Saját nemzetközi szerverünk

  • Ezek a kis szürkék is szaporodnak:)

    3 hónap, nyit az új szerver, ezt meg elviszi a sintér, mint a sánta blökit.

    Username : Search for friends only

    Place 2851-2900 of the Total score highscore list!


    [mod]Láthatóvá téve - a linkek miatt tiltotta le a fórum pluginje. Utólag is köszönjük a következő posztban említett segítséget a GF helyett - összevonás is jöhet és a javítások is.
    Sipka[/mod]

  • Extra tiltott acc, az lesz.

    A szokásos multis, robotos tiltásokon kívül, a nem engedélyezett írásjelek, valamint a nem engedélyezett nyelvhasználatért.

    Ha majd angolul ír a GO a kirgíz, maláj, piréz játékosnak, hogy ez bizony szabálytalan, a gugli segítségével remekül meg fogják egymást érteni!😂

  • Biztos lesznek majd ilyen-olyan felreértések,de ez jelenleg az angol Team egyetértesével és közreműködésével működik. Tehát valamivel megértőbbek lehetnek ilyen esetekben.


    Egyébként lehet a szokásos magyar mentalitást bevetni és panaszkodni/zsőrtölődni mit kellene csinálnia a GF nek a játékban(olyan hosszú lenne felsorolni is,hogy behalna a fórum motor),és várni hogy majd ők csináljanak valamit,vaaagy...a saját szórakozásod érdekeben megtenni minden tőled telhetőt. Nem mai dolog,hogy a GF tesz mindenre ami az ikában zajlik...szval tőlük várni bármit is,hát...elég nagy hülyeség. Akinek ez nem tetszik már reg otthagyhatta volna az ikát,nem tartja vissza semmi.

  • a nem engedélyezett írásjelek, valamint a nem engedélyezett nyelvhasználatért.

    Remélem nem fognak tiltásokat osztani HA egymás között magyarul megy levelezés.

    Amúgy a világ legtöbbet "beszélt" nyelve a tört angol ;)



    25% faster trade ships

    25% higher income of WINE

    25% higher income of CRYSTAL

    Köszi az infót - szerencsére tudok amerikaiul

    MEG svábul is :D

  • a nem engedélyezett írásjelek, valamint a nem engedélyezett nyelvhasználatért.

    Remélem nem fognak tiltásokat osztani HA egymás között magyarul megy levelezés.

    Amúgy a világ legtöbbet "beszélt" nyelve a tört angol ;)

    Az egymás közti levelezésért (privátban, magyar szövetségek körüzeneteiben) senki nem fog tiltani ott sem, ahogy ilyenért a magyar szervereken sem tiltunk.

    Ami a nem megengedett írásjeleket jelenti, hát meglátjuk, az én városneveim is magyarok, ő, ú előfordul. Ha figyelmeztetnek, engedelmes leszek, és leváltom, de eddig még senki nem szólt.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Language in Ikariam UK


    Itt részletesen olvashatjuk mit is engednek a mi általunk kikiáltott "nemzetközi" szerveren!

    Kicsit fura választ kaptam Antikythera -tól, ezért majd az engedélyét fogom kérni,h kitegyem a fórumra,h

    próbáljuk megfejteni mi is van valójában engedélyezve.

    Dy3y8Ko.png

    A lehetetlen csak a fejedben létezik...


    Sig & Ava by Lara

  • Ami a nem megengedett írásjeleket jelenti, hát meglátjuk, az én városneveim is magyarok, ő, ú előfordul. Ha figyelmeztetnek, engedelmes leszek, és leváltom, de eddig még senki nem szólt.

    Erről az engedélyezett meg nem engedélyezett írásjelekről/karakterekről már volt anno egy kis vitám.

    Soha és sehol nem volt leírva egy ikaszabályban sem mik is ezek.

    A lényeg,hogy most három dolog miatt lehet játékost tiltani.

    A multi miatt,persze ezt is kétséges éppen írott szabályok nélkül.

    Azért ha van rajta sapka.

    Meg azért ha nincs.

  • Sajnos nem az a kérdés hogy én tiltanék-e a meg nem engedett karakterekért. Az angol kollégáknak az ö betű sem tetszett. Vitatkozhatok, de apróságokon minek. Nem tiltott Magyarországról az angol szerverre regisztrálni, így maradok. De így igaz, a Játékszabályzatot egyikünk sem fogadta el, mert senki nem kért minket rá, mikor az angol szerverre regisztráltunk.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Ehe ehe ehe!


    Szóljatok, ha már tiszta a helyzet és ha jó a szerver, akkor lehet megyek én is - gondolom sokan már alig várnak ^^

    Ortodox szabályokhoz van most ott egy ortodox GO mi:?:

  • Ortodox szabályokhoz van most ott egy ortodox GO mi:?:

    Nem GO az,csak egy elvarázsolt CoMa.

    Csiribí-csiribúúúúúúúúúúúúú mert én azt mondtam és vita nincs stílusú.

    Lezárta a sárga üzenetes vitaposztot,de megmosolyogtató az érvelése.^^

  • Azt gondolom, az angol team kevert egy vihart a biliben. Nem gondolom, hogy túl nagy gondot okozhatnának.


    A magyar szövetség magyar nyelvű körüzeneteit valamint az egymás közötti privát párbeszédet legfeljebb magyarok jelenthetnék. A HU feliratért nem tilthatnak, mert nemzetközi. Ezzel tudjuk egymásnak jelezni, nyelvünket, országunkat a nevünkben, városnevünkben. Ha nem vagy biztos valakinek a származásában, írd neki: I'm speaking hungarian.

    Ezért senki nem tilthat, a másik pedig veszi az adást.


    Ha emellett a magyar-magyar közötti ellentéteket is félre tudjuk rakni, akkor lényegtelen, hogy a szervernek mi a megengedett nyilvános nyelve.

    Ne barátkozz a Gonosszal! /52. Lan szabály/

  • Remélem nem gondoljátok úgy hogy a játék szabályai érvényét vesztették mert a lobby frissítés óta nem kell minden belépésnél elfogadni azt. :D Számomra ez egy kicsit vicces elképzelés. Már akkor az volt amikor először hallottam róla.


    Gondolom az is lejátszott történet hogy a Felhasználási Feltételekbe bele van foglalva hogy a játéknak lehetnek külön szabályai, és hogy a Felhasználási Feltételeket nyilván elfogadta a játékos amikor regisztrált vagy belépett. A szabályok pedig fel vannak tüntetve a fórumon ami a játékhoz tartozó kommunikációs felület. Szerintem is sajnálatos hogy a játékban elérhető link a szabályokhoz nem a szabályokhoz vezet és az is elég szomorú hogy ezt még nem javították ki, de mi igyekszünk ezt a problémát a figyelmükbe ajánlani elég gyakran.


    Egyébként az angol (brit) szerverekhez van egy külön kiegészítés a nem-angol nyelvekre vonatkozóan, ami elég jó mozgásteret ad a nem-angolul beszélőknek. Ha valaki azt nem tartja be, hát vállalja a következményeit. Ezeken túl, ha valaki még vitatkozni szeretne erről, nem vagyok jogász, tehát nem kívánok azon a téren érvelni ezügyben. Az én olvasatomban a játék szabályai továbbra is érvényesek. Minden ország szabályai az adott ország játék szervereire. Számomra így logikus.

  • Én ezzel egyetértek - és így is játszom

    DE

    Azért nézzünk már egy új felhasználót - márpedig új szerveren MINDENKI új(nak mondhatja magát)

    Regizik - keresi a szabályokat...

    Nem hinném, hogy meg fogja találni - már a Fórumot magát is eléggé kétséges (és annak használata, sőt megléte NINCS előírva, vagy rá hívatkozva a játékban)

    Aztán vannak a szabályokat magyarázó - nos ennek érvényességét is vitatják sokan - leírások is a fórumban.

    Meg fogja ezeket találni egy új "egyszerű" játékos:?:

    Komolyan kérdem...

    HA netán tiltást kap, akkor kap rámutatás, hogy hol és milyen előírást szegett meg? Mondjuk akkor már meglehet késő...

  • Biztos lesznek majd ilyen-olyan felreértések,de ez jelenleg az angol Team egyetértesével és közreműködésével működik. Tehát valamivel megértőbbek lehetnek ilyen esetekben.


    Egyébként lehet a szokásos magyar mentalitást bevetni és panaszkodni/zsőrtölődni mit kellene csinálnia a GF nek a játékban(olyan hosszú lenne felsorolni is,hogy behalna a fórum motor),és várni hogy majd ők csináljanak valamit,vaaagy...a saját szórakozásod érdekeben megtenni minden tőled telhetőt. Nem mai dolog,hogy a GF tesz mindenre ami az ikában zajlik...szval tőlük várni bármit is,hát...elég nagy hülyeség. Akinek ez nem tetszik már reg otthagyhatta volna az ikát,nem tartja vissza semmi.

    Én már megtettem. Töröltem magam az összes magyar szerverről.