SAVAŞ İttifakı Tartışma Başlığı

• Selamlar,

@S P Y İttifak içerisinde başka ittifaka sempati duyanlar, dost ittifak ile gönül bağı olanlar olabilir. Onlar dara düştüğünde elden geleni yapmak da bize yakışır. Sizin bib e olan gönül bağınız ve sizi savaşı baltalamanız için verdikleri talimatlar gibi düşünebilirsin! O sıralar gidenlere destekte olunabilir bu pek tabii. Şuan sizin bibe destek olduğunuz gibi. Şimdi karşıyı suçlayıp kendine bakmazsan olmaz. Her şeyin bir nedeni bir de sonucu olur. Sizin WOO ittifakına sempati duyduğunuz zaten söylenemezdi. Bahane arıyordunuz, buldunuz. Seni ne çocuk ne de cahil olarak görüyorum. O senin algın. Bilmek değil görmek benimki, yanlış gördüğünü anlatmaz isen; sizinle benim aramda bir fark kalmaz! Oyunu kuralları dahilinde değil, kendi kurallarınız dahilinde yorumluyorsunuz. O yüzden her daim haklı ve güçlü olduğunuzu düşünüyorsunuz. Algı yapmıyorum.

Cevabını bekler gözlerinden öperim.

• Çok boş yapıyorsun be kardeş savaşı siz değil modlar kazandı o savaşta cezalar olmasaydı sonunuz belliydi birde burada biz kazandık diye böbürleniyorsunuz ya helal olsun :) küçücük aklınızla hiç bir şey kazanamadınız siz

• Arcea arkadaş bak bu savaştada banlanan hesaplar oldu geri çekilen oldumu bana bunu söylermisin 2-3 hesap banlandı diye savaş kaybedilmez bilginiz olsun

• Misal şuanki savaş eğer woo kendi gp si ile savaşssa mertçe hiçbirşeye gerek kalmazdı emin ol dışardan betaya giren gp ve altını sadace betadakiler değil tüm serverler biliyor emin ol bundan sen ysy olarak rest karşısında durman imkansızdı bunu herkes bilir ama sizi gazlıyanlar sizi o savaşa soktular neymiş bahane rest bib oluşumuna adam yolladı yav:)))harbi gülüyorum sizden ricam yalan yanlış konuşmayın burda.

• Misal şuanki savaş eğer woo kendi gp si ile savaşssa mertçe hiçbirşeye gerek kalmazdı emin ol dışardan betaya giren gp ve altını sadace betadakiler değil tüm serverler biliyor emin ol bundan sen ysy olarak rest karşısında durman imkansızdı bunu herkes bilir ama sizi gazlıyanlar sizi o savaşa soktular neymiş bahane rest bib oluşumuna adam yolladı yav:)))harbi gülüyorum sizden ricam yalan yanlış konuşmayın burda.

Selamlar,

Siz Dünyalar arası gp giriş çıkış sorumlusu musunuz?

Beta'da getirtilen hesaplar ve generallikler bib den soruluyor da bizlerin mi haberi yok! Çapınızı bilin!

Sürekli aynı hava insanı sıkar. Azıcık değiştirin.

• Ben diğer arkadaş ile muhattap oluyorum ama sanada cevap vereyim tek tek

1.hangi sv nekadar gp geldi bunu görmen için yüksek skor-genareller-1-50 kısmına girdiğiniz zaman görebilirsiniz zor değil

2.Bunu söylerken utanmadıysan sıkıntı yok frost denilen şahıs kendi ile gelirken betaya kaç hesap getirdi belli anlatmaya gerek yok

3.sürekli siz rest buraya yazdığı zaman hep kopyala yapıştr gibi cevapları vermeyin insanlara:)siz biraz gelişin ve şuanki savaş hakkında konuşun eski eskide kalır.

hocam kimsenin gazladığı yok biz rest ile yıllardır bir hasımlık sürüyor sebebi ise bir söm bir hesap yüzüne bu hesab sürekli bizden bilindi eski bir oyuncumuzun hesabı ve kimsenin elindende hesap almayız adam ne isterse onu yapar yapıyorda ama rest her fırsatta savaşalım savaşalım dedi sürekli savaş içersinde olduk hazır olmadığımız zamanda dahi söyledik fakat biz savaşcaz deyip saldırıda buluna bir ittifak rest ittifakımda savaşçıda yoktur oda yoktur belki bu kimseyi bağlamaz ama bu zamana kadar boş şehirleri gezip durmaktan başka bişi yapamadılar yapamazlarda. Bak bu savaşta penche boş şehirlerimde bekliyor :) rodosu vurmamın en büyük sebeplerinden biridir

• Hocam Sonuca bakalım lütfen adamları tebrik ettiniz bitti olay ama burda savaş ittifağı diye bir konu açıldı hayla eskiye dönük savaştan sürekli bahsediyoruz olmuyor bence bitti gitti.

• Selamlar,

KenNoKage doğru kişiye yazıyorsun değil mi!

Ben ne sordum siz ne anlattınız! Ben diyorum ki: Ben, o, bu, şu... gitti farklı dünyadan hesap getirdi veya generallik getirdi. Bunun derdi, tasası, hesabı sana, size mi kaldı? Bana bunun cevabını ver. Başkasına söylediklerimi siz dert etmeyin kendinize. Herkesin ağzı dili var. Mevcutta hangi durum var ise ben onu değerlendirir gereken kumaşı keser giydiririm siz rahatta kalın!

• Eğer benim savaşımı etkiliyorsa hesabını sorarım şimdi beni germe konuşma boş boş git tatildeki hesabını aç savaşa gel forum bebesi vallaha burda edebiyat yapma yeter ya diğer arkadaşların gibi gel cephede konuş burda konuşmak ile kimseye yardımcı olmuyorsun kafa şişirmekten başka bi işe yaradığın yok teneke seni.

• kokez59 dikkat et sömünden çıkma öperler :)

bu eksik etek ne diyor yine kesildiğinin farkında degil telefon direği :)

ahbe gülüm keşke biraz aklın olsa :) sömünden çıkamıyorsun ne iş ahahahahaha ! Pardon sen cezalı ve örssüz birine dalarsın bu kadar cesaretin var

• Selamlar,

Evet, diğerlerinden bir farkın olmadığını, edepten üsluptan nasibini almadığını daha ikinci mesajından gösterdin. Tüm forum sana teşekkür ediyor! Daha sorulan sorulara doğru düzgün iki kelam edipte cevap veremiyorsunuz! Üstüne üstelik altta kaldığınız her durumda hakaret edip tehdit ediyorsunuz. Kalabalık mesajlarla değil, insanlar ile olur. Sen bu sayfaya yazmayı bıraktığından o gereksiz kalabalık bir nevi de olsa hafifleyecektir. Hadi git ve biraz düşün! Neden sorulara cevap veremediğini?! Sevgilerle

Not: Cephede olmadığımı nereden biliyorsun!

• Bak gene aynı bak güzel insan burası forum insanlar savaş ile ilgili veya oyun hakkında düşüncelereni yazarlar ama sen gelip burda insanları sinir hastası ediyorsun senden ricam kuru kalabalık yapma hadi işine,oyuncu nick rainman değilmi tatildeki hesap ben cephede göremiyorum seni eğer gelmekte istersen ada kordi belli 1 ada yakınında bilgin olsun.

• :) Psikolojinize hayranım ya. Az önce boş teneke, şimdi güzel insan. Bende savaş ve oyun hakkında konuşuyorum. Sorduğum soru felsefe sorusu muydu? Soru: İnsanlar generallik ve hesap taşırken size mi soracak? Bu soru ikariam ile alakalı bir soru değil mi? O game ya da farmville mi?

Hastalığının tek ilacı var; oyundan uzaklaşman lazım acilen, bir de bol bol okuman lazım!

Hesabım maalesef ceza aldı, 1 sene kadar seni işgal edemeyeceğim, bu konuda bende acemice bir hata yaptığımı düşünüyorum. Ama yine Beta'dayım. Sevgilerle

• 1.ne desek anlamıyorsun belki güzel dil insan eder dedim seni nafile

2.şimdi mantıklı konuşalım misal bende 20m gp var ittfakça sen gidip başka sv den 60 70m gp getirsen adaletli olurmu,ha şimdi sen burda getirdik diyorsun arkadaşların neden getirmedik diyorlar?

3.Bir insan konuşurken sinirleniyorsa karşısındaki cahile laf anlatamıyor ondandır.

4.az önce nerden biliyorsun cephede olmadığı diyordun şimdi 1 sene sonra işgal edecem diyorsun harbi palyanço gibisin emin ol acemilik yapman normal daha oyunu çözememişsin zamanla inşallah,ama yine betadayım diyorsun bekleriz ASLAN çok konuşuyorsun ama hep boş boş bize laf değil icraat lazım.

• 1- Biraz uysallaştın gibi. Ben başardım bence senin yapmak istediğini.

2- Oyun yahu bu oyun. Sana hak vermiş, maddiyatın el veriyorsa kullan demiş! Ben doğrusunu yanlışını bilmem. Yoruma kapalı bir konu onu bilirim. Mesajları doğru düzgün okuyunuz. Kimin ne dediği ortada.

3- Bir insan sinirleniyorsa; cahilliğindendir. Buna sonsuz cümle eklenebilir. Bilmişlik yapmaya lüzum yok.

4- Algıda asabiyetten dolayı kapalılık var. Hesabın biri uçtu 1 sene sonra gelecek sen Beta'da isen seni işgal edecek. Ama ben o hesap ceza yese dahi yine Beta'dayım. Bir kaç kez okuyunuz. Arkadaşlarınızla burayı sirke çevirdiniz zaten bir de şu günahsız canlıların isimlerini kullanmayınız.