BLACK SUN(SAHS ) vs ΟΥΚ(ṒỸḰ )

• Κουκλε μου φαραω σου απανταω σε αυτο που εγραψες στο νημα των μαχων εδω. Λοιπον ολο αυτο να ξερεις εσεις το ξεκινησατε με το δηθεν πολεμο διχως ηφαιστο κτλπ χωρις να λογαριασετε οτι εμεις εχουμε ηδη εναν ανοιχτο πολεμο με την φιλικη εταιρια στο οποιο χρησιμοποιουσαμε το συγκεκριμενο θαυμα. Ολο αυτο το πανηγύρι το συνεχισατε με τις δηθεν ποινες και ζητησατε να κλεισει το νημα στο οποιο ειχατε μονο αναφορες αρνητικες. Επιπροσθετως εσεις θεωρητικα κλεισατε ενα νημα σε 2 ημερες λογω ποινων ενω εμεις σας αποδειξαμε οτι σε δυο μερες μπορουμε να σας κερδισουμε τον πολεμο με υλικα και απωλειες στα ισια. Για να μιλησω πιο συγκεκριμενα αυτη τη στιγμη εχετε 9.139.860 απωλειες και κυριξατε τον πολεμο στις 6/10 και εχουμε μολις 8/10. Τελος περιμενω να δηλωσεις δημοσια την ηττα σου και την κατωτεροτητα σου ως συμμαχια εκτος αν θελεις να μαζεψουμε και τις υπολοιπες 800.000 απωλειες μεχρι σημερα βραδυ η αυριο. Αυτα απο μενα και την συμμαχια μου.

Edited once, last by BARWNOS ().

• Νομίζω διέκρινα μερικά ψήγματα αξιοπρέπειας στο νήμα μαχών, είναι ένα βήμα και αυτό.

Αγαπητέ Φαραώ,ομολογώ ότι δεν ήμουν σωστός,έπρεπε να ήμουν μαζί σου όσο μεγάλωνες, δεν είναι δικαιολογία για να μη γράφεις σωστά το όνομά μου όμως, δε παύω να είμαι πατέρας σου.

• Α ΡΕ ΦΑΠΡΑΩ ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΟΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΓΙΝΕΣ ΚΑΙ ΦΑΠΟΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΤΧΣ ΤΡΑΣ, ΑΝΤΕ 3-0 ΚΑΙ ΠΑΛΙ !!!

Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος

-Νεκροκολοτουμπας-

• ΦΑΠΑΩ ΚΑΙ ΦΑΠΟΣΥΜΜΑΧΙΑ,

Αποφασισα να σας γραψω αυτο το γραμμα αγαπης, στοργης μαι και λυπης.

10μ απωλειες σε δυο μερες? τοσο σκληρο ηταν? σας βιασανε και δεν το πηρατε χαμπαρι? απο που σας ηρθε αυτη η κεραμιδα παιδια μου?

Ηθελες να το κανεις "1-1" για να μας παιξεις στα ισα ειπες, τωρα που εγινε 3-0 και σου επεσαν τα μουτρακια πως νιωθεις???

Ελα βγες να δηλωσεις ηττα, για μια ακομη φορα καταλαβαμε τι ειστε!

Ηταν αδικο που σας την πεσαμε οταν κανατε πολιορκιες,

Ηταν αδικο που μας την πεσατε οσο ημασταν σε πολεμο...

Ηταν αδικο που οι ΟΥΚ σας γλεντανε και θα σας γλεντανε μια ζωη!

Εγω φιλαρακι στην θεση σου, θα παταγα διαγραφη λογαριασμου, αντι να καθομαι να βγαζω κομπλεξ και να βριζω σε ενα φορουμ επειδη καποιοι ειναι πολυ ανωτεροι σου, αν δεν το εχεις ετσι ειναι.

Επειδη η συμμαχια σου ειναι τιγκα στις φαρμες και τις φαρμαρουμε βγαινεις και λες πολλα, τωρα μασα τα λογακια σου γιατι εφαγες ΦΟΛΑ.

Με αγαπη, ο Στρατηγος των ΟΥΚ!

• ΦΑΠΑΩ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΠΑΤΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΞΕΦΤΙΛΑ!!!ΚΑΙ ΠΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟΒΛΑΚΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΖΕΙ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΥΣΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ 9Μ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΑΧΑΧΧΧΑΑ ΝΤΡΟΠΗ!

€dit by dx4:
    Παρακαλώ προσέχετε τις εκφράσεις σας. +1 προειδοποίηση για προσβλητικούς χαρακτηρισμούς.

• Ελα περασαμε τα 10μ σε 3 μερες απλα δηλωστε την ηττα σας καθως ο ορος που βαλατε ξεπεραστηκε μεσα σε 3 μερες χαχαχαχα!

• Καλες διακοπες και απο εμενα στον φιλο μας τον Φαπραω και επιπλεον **** πατα διαγραφη !!!!!!

€dit by dx4:
    Παρακαλώ προσέχετε τις εκφράσεις σας. +1 προειδοποίηση για προσβολές.

• Καλησπερα σε ολους. Μετα τις τελευταιες αναφορες οι απωλειες της συμμαχιας BLACK SUN ξεπερασαν τα 10 εκατομμυρια απωλειες που ηταν και ο μονος ορος του πολεμου. Παρακαλω να κλεισει το νημα με νικη υπερ της συμμαχιας ΟΥΚ. Αν υπαρχει καποια αντιρρηση απο την αντιπαλη συμμαχια ( που δεν νομιζω) ας βγουν να το πουν.

• Φαραω βλεπω τα συγχαρητηρια τα εδωσες το νημα δεν λες να το κλεισεις και να παραδεχτεις την ηττα σου. Περασαμε τα 10 μυρρια και ομως ο εγωισμος σου δεν σε αφηνει να δηλωσεις δημοσια ποσο φαρμες ειστε.Τοτε λοιπον θα συνεχισουμε να σας φαρμαρουμε και να σπαμε τους στρατους σας μεχρι να δει και ο τελευταιος εδω μεσα την καταντια της συμμαχιας σας. ΦΑΡΜΕΣ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ.