Woice_Of_Ocean [ WOO ] İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI

• İttifakımızın savaş ve yağma raporları bu sayfadan yayınlanacaktır.

İlk mesaj olması sebebiyle 1 tane rapor ekliyorum. Devamı mevcut, daha sonra eklenecek.

• Börte ittifakının çaresizliğini paylaşalım öncelikle.

Bu da Kardeşler ittifakı:

Bir tane de Hilal ittifakı ekleyelim:

5 BİB üyesi ittifaka karşı saldırılarımız sonuna kadar devam edecektir. Raporların devamı için takipte kalın :)

• Cümleten Selam Olsun,

Rapor almaktan asmaya vakit bulamıyoruz maalesef .

Yukarıda çoktan seçmeli raporlarımız mevcut yağma kesim hem yağma hem kesim ne ararsanız var . Ama bence en güzeli rage nin yani söz de gos liderinin bir şehir görünümü mevcut . Kendileri işgal ettiğim şehrinden askerleri çıkaramayayım diye ticaret limanını yıkmış yüklenme süresini bu şekilde uzatacağını düşündü heralde garibim :) eskide kaldı onlar eskide :)))

Adasına şehir taşıdığım günden beri tehditlerin ardı arkadası kesilmedi yok öyle yapacağım yok böyle yapacağım dedi dedi durdu. sadece bir şeyler demekle kaldı kendileri ama.

Hatta en son şehir isimlerini bile ''dur bak neler olacak'' şeklinde değiştirdi yine birşey olamadı maallesef.

Attığı mesajlar içinde ki en güzel mesajı da sorarsanız eğer '' savaşı kazanmadan yağma mı yapmaya başladın tüm üyelerini yağmalatmamı ister misin'' olmuştur.

hala çok gülerim bu mesaja :)))

Kendisi açmış olduğumuz hiç bir limanda tutunamamış ve teker teker bırakmıştır. kendi şehrinde 1.3m gp ile savunma yaparak savaşı kazanacağını sanıyor sanırım ..

Zar zor devam ettirdiği kara ve deniz savaşı mevcut şuan çok geçmeden oralardan da arkasına bakmadan kaçacağına eminim.

Teşekkürler , İyi forumlar..

BETA-WOO

TÜRK’е Kеfеn Biçеnin Ölümü Korkunç Olur.

• Şöyle birikmeden asayım ben raporları

gos RODOS bastı sandılar ki rapor alamayacağız yıldıracaklar bizi :)

Devamı gelecek postta ..

İyi forumlar..

BETA-WOO

• Selam olsun,

Raporlara öncelikle şu görüntüler ile başlamak istiyorum :

Bee çoçuk böyle ortada gemi mi bırakılır kim görse keser bunları. filika ekle bir daha ki sefere yanlarına uğraştırma beni :)

Neyse dinlene dinlene kestik işte.

Yağmalara geçelim :

Şimdi zurnanın zırt dediği yerdeyiz hazır olun :)

eee burada tüfekleri kesmeden bitti savaş .

Neyse yarım iş olmaz diyerek kalan tüfekleri de kesmeye gittim.

Bundan sonrası daha güzel ben baktıkça gözüm gönlüm açılıyor

mesele şu yarım rodos basıp sonra tatile aldırdıkları şehrin kara savaşı arada ki kesim farkının özellikle altını çizmek isterim.

Savaşın son görüntüsü bu.

içeriye yığabildikleri kadar kara birimlerinden sonra bastırdıkları rodos ve sonrasında tatile aldırmaları da onları kurtarmadı yine kesimden nasiplerini aldılar :)

Son olarak şu görselle bitirmek istiyorum postu :

Şehrin surları bile sizden daha iyi savaşıyor

İyi forumlar..

BETA-WOO

• Onlar konuşmaya devam etsinler biz de oyunda cevabını vermeye devam edelim. Son anda betaya taşıdıkları 10 milyon gp ile çoğu cephesini ipten aldı rakip arkadaşlar fakat yetişemedikleri bir cepheyi atayım size. Merkezlerinden aldığımız ilk rapor olması açısından da önemli.

• Selamlar , eğlence varmış bensiz olur mu hiç ?

gUCteI.png

PIELNf.png

mjfuHb.png

Duyduğuma göre

Ortalık yerde havan saklıyormuşsunuz

İzin verir miyim ?

Vermeeem

ealQ7R.png

SOMICs.png

Güncel cephelerimin durumu

cFElKG.png

njTYA5.png

I6pydG.png

b9zK7s.png

Kesim farkları ortada

Ezici bir şekilde üstünüm

Keşke bordo klavyeli "kısıkses"

arkadaşlarına savaş yerine

havan kullanmayı öğretseydi

:P:P:P:P:P

"keep watching us"

• Selam olsun, silinmeden ekleyeyim bunları tozlu arşiv odalarında unutulmasın WOO nun namı yürüsün diyerek başlıyorum :

sözde gos lideri rage nin çığlıkları tüm betadan duyulmuştur umarım :)

BETA-WOO

• Selamlar

Kalanları asalım

Kesim farklarıyla birlikte huzurlarınızda

EhDPe0.png

7XnSmg.png

jwfciG.png

Sayın "kısıkses"

Beni soruyordun , al sana ben

Raporlardan tanıyabilirsin beni

"Keep watching us"

• herkes savaşçıyım diyor işte gemi yolayıp oyuna bile bakmayan oyuncudan savaşçı olsa ne olacak

tomi arkadaşımız yanlış işler peşinde gidip çiftçilik yapsın savaşı bilenlere burak sın

• İlk ateş yandıktan sonra 13 gün süren savaşımızda 10 gün önce zafer kazanmıştık.

Öncelikle savaşta emeği geçen iki taraf oyuncularını da tebrik ediyorum. Bizim tarafımız WOO, BTA, BOB şeklindeyken rakip tarafta KB, GOS, HD, BÖRTE, ROHAN ve savaş sırasında KB'ye geçen HİLAL vardı.

Savaşın gelişim sürecinin anlatmaya gerek duymuyorum, nitekim eski forum konularını bilenler biliyorlar bilmeyenlere ise Beta Genel Tartışma Başlığı na bakmalarını tavsiye ediyorum.

WOO olarak hazırlığımızı yaparken söylendiği gibi 40m gp getirmedik dışarıdan. 11m depomuz banlandığında sadece 5m getirmiştik. Onun dışında hiçbir gp gelmedi tarafımıza. Savaş başlarken elimizde 40m gp vardı ve bunun 35m'i kendi basımımızdı. Banlanan depoları ve ittifaktan çıkan 2-3m gp'yi düşünürsek bizim yaptığımız basım 50m'e yakın oldu. Biz ona 45m desek bile basım konusunda hazırlık aşamasında ne kadar iyi hazırlandığımız ortada. Dışarıdan gelen depo meselesine bakacak olursak cephelere atacak buharlısı kalmayan KB muhtemelen borç olarak Alpha'dan 10m gp getirdi. Bu şartlarda bile bize yetişme ihtimalleri yoktu fakat 2 gün sonra biz de 14m gp getirdik. Sağolsunlar borç verebilecek dostlarımız da vardı daha fakat gerek kalmadı.

Cephe savaşlarına bakacak olursak; raporlardan da anlaşılacağı üzere hemen hemen her cephede az bir farkla veya ezici üstünlükle kesim farkı bizim lehimize oldu. Bu konuda emek veren savaşçılarımızı tebrik ediyorum. Rakip tarafı ise savaş boyunca rodos basmadığı için ayrıca tebrik ediyorum.

Şimdi, 13 günde savaş mı bitermiş tarzı konuşmalar için şunu söyleyeyim; eksik saydığım yoksa kb tarafında 36 cephemiz gos tarafında 15-17(raporu yollayacak birkaç kişi var fakat en az 15 olduğu kesin bilgi) vardı. Kısacası WOO olarak en az 50 cephede mücadele ettik. BTA ve BOB'da toplam minimım 30 cephe olduğunu biliyordum saydığımızda daha fazlası da vardı fakat sallamasyon bir sayı vermek istemiyorum. Bu şartlar altında, rodos basılmadığını da hesaba katarsak, günlük betadan 8-10m arası eksildiğini düşündüğümüzde savaşın neden bu kadar kısa sürdüğünü anlamak zor olmamalı.

Bu kadar laftan sonra savaş sonundaki saldırı ve savunma puanlarıyla başlayarak kim nerede ne kazanmış bunları gösterelim. Raporlara bakmadan önce şunu beliteyim KB tarafı savaşlardan çekilirken, GOS tarafı rodos basarak tatile aldı. Bu yüzden raporlardaki galip kısmına takılmayın. Eklenen her rapor bizim kazandığımız raporlardır. Raporlarını teslim etmeyen 4 oyuncumuz var. Cephe sayıları, birinde 5 diğerlerinde toplam 3 ila 5'ti diye hatırlıyorum onlara soru işareti koyacağım ve daha sonra eklenecek. Ön bilgilendirme ve raporlarla sizleri baş başa bırakıyorum. Ufak tefek hatalarım varsa bu yazımda ve raporlarda affola.

ÖN BİLGİLENDİRME

KB ile Savaşan Oyuncular

FrOsT > 10 deniz + 1.5 kara ( beraber kazandık bir kara cephesini rapordan bakabilirsiniz :) )

xxxtentacion > 4 deniz + 1.5 kara ( beraber kazandık bir kara cephesini rapordan bakabilirsiniz :) )

BÜYÜK TURAN > 5 deniz (raporları sonra eklenecek)

-RAGNAR- > 5 deniz

Scamp > 3 deniz

Thomas Shelby > 3 deniz (Üstte mesajı var raporlarını ekledi)

IYI KAYILAR > 2 deniz ( 1 tanesi sonra eklenecek)

SpeedyGonzales > 1 deniz

GOS ile Savaşan Oyuncular

ASİ_1 > 4 deniz

cCc TÜRK cCc > ? (raporları sonra eklenecek)

ZÜLFİKAR44 > 3 deniz

moonlight > 3 deniz

SÜVARİ > 2 deniz

-poyraz- > ? (raporları sonra eklenecek)

HAFİF PİYADECİ > ? (raporları sonra eklenecek)

DeLi çAyIr > cephelere destek

erays > cephelere destek

hknkahraman > cephelere destek

Oyuncu ve İttifak Bazında Saldırı ve Savunma Puanları (Savaşın Sonu)

sald-r-oyuncu.png

savunma-oyuncu.png

sald-r-ittifak.png

savunma-ittifak.png

RAPORLAR

Herkesin önce oyuncu ismi sonra raporları eklenmiştir.

SpeedyGonzales

speedy1.jpg

-RAGNAR-

ragnar1.jpg

ragnar2.jpg

ragnar3.jpg

ragnar4.jpg

ragnar5.jpg

xxxtentacion

xxxtentacion-deniz1.jpg

xxxtentacion-deniz2.jpg

xxxtentacion-deniz3.jpg

xxxtentacion-deniz4.jpg

xxxtentacion-kara1.jpg

FrOsT

frost-deniz1.png

frost-deniz2.png

frost-deniz3.png

frost-deniz4.png

frost-deniz5.png

frost-deniz6.png

frost-deniz7.png

frost-deniz8.png

frost-deniz9.png

frost-deniz10.png

frost-kara1.png

frost-kara2.png

Scamp

scamp1a.jpg

scamp1b.jpg

scamp2a.jpg

scamp2b.jpg

scamp3a.jpg

scamp3b.jpg

IYI KAYILAR

iyikay-lar1.png

ASİ_1

asi1.jpg

asi2.jpg

asi3.jpg

asi4.jpg

moonlight

moonlight1.png

moonlight2.png

moonlight3.png

ZÜLFİKAR44

z-lfikar44-1.jpg

z-lfikar44-2.jpg

z-lfikar44-3.jpg

SÜVARİ

s-vari1.jpg

s-vari2.jpg

Son olarak gosun rodos basıp tatile aldığını şu şekilde gösterelim

barsrodos.jpg

Edited once, last by -FrOsT- ().

• Selam Olsun,

Öncelikle tarafımdan foruma eklenen savaş esnasında almış olduğumuz raporları ki bu raporların içeriği gerek deniz savaşı gerek kara savaşı ve yağmadan oluşan bir kokteyl havasındadır :)

aşağıda belirttiğim postlar da mevcuttur.

Woice_Of_Ocean [ WOO ] İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI POST-14

Woice_Of_Ocean [ WOO ] İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI POST-10

Woice_Of_Ocean [ WOO ] İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI POST -9

Woice_Of_Ocean [ WOO ] İTTİFAKI SAVAŞ VE YAĞMA RAPORLARI POST-8

Maalesef gos cephesinde durum pek istediğim gibi olmadı karşımda savaşacak RAKİP bulma hususunda çok sıkıntı çektim sözde gos lideri rage daha savaşın ilk çeyreğinde yelkenleri suya vermiş ve yamacında duran ''Kocaman'' şehirlerinde kara ve deniz savaşı devam ederken 3. seviye bir RODOS vurup oyunu tatile alarak savaşı sabote etmiş ve bu şekilde şehirlere giriş ve çıkışımı engellemeyerek buradan yeşil rapor almayı amaçlamışlardır.

Aynı bölgede faaliyet gösteren bib çatısı altında aslen kb ittifak üyesi olup gos üyelerine destek veren mahmut35 in de çabaları bölgede onları kurtarmaya yetmedi.

Şimdi gelelim son raporlara rage çaresiz bir pozisyonda tüm şehirlerinde teker teker mağlup olup bir çok cepheden çekilmiştir teslim olan şehirler yağmadan nasibini tabi ki aldı fakat devam ettirebildiği sadece 3 liman savaşı kalmıştı elinde. 1 savunma savaşı 2 saldırı savaşı . Nitekim savunma savaşını devam ettirdiği limanı dışında tüm limanları ve şehirleri zaptedilmiştir.

Şimdiiiiii , -FrOsT- kardeşim durumu anlatmış bizde üzerimize düşen eksik raporlarla bu çerçeveyi tamamlayalım ;

Sonunda tatile alarak tüm savaşlardan çekilen sözde lider aşağıda görüldüğü gibidir.

Savaşta emek veren tüm dostlarımı vermiş oldukları özveriden ötürü tebrik ederim.

İyi oyunlar , İyi forumlar..

BETA-WOO