemen göreceksiniz. Söylediğiniz iki sorunu yaşıyor olsaydım, muhtemelen tedavide olurdum. Ama tam tersi, siz benimle bir tedavidesiniz. Sonucu güzel olacak, bir şeyler kapıyorsunuz gibi hissediyorum.

• Selamlar,

@D A Y I , lütfen ama lütfen benim seviyeme ve zeka yaşıma geliniz. Hayatınızın ne kadar değiştiğini, nasıl renklendiğini hemen göreceksiniz. Söylediğiniz iki sorunu yaşıyor olsaydım, muhtemelen tedavide olurdum. Ama tam tersi, siz benimle bir tedavidesiniz. Sonucu güzel olacak, bir şeyler kapıyorsunuz gibi hissediyorum.

Olmayan bir seviyeye gelemeyiz seni gidi seviyesiz seni

• Selamlar,

KenNoKage , seni de görmek güzel. @D A Y I adına neden yorum yapıyorsun, o gelicem demiş, sen gelmeyeceğiz diyorsun! Ya siz aynı kreşe gidiyorsunuz ya da sen dayıyı benden kıskanıyorsun!

• biz bize karşı olanın karşısındayız yağmur efendi sana bir kere daha dedik 2. Söyleyişim bu anlayana kadarda söylemeye devam edecegim benim veya ittifakımın sizinle bir derdi yokken bu adamlar öyle bir rest karşıtlıgı yürüttü ki ve sözleri benim gözümde bir değeri olmasada ittifakınızdaki yönetimsel zafiyettin dolayı öyle benimsendi ki şimdi ben bunların ne kadar işe yaramaz adam oldugunu gösteriyorum onlarda eksik olmasın beni haksız çıkarmıyorlar asi gittigi ittifaka maglubiyetten başka ne götürmüş 2010dan beri betadayım diyorsun sen söyle bu adamın galip geldigi savaş hatırlıyormusun aytimi dağıttı ysy ikinci sırada betanın en kalabalık ittifakıydı ysyyi bitirenlerin başında asi ve black white geliyor şimdi sıra wooda ben sizi uyarıyorum yan yana yürüdügünüz adamlara dikkat edin bu adamlardan kime ne hayır gelmiş size gelsin woonun o 3lu grubu size zarardan başka birşey getirmez getirmiyorda agresiflikleri sayesinde o güvendiginiz depolar bile tuzla buz oldu

BO1QV9.jpg

• biz bize karşı olanın karşısındayız yağmur efendi sana bir kere daha dedik 2. Söyleyişim bu anlayana kadarda söylemeye devam edecegim benim veya ittifakımın sizinle bir derdi yokken bu adamlar öyle bir rest karşıtlıgı yürüttü ki ve sözleri benim gözümde bir değeri olmasada ittifakınızdaki yönetimsel zafiyettin dolayı öyle benimsendi ki şimdi ben bunların ne kadar işe yaramaz adam oldugunu gösteriyorum onlarda eksik olmasın beni haksız çıkarmıyorlar asi gittigi ittifaka maglubiyetten başka ne götürmüş 2010dan beri betadayım diyorsun sen söyle bu adamın galip geldigi savaş hatırlıyormusun aytimi dağıttı ysy ikinci sırada betanın en kalabalık ittifakıydı ysyyi bitirenlerin başında asi ve black white geliyor şimdi sıra wooda ben sizi uyarıyorum yan yana yürüdügünüz adamlara dikkat edin bu adamlardan kime ne hayır gelmiş size gelsin woonun o 3lu grubu size zarardan başka birşey getirmez getirmiyorda agresiflikleri sayesinde o güvendiginiz depolar bile tuzla buz oldu

@S P Y , etki karşısında tepki gösterebilirsiniz. Daha önce bende defalarca söyledim ama anlaşamadığımız için, ön yargılarınızdan dolayı, sanki karşınızdaki hiç konuşmamız gibi davranıyorsunuz. İnsanlar senin canını sıktığında; bu durumu, o insanın bulunduğu topluluğa yansıtıp, onları da aynı kefeye koymak kimsenin haddi değildir!

Yönetimler her daim zafiyet gösterebilir. Bib yönetiminin zafiyeti, zafiyetlerin en utanç vericisidir desek yeri vardır. Oluşumları ve akabinde, oluşumun hiç bir maddesinin uygulanmayışını hep birlikte gördük. Bu güzelim oyunda insanların oynayışına, hesaplarını yönetimine, aldığı generallikten taşıdığı hesaba kadar her şeye karıştınız! Bir de bunun üzerine oyun içinde yan yana yürüdükleri kişilere de karışın, tam olsun!

Bakalım sizlerden daha nasıl ilginç müdahaleler göreceğiz!

• Woo nun sesi cikmaya baslamis hesap tasima düzelecegine dair güncelleme yazisini görünce.

Ittifakta gecen sirkülere bakarsak hadi biraz daha dayanin pazartesi depo yigacagim buraya diye ne güzel gazlamalar :D

• 06/12/2019 00.53 de açıldı hesap raporların tarihlerine bir bak ve inkar et bakalım

Kardes hesap tatilsiz ceza almıș. Arkadașını savunabilirdin koruyabilirdin :D

Bilgin yok konuşuyorsun, nasıl düşündün bunu zor olmalı gerçekten şaşırdım.

Cevabı haketmiyorsun üzgünüm...

lOkIgm.png

• eraysın mesajı editlenmiş önceki sayfada birşeyler zırvalamış yok rest vasıtasıyla omegaya eli kolu uzanıyor biblilerin yok resti bars yönlendiriyor falan sallamış birşeyler :) erays sana tavsiyem sogukta çok kalma iyi görmedim seni hasta değilsindir umarım havalar malum balkanlar üzerinden gelen soğuk havanın etkisindeyiz neyse sağlıgına sıhhıatıne dikkat et oyun gelip geçiçi sana birşey olmasın deli saçması şeylerlede burda gelip yazma kelamların inandırıcılıgını kaybediyor zira dedigimiz gibi bizim dahiliyetimiz sınırlı savaşa bars kimi yönlendiriyorsa bilmiyorum artık veya benmi başka ittifaktayım haberim yok bu yazdıklarından :) siz nasıl ysyye destek verdiniz bizde o destegin iade-i ziyaretini yapıyoruz malum toplum olarak misafirperver bir toplumuz gelene gitmek adetimizdir bilmen lazım bunları bir lider olarak

BO1QV9.jpg

• Bana forum içi özelden mesaj at ben sana ispatlayayım çok merak ediyorsan.

Ama sonrasında erkek gibi konuşacaksın haklıymışsınız diyeceksin anlaştık mı ?

bars kimi yönlendiriyorsa bilmiyorum artık veya benmi başka ittifaktayım haberim yok bu yazdıklarından :)

BETA-WOO

TÜRK’е Kеfеn Biçеnin Ölümü Korkunç Olur.