SAVAŞ İTTİFAKI ZAFER RAPORLARI

• Satış yapamayıp bunun üstüne rodos basan ccc türkün dramı adlı sahnemiz iyi seyirler

cCc TURK cCc patates tarlası seniiii nası yakaladım gemileri hemen bastın rodosu

RMPeeQ.jpg

RMPUnb.jpg

BUNLAR KARA SAVAŞI YAPACAKTA BEN GÖRECEM HA

kara savaşını yapmyı öğrensinler ben oyunu silecem patates tarlalarını sadece biçip geçiyorum

RMPWXs.jpg

RME8ko.jpg

• Herşey Çok Güzel Başlamıştı^^

gPBkXN.pngVQblry.png

Sonra Baktım Arkadaş Tatilde:)Dayanamıyorum Şarkısı DessaS Arkadaşımıza gelsin^^

vaqg7R.png

Tabiki Yağmaya Devam Etmek Gerek^^

Z50Lnz.pngVQblBR.pnggPBkbQ.pngP7g5av.png

Womanizere Gitmesek Olurmuydu ?Tabiki Olmazdı^^

gPBkpL.png

7B4o4N.pngBra

Bravo kardeşim savaş alanına taşınan boş şehre yağma atmak zor olmuştur eminim ha arkadaş almış ha benim olmayan adaya bağışlamışım arasında ki fark nedir açıklar mısın? :)

• Hahahahahah kardeşim adada işçi çalıştırıyorum zevkine 20k odun 20k kristal var size hediye etmek için şunu bile ne hale sokuyosunuz acıyorum size ya :DDD

Dur aman yağma atmasınlar adaya bağışlayayım şunları kafam rahat olsun diyen adamsın komik duruma düşme...

lOkIgm.png

• Kim cinsiyetçi hanımefendi? lafı bu kadar çevirmene gerek yok... ayıp oluyor... kadınlara saygım sevgim sonsuzdur... ancak etik olmayan cümleler kurulur buda yakışı kalmaz sana karşı benc sen sadce savaş km nerden bilck senin kadın olduğunu yanlş laf eden olur burda bazen sinirler yüksek oluyr uygunsuz şeylere şahit olmayın hanımefendi

• Bu tarz oyunlara girmene gerek yok neyin ne olduğunu çok iyi biliyordun şimdiye kadar senden iyi bilen yoktu hiçbir şeyi profilde yazan erkek yazısını görmemiş gibi yapıp kelime oyunlarına mı kalkıyorsun birde...

lOkIgm.png

• Mobildeyim nerden bileyim burdan hiç bir şey görünmüyor ama şu son dediğini iyi söyledin benden iyi hiç kimse hiç bir şeyi iyi bilmiyor tüm gerçekler bende... ne yalan diyeyim senşn için ikilemde kaldım nickindn dolayı kadındsn kusura bakma hanımefendi erkeksende olmjş bir hats diyelim :) yaşlıyz idare edin bixş

• Kim cinsiyetçi hanımefendi? lafı bu kadar çevirmene gerek yok... ayıp oluyor... kadınlara saygım sevgim sonsuzdur... ancak etik olmayan cümleler kurulur buda yakışı kalmaz sana karşı benc sen sadce savaş km nerden bilck senin kadın olduğunu yanlş laf eden olur burda bazen sinirler yüksek oluyr uygunsuz şeylere şahit olmayın hanımefendi

ziyaaaaaa :D