Dostlar Meclisi [DOST] İttifağı Savaş ve Yağma Raporları

• Bunlar da bu hafta yağmalar ve işgallerden sonra şezlongta karşılıklı içeceklerini yudumlayanlar listesi ;)

• Edecik özelden beni kes beni kes diye yalvardı, e napalım ben de kıramadım kendisini. E malum bir kan dökülecekse benim orada olmam lazım :) O kadar beni kes deyip Rodos bastı ama siz aldanmayın bu hareketlere. Özünde iyi çocuktur da üstüne gelen 10k birimi görünce kim olsa böyle yapardı :)))

• Dün gece KALE'nin gp deposu yapma işlerine karıştığını farkettim. E tabi durur muyum hemen müdahale ettim.

5bYf2v.png

Ciq1yf.png

vIYkuy.png

AFZmY0.png

sIWrmx.png

dJNCNx.png

Bir de yağma yapıyım depolar dolu güvenli kapasitesi bile yok demiştim ki bir de ne göreyim. Benim kaderim oldu bu karşıyı tatile göndermek..

JtBCdS.png

K1qnUy.png

aHb3kI.png

• Heracles sağolsun benim gemilerini kestiğimi görünce hepsini bi yere toplamış. Böyle güzel rakiplere sahip olmak beni çok mutlu ediyor, efor sarfetmeden gel kes beni zaten kesiyosun parça parça demiş. Helal olsun, buradan ona kalp kalp kalp

• Geçen gün baktı herkesin gp'si artmış bende biraz saldırı puanı kasıyım dedim. Önce Diabolik'in adasına gittim can kardeşlerimle. Orada diabolik direk kaçtı, biz de onu adada ararken adadaki VATAN'lılara denk geldik. Denk gelmiş bulunduk bi ayak üstü onları kesiverdik.

Daha sonra Diabolik bize güzel bi istihbarat verdi. Biz zaten savaştayız 39.48'de dedi. E ben de bunu duyunca bi uğrayım bakıyım dedim durumlar ne. E sonuçta çıkmışız bir kez yola geri dönmek olmaz, geri döneceksen hakkını vereceksin. E tabi yine aldım dostları arkama gidiyoruz.

Önce Polis şehrindeki KALE birliklerini kestik,

Daha sonra da şöyle adadaki deniz birliklerini temizliyim dedim.

İşte bundan sonra asıl olaylar patlak vermeye başladı. Son kalan KALE şehrindeki Xecutioner'a doğru yol aldı gemilerim. Tam gemiler çarpışıyoken bir de ne göreyim, VATAN'lılar düşmanımın düşmanı yine düşmanımdır ben kendi düşmanımı en iyisi dostum yapayım dedi ve aynı safa girdiler. Aralarındaki konuşmaları da bırakıyorum buraya ;) Malesef belli bir süre sonra oradan çekilmek zorunda kaldım :/

Karayı bir güzel kestik, daha sonra da adayı temizledik dağıttık döndük.

Sonra Ermeni'nin 11k askeri boş gelince bizim dostlardan birine gitmiş, öyle kalabalıkken şekil yapanın tenhada affı olmadı bir güzel kestik çekti askerleri. 26 saatlik yerden gelmiş yazık oldu.

• Mesleğe başladığım için ve serverda rakibim kalmadığı için üzülerek bu serveri bırakmak zorundayım, İttifak arkadaşlarımın hepsine sevgi ve selamlarımı iletiyorum başarılarının devamı dileyerek yeni bir sayfa açmalarını ve oradan devam etmelerini tavsiye ediyorum.

İyi oyunlar Thanatos.

Luck Sayın adminim sayfa ile ilişkim kalmamıştır konuyu kilitlerseniz sevinirim.