aplikacja nie działa

  • Aplikacja Ikariam od dłuższego czasu nie była aktualizowana przez Gameforge. Najwidoczniej nowe aktualizacjami systemu w telefonach nie współpracują z aplikacją mobilną gry.

    Tak tylko dopowiem że nie zauważyłem aby system mi na komórce się zaktualizował i nie tylko ja, także wytłumaczenia bym nie szukał tutaj ?(

    OK Piter specjalnie dla Ciebie-na kalkulatorach też apka nie działa ;)

  • Aplikacja Ikariam od dłuższego czasu nie była aktualizowana przez Gameforge. Najwidoczniej nowe aktualizacjami systemu w telefonach nie współpracują z aplikacją mobilną gry.

    Tak tylko dopowiem że nie zauważyłem aby system mi na komórce się zaktualizował i nie tylko ja, także wytłumaczenia bym nie szukał tutaj ?(

    OK Piter specjalnie dla Ciebie-na kalkulatorach też apka nie działa

    Wiedziałem że zrozumiesz o jak bardzo zaawansowany technologicznie sprzęt chodzi :)

    Niestety minus posiadania kalkulatora jest taki że na przeglądarce też sobie zbyt komfortowo nie pograsz-a skoro się bardziej meczysz niż cieszysz grą to nasuwa się pytanie czy warto? Pewnie cześć odpowie że nie i o to w tak piękny sposób kolejna partia graczy daruje sobie ika.

  • ja skasowałem aplikację i zainstalowałem jeszcze raz to teraz nie mogę wprowadzić gracza:)))

    Przywódca ODRODZENI i WALECZNI świat Alpha

  • Problem z aplikacją jest nam znany, zgłosiliśmy go do odpowiedniego działu. Niestety nie wiemy kiedy zostanie on naprawiony :(

  • Nie no, jestem pod wrażeniem tego jak osoby odpowiedzialne za obsługę gry maja w d... graczy. A pieniążki za ambrozję to by chcieli. Ooo! Takiego wała!!! Chyba napiszę do tej całej centrali bo dwa tygodnie nikt nie jest w stanie przypomnieć mojemu bratu adresu e=mail do konta a opcja która ma do tego słuzyć oczywiscie nie działa. Syf, malaria i dziadostwo

  • Nowy serwer to więdzą żeby otworzyć , a aplikacja stoi w miejscu od kilku lat. Gracze którzy grali tylko z aplikacji powinni dostać zwrot za wydane pieniądze na ambrozje to może by ich troche nauczyło bo tak to mają darmową kase bez obciążania serwera bo większość ma już (i)

  • Aplikacja Ikariam od dłuższego czasu nie była aktualizowana przez Gameforge. Najwidoczniej nowe aktualizacjami systemu w telefonach nie współpracują z aplikacją mobilną gry.

    Chciałbym zauważyć, że aplikacja była napisana przez jakąś zewnętrzną firmę. Działała, bo działała, tyle. GF zerwał współpracę z tą firma lata temu. Jeżeli nagle przestało to działać, to GF zdecydował że tak się stało.

  • Nie za dużo byś chciał/a? :D

    Szacunku? Prosze Cię...


    Albo jest kasa, albo jej nie ma. Jak nie ma, rozwijają coś, gdzie jest.

    Ika najwyraźniej dochodów nie przynosi, przynajmniej nie wystarczająco, tyle.

    Byłoby miło, gdyby to powiedzieli wprost, ale cóż...


    Ja wiem że na starym forum narzekałem na nasz team, teraz też w sumie móglbym, ale co oni niby mogą?

  • Ja wiem że na starym forum narzekałem na nasz team, teraz też w sumie móglbym, ale co oni niby mogą?

    Woho, ktoś zrozumiał :D Mi tak samo apka nie działa jak Wam i co mam z tym zrobić niby?

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Napisać szczerze, że już nigdy działać nie będzie?


    EDIT

    Ojoj, właśnie zauważyłem powyższą wypowiedź...

    Serio?

    Corey, tak z ciekawości, uczucia religijne, jak bardzo mogę to obrazić? :D

    Tak bez bana, powiedzmy :>

    Edited 2 times, last by B33rMast3r ().

  • Ale ja nie wiem czy bedzie czy nie. Dlatego nie odpowiadam.


    Drugiego pytania nie rozumiem :P

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Ja wiem że na starym forum narzekałem na nasz team, teraz też w sumie móglbym, ale co oni niby mogą?

    Woho, ktoś zrozumiał :D Mi tak samo apka nie działa jak Wam i co mam z tym zrobić niby?

    Haha nie no, nie wierzę. Po co piastowac funkcję Operatora gry, i to jeszcze "Super" jeśli się nic nie może... Żenujące i to do potęgi. Aplikacja nie działa, strona zawiera błędy i kto ma z tym coś zrobić jak wielki super operator gry jest bezradny jak dziecko we mgle??? Kto ma udzielic wsparcia graczom?

  • Haha nie no, nie wierzę. Po co piastowac funkcję Operatora gry, i to jeszcze "Super" jeśli się nic nie może... Żenujące i to do potęgi. Aplikacja nie działa, strona zawiera błędy i kto ma z tym coś zrobić jak wielki super operator gry jest bezradny jak dziecko we mgle??? Kto ma udzielic wsparcia graczom?

    Jeśli czegoś nie wiesz w grze, ale ta funkcja działa to wtedy Ci z przyjemnością pomogę, ale jeśli nie działa nikomu to co mamy zrobić?
    Przypominam, że nie jesteśmy pracownikami firmy która jest właścicielem Ikariam, tylko wolontariuszami którzy pomagają merytorycznie i nadzorują legalność zachowań graczy. Ba! Do tej funkcji nie jest nawet wymagana wiedza informatyczna wykraczająca po za podstawową obsługę komputera.


    Sądzę, że temat wyczerpałem.

    Gamma - Corey [V S]



    "Mam sto rąk, sto sztyletów… gdy chcę, sto ran zadam"

  • Ehh, naprawdę, ja nie wiem czego Ty nie rozumiesz...


    1 - Hitek - apka nie jest wspierana od praktycznie wieków. Na starym forum juz było o tym pisane. Zewnętrzna firma, zerwana współpraca, takie tam...

    2 - Dochody z ambrozji? Serio? Na tych umierających serewrach? No nie mów mi ze jesteś aż tak głupi i je kupujesz?


    I moim skromnym zdaniem, najważniejsze:


    3- Jak już chcemy na kimś psy wieszać, to polecam Art'a (sorry że nie chce mi się sprawdzać która litera w jego nicku jest jakiej wielkości) - on tu może najwięcej.

    Nie wiem czy tu gdzieś coś jest o strukturach teamu (powinno, ale jak powyżej, szkoda mi czasu), ale on jest JEDYNĄ osobą, która z GF ma jakikolwiek kontakt.

    Cały team, który tu jest, strukturalnie jest jemu podległy.