Dostlar Meclisi [DOST] İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

• Savaş başlıklarınıza 1'den fazla rapor asacaksanız mutlaka raporlarınızı tek mesaj içerisine atmalısınız, flood yaparak rapor asmanız dahilinde mesajlarınız birleştirilecek, artniyeti halinde ilgili bölüm moderatörü konuya müdahale edecektir.
    • Ard arda savaş raporu asma süresi 2 saattir, 2 saat öncesinde rapor asmanız durumunda mesajınız kaldırılacaktır, bu kural bir üstte belirttiğim kuralın kullanımı için mevcuttur

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Elinize sağlık arkadaşlar :)

Yakında dağıttığımız rnkl ittifağından arta kalanların geçtiği teyze ittifağının raporları gelecek. Toplaştılar çok sağolsunlar bizi yormak istemediler. İkisini üst üste koyup öyle kesiyorduk. Şimdi tek bir çatı altındalar hepsini toptan doğrayacam :D Az kaldı çok az

• Klavye delikanlısı forum bülbülü Daenersy den tutun

Savaş teklif edip savaşmadan önce asıp kesen, atıp tutan ama savaşta 5 katı kesilince sesi soluğu tükenen cevap veremeyen boş laf ustası Yiayiacıya kadar ufak caplı kesimler mevcut.

Kendileri çok ufak ve kaçışlarla dolu 1-2 yağma raporu asmışlar. Kendilerince eğleniyorlar.

Ama ismimi gördükleri yerde saklanacak delik aramaları komik doğrusu.

İnşallah tez zamanda erkek olduklarının farkına varıp savaşmaya tekrar cesaret edebilirler.

Ufak tefek yağma işleriyle uğraşmıyorum. Ama kendileri biliyorlar ki ben yağmaya başlasam onlar oyun oynayamazlar :)

Tekrar tekrar burdan başta TEYZE ittifağı [ RNKL ] a ve diğer ittifaklara çağrımdır. Alayınıza meydan okuyoruz.

Yüreği yeten cesareti olan gelsin baş kaldırsın bize.

'Bu serverda rekabet yok, CANIMIZIN istedikleri var '

• Klasik ayağımıza kadar gelip sıfırlanmaya doyamayan teyze ittifağı kesim raporlarıdır

Bu sefer ben elimi bile sürmedim

Örsü olmayan kardeşlerimiz kesip attılar bunları :)

Örssüz arkadaşlarımıza bile bu denli kesilip sıfırlanabiliyorlar. Değişik yetenekleri var bunların ahahahah

2k mızrakcı basmışlar üşenmeden :(((

• Geçenlerde forumda laf yapan ''Boş laf ustası klavye delikanlısı Daenerys in yine şehirlerine girdim. Tüm adasına çöktüm. Ama kendisi yine korkup savaşamadı.. Nedense foruma çıkınca cesaret patlaması yaşayıp dili uzayıp oyuna icraata gelince bomboş biri olan bu kişi umarım bir daha kime dil uzatacağını iyi seçer''

Kendisine bu 3. gidişim. 3 Seferinde de karşıma çıkamayıp savaşamayıp buraya çıkıp laf atması gerçekten bana göre çok komik ve gülünç bi durum

Şurda konustugunun yarısı kadar cesaretin erkekliğin yok.

Her laf attığında o şehirlerine gelip Tüm malzemeni ya yağmalayacağım. Yada para harcatıcam sana ambroisa ile çevirticem.

Dil uzattığın kişiye dikkatli olman için bu kaçıncı rezil oluşun :)

İttifak sirkülerinde bana gp verin altın verin ışın atıcam depoyu alıp vs diye ağlıyormuşsun. Biran önce bu dediğini yapman için sabırsızlıkla bekliyoruz :) umarım geç kalmazsın elini çabuk tut sabırsızlanıyoruzz

Not: Tüm malzemesini çevirdi. Çeviremediğini yağmaladım. Askerlerini kaçırmak için dağıtmak için kaçtı. Ama yakalayıp kesmeye başladım yine beyaz bayrak çekti :) Genetik bu rezillerde beyaz bayrak çekmek ahahah

2_19.png

3_17.png

1_33.png

Burda da Bu korkak sürüsünün lideri Yiayiacının kaçışı.

Kendisini en az 5 kere yakaladım ama yine hep kaçtı hep kaçtı.

Sorsan erkek ve delikanlılardır bunlar :) Ama ismimi gördükleri yerde çaresiz kalıp sadece kaçmaktan başka bi yolları kalmıyor

Bunları rezil etmekten bıktım. Ama bunlar kaçıp kaçıp rezil olmaktan ve utanmadan buraya cıkıp yüzsüz gibi konusmaktan bıkmadılar.

Neyse raporların devamı gelecek. Tekrar kaçarsa tekrar yakalayacağım :)

Bu kaçtığı şehre girmeden yakaladığımda savaşa dahil olan askerleri

5_7.png

Bunlar kesilirken kaçtığı fotoğraf :)

6_7.png

Bunlarda geri kalanı :))

4_11.png

• Dün ' Raporların devamı gelecek nereye kaçsa yakalayıp tekrar keseceğim ' dediğim ve sözünü verdiğim

Korkak sürüsü RNKL ittifağının lideri olan kişiyi yakaladım ve sıfırladım.

3 Gün önce bana yanlışlıkla başkasına atacağı mesajı atıp mesaj metninde 'Rodos basıyorsunuz aciz ve korkaksınız delikanlı adam rodos basmaz erkek olsanız savaşırsınız rodosa güvenmezsiniz' tarzında cümleler yer alıyordu.

Kendisi bugün korkudan bana rodos bastı :D:D^^

[Mesajı foruma asmak yasak olduğu için asamıyorum]

Neyse raporlara geçelim.

Sırayla tek tek hepinizi böyle kesip sıfırlayacağım. Yağmalayacağım.