Saját nemzetközi szerverünk

  • Helló,

    Az Ikariam lengyel közösség nevében ír. Van egy ötlet, hogy a játékosok maguk is hozzanak létre egy nemzetközi szervert, mivel a GF nem. Amikor új szerverek jelennek meg, sok helyett egyre fogunk menni - EN. Miért EN Úgy gondolom, hogy a legtöbb Ikariam játékos elég jól ismeri az angol nyelvet a kommunikációhoz. Reméljük, hogy minden ország játékosai csatlakoznak ehhez az akcióhoz. Talán ez létrehozhat egy kiszolgálót, amely több száz aktív lejátszóval rendelkezik.


    Elnézést a hibákért, fordítás a Google Fordító által

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Gurat , nem értettél engem :(

    Angolul fogok írni, talán könnyebb lesz megérteni .


    Hello,

    I'm writing in name of polish Ikariam community. We have an idea for players to create "international" server by them own if GF don't want to make it. Instead of going to many servers, we would go on one - EN.

    Why EN? English is most common language for Ikariam players and we will be able to communicate. We hope that players from all countries will join this action. Maybe becouse of this we will be able to make server where there are several hundred active players.

    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • De, ha a fejlesztők megvalósítják a nemzetközi szervert, akkor kaptok róla tájékoztatást ( sárga üzenetet )


    But. If the developers implement the international server, you will be informed about it (yellow messages)

    A párosért köszönet Lara-nak :love:

    bzuaaRC.png

    A jó jelmezben annak érzed magad, akit el kell játszanod.

    John Boyne

  • És ha a játékosok megállapodnak abban, hogy egy következő szervert - nyíljon bárhol is - önhatalmúlag kineveznek nemzetközivé? :)

  • Developers will not create an international server. Players themselves will register one at a time, all together. And make an international server on your own. We need the help of moderators.

    Без жалости! Без сожалений! Без Страха!


    Хомка Стар


    a08f10d9d35f329bef4e0ed12f6b6c3166200f93.png

  • Hello


    As a brazilian, I would totally support the ideia to create an international server by them own

    I'll be waiting for news

  • Ha sikerül egyeztetni a részleteket, akkor egy "sárga" üzenettel nem lehet értesíteni a játékosokat?


    Angolul nem/sem tudok... :)

    félreértettem az eredeti posztot..

    Szóval ha nemzetközileg meg tudtok egyezni, hogy mentek egy szerverre, akkor lehet róla sárga üzi ( magyar közösségben) ha igénylitek


    Developers will not create an international server. Players themselves will register one at a time, all together. And make an international server on your own. We need the help of moderators.

    Sorry, I misunderstood the first post =)

    A párosért köszönet Lara-nak :love:

    bzuaaRC.png

    A jó jelmezben annak érzed magad, akit el kell játszanod.

    John Boyne

  • No fiúk,lányok,ahogy látom nyílik angol szerver. Ma...


    Szóval akkor ez ki lesz most kiáltva nemzetközi szervernek közmegegyezés alapján,vagy nem? Esetleg tud bárki bármit?

  • Saját kérdesemet megvalaszolván,miután olvasgattam az angol fórum ezen posztját(mondjuk előbb olvashattam vna mint h ide írok,de nah...),jah,úgy néz ki ez a Poseidon lesz a "nemzetközi" szerver. Én kíváncsi vagyok rá,remelem lesz még más innen aki szintén kíváncsi :)

  • Hi Havas Jon!


    Érdekel :):):)


    Nem nevet ;););)


    Jaj, már barik is vagyunk.:D:D:D

    "EN vagyok Isten büntetése. Ha Nem követtetek Volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött Volna engem büntetésként rátok" (Dzsingisz kán)

  • Nem akarok követelőzni,de szavadon fognálak Detty ,nem lehetne kiküldeni egy sárga üzit,hogy az új angol Poseidon szerver közmegegyezés alapján a "nemzetközi" szerver lett?

    kiment a sárgaüzi :)

    Remélem minél többen lesztek. Sikeres csatákat:)

    A párosért köszönet Lara-nak :love:

    bzuaaRC.png

    A jó jelmezben annak érzed magad, akit el kell játszanod.

    John Boyne

  • Köszi szépen,meg is szaporodott rendesen az érdeklődés a szerver iránt magyar részről :D


    Hupszika,nem is vettem észre Batu:D


    Illetve aki nem találná meg a szervert annak egy kis könnyítés:

    Böngészőbe en.ikariam.gameforge.com -ot üssetek be,majd így lépjetek be a lobbyba. Igy már fel fogja hozni majd lehetőségként a Poseidont,hogy ott is jatszhattok :)