Hadügyi kérdések

  • Tudom,hogy nem újdonság a kérdésem,de azért feltenném.


    Van egy csata,ami előtt kiküldök másik városba egységeket védésre. Majd mielőtt oda beérnének visszavonom őket és becsatlakoznak a csatába.

    A csatában viszont már ezt megelőzően voltak egységeim,amiket ki szerettem volna vonni. Ehhez viszont kereskedelmi hajókra van szükségem. Ahhoz viszont nincs kerhajókra szükségem,hogy a védésből a csatába becsatlakozó egységeket kizászlózzam. HOLOTT mindkét esetben ugyanoda érkeznének vissza az egységeim(ami nem mellesleg nem is szigeten belül van).


    Így olyan helyzet alakult ki,hogy pár egységem kerhajók nélkül utazgat szigetek közt.

  • Azok elszállnak, így plusz órákat keringenek, és sokszor valóban nem kell hozzájuk hajó..de arra is gondolni kell, ha nincs hajód, nem menekülhetnél el? Vhogy ezt akarták megoldani..ilyen fura módon - szerintem.

    "...az embernek ne legyen túl sok igaza, ha a nevetőket a maga oldalán akarja látni"

    ( Friedrich Nietzsche )

  • A probléma az,hogy nem repkednek. Vagyis nekem nem probléma,csak fura.


    Ha repkednének oldalt lenne egy fül,hogy hiányzó egységek,itt viszont nem erről volt szó,hanem a hadügyben láttam,ahogy az egységek visszatartanak a városomba(ami nem szigeten belül volt) kerhajók nélkül.


    Tudom,hogy lehet reptetni magad,ha van kerhajód ha nincs,itt viszont nem erről volt szó.

  • Visszavont vagy kolosszusból vissza rendeződő egységek állnak be így csatába - 1 körre és oszolnak (megint).

    A CR adott sorában anarchiára hivatkozik a program. Ez egy bug. Csak bonyolult jelenteni - meg alig van csata ami miatt kellene

    Nekem többször volt már ilyen

    Na,én ezt most kiegészíteném a szóródásból újrarendeződő,majd csatába becsatlakozó egységek is csak egy körre álltak be,majd "anarchia" és megint szóródtak :)

    Nem tudtam pontosan mit és hogyan kéne dokumentálni ezügyben,de kidobok egy cr-t


    (03.04.2019 10:32:08)

    innen: city2

    vs

    Meliodas[Bears] innen: Diane, Banya


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Kén Karabélyos.........................84(-0) - Kén Karabélyos........................150(-0)

    Dárdás................................753(-0) - .............................................

    Kardforgató...........................649(-0) - .............................................

    Hoplita..............................464(-91) - .............................................

    Gőzóriás..............................126(-0) - .............................................

    Gyrokopter............................115(-0) - .............................................

    Faltörő Kos............................42(-0) - Faltörő Kos.............................6(-0)

    ............................................. - Fal.....................................7(-0)

    ............................................. - Parittyás...............................1(-0)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Tábornokok.............................-127.4 - Tábornokok..................................0

    Támadó pontok...............................0 - Védelmi pontok..........................318.5

    Elszenvedett sérülés.....................6370 - Elszenvedett sérülés........................0

    Sérülés százalék.........................100% - Sérülés százalék...........................0%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Nyertesek: Meliodas[Bears]


    Meliodas[Bears] egységeiből 7 védi Diane városát.


    Meliodas Egyik hadserege szétszéledt, ahogy kitört az anarchia otthon.


    Illetve egy képet dátummal a palotáról,ami mutatja,hogy nincs anarchia.


    a78e9e14745577dc7c980a9963f3e377.png





    [mod='Detty']posztot és a képet láthatóvá tettem (linket szerkesztettem)[/mod]

    Edited once, last by Detty ().

  • Jahh a visszarendeződők is anarchisták lesznek - van amikor az ember alig várja egy koliból megérkező seregét mert nyomorgatják éppen... már dara megy de ott van a kolis (fullos) sereg - de király lesz !

    DE

    Nem ||

    Beállnak 1 körre - már már azt hinnék minden oksa.

    DE csak 1 kör... és egy tovább a dara jahh :thumbdown:

  • Jahh a visszarendeződők is anarchisták lesznek - van amikor az ember alig várja egy koliból megérkező seregét mert nyomorgatják éppen... már dara megy de ott van a kolis (fullos) sereg - de király lesz !

    DE

    Nem ||

    Beállnak 1 körre - már már azt hinnék minden oksa.

    DE csak 1 kör... és egy tovább a dara jahh :thumbdown:

    Kolosszusból visszatérők sem szélednek szét ha a játékos tudja hogyan kerülje el.

    És mióta minden játékos láthatja a saját egységeinek visszatérési idejét ez simán elkerülhető.

    De a módszer az titok.:)

  • Kolosszusból visszatérők sem szélednek szét ha a játékos tudja hogyan kerülje el.

    És mióta minden játékos láthatja a saját egységeinek visszatérési idejét ez simán elkerülhető.

    De a módszer az titok. :)


    Na szép... :)