• Witam serdecznie

Mam problem z rozwojem swojego miasta, z uwagi iż na moich wyspach brak jest aktywnych graczy lub brak jestem sam na wyspie nie mogę sie rozwijać wokół moich wysp jest wiele graczy nie aktywnych za bardzo nie ma możliwości pograć.

Nie mam na tyle pieniązów żeby przenosić za ambrozje wyspy czy są jakieś inne rozwiązania proszę o pomoc.

• Budować kolonie w aktywnym regionie .. stolicę przenieść (wchodzisz do ratusza i ogłaszasz kolonie stolicą) i zlikwidować. To jedyny darmowy sposób.

• gracz o nicku Korsarka świat Alpha ma jeden milion osiemset punktów w punktacji ogólnej a od kilku miesiecy armie na poziomie 200 000 i zapas złota na stałym poziomie 240 000 dziwne pisze zgłaszam a tu cisza operatorzy gry spią albo biorą łapówki nie wiem od dwóch tygodni zwracam na to uwagę a tu cisza zacznę pisać na fejsie ze ta gra jest tylko dla ściąganie kasy , czekam na wyjaśnienia albo wyjaśnię to sam na fejscie popierając faktami pozdrawiam Ronia 11

• Wszyscy bierzemy łapówki od graczy ... zastanów się co wypisujesz ... proszę o zdjęcie z rankingu, gracz może jest na urlopie .. jak cała topka na beta ..

• gracz o nicku Korsarka świat Alpha ma jeden milion osiemset punktów w punktacji ogólnej a od kilku miesiecy armie na poziomie 200 000 i zapas złota na stałym poziomie 240 000 dziwne pisze zgłaszam a tu cisza operatorzy gry spią albo biorą łapówki nie wiem od dwóch tygodni zwracam na to uwagę a tu cisza zacznę pisać na fejsie ze ta gra jest tylko dla ściąganie kasy , czekam na wyjaśnienia albo wyjaśnię to sam na fejscie popierając faktami pozdrawiam Ronia 11

Wyluzuj trochę, każda gra jest po to by zarobić na graczach, nikt za darmo nie będzie nic tworzył i tym zarządzał :S

Patrz na to, że operatorów gry jest jak na lekarstwo, a światów jest dość sporo, więc z automatu rozpatrywanie zgłoszeń ciut trwa, dorzuć do tego czas na zbieranie dowodów (bo tak trochę nie można nikogo zbanować bez nich). Proponuję zostać GO by się przekonać jak to wygląda od drugiej strony ;)

Proszę podanie:

Rekrutacja Operatorów Gry

PS. Na skarbonki z tego co wiem nie ma sposobu :P

IdgR8Pp.png