[Lobby] Γνωστά προβλήματα

  • Σίγουρα το φτιάξατε..? γιατί κάποιοι σύμμαχοι εξακολουθούν να χάνουν εμπορικά...
    Έχουμε 2 κρούσματα μέχρι στιγμής από χτες..


  • 27.08.2019 0:15 Όπως μάθαμε, εξαφανίστηκε ο λαός του xoulis. Θα αφαιρέσουμε τα πολιτιστικά αγαθά του λαού από τους δημόσιους εκθετικούς χώρους της Smyrna, ώστε να τα αποθηκεύσουμε σε σίγουρο μέρος. Έτσι τα μουσεία μας θα έχουν και πάλι αρκετό χώρο για μια νέα Πολιτισμική Συνθήκη.


    Πέτρα4 28.08.2019 8:15 Όπως μάθαμε, εξαφανίστηκε ο λαός του zantee. Θα αφαιρέσουμε τα πολιτιστικά αγαθά του λαού από τους δημόσιους εκθετικούς χώρους της Πέτρα4, ώστε να τα αποθηκεύσουμε σε σίγουρο μέρος. Έτσι τα μουσεία μας θα έχουν και πάλι αρκετό χώρο για μια νέα Πολιτισμική Συνθήκη.
  • Σίγουρα το φτιάξατε..? γιατί κάποιοι σύμμαχοι εξακολουθούν να χάνουν εμπορικά...
    Έχουμε 2 κρούσματα μέχρι στιγμής από χτες..


    Πόση ώρα αγνοούνται τα εμπορικά πλοία;


    Αν είναι περισσότερο από 4 ώρες παρακαλώ επικοινωνήστε ο καθένας ξεχωριστά με το σύστημα υποστήριξης για να μας δώσετε περισσότερες πληροφορίες (αριθμός εμπορικών που αγνοούνται και έπειτα από ποια κίνηση).

    Εγώ τα έχασα πριν από λίγο. Επομένως θα περιμένω μέχρι το πρωί μήπως και γυρίσουν

    Καλησπέρα,


    δεν έχουμε καμια ενημέρωση περί του θέματος. Αγνοούνται ακόμα τα πλοία?

  • 27.08.2019 0:15 Όπως μάθαμε, εξαφανίστηκε ο λαός του xoulis. Θα αφαιρέσουμε τα πολιτιστικά αγαθά του λαού από τους δημόσιους εκθετικούς χώρους της Smyrna, ώστε να τα αποθηκεύσουμε σε σίγουρο μέρος. Έτσι τα μουσεία μας θα έχουν και πάλι αρκετό χώρο για μια νέα Πολιτισμική Συνθήκη.


    Πέτρα4 28.08.2019 8:15 Όπως μάθαμε, εξαφανίστηκε ο λαός του zantee. Θα αφαιρέσουμε τα πολιτιστικά αγαθά του λαού από τους δημόσιους εκθετικούς χώρους της Πέτρα4, ώστε να τα αποθηκεύσουμε σε σίγουρο μέρος. Έτσι τα μουσεία μας θα έχουν και πάλι αρκετό χώρο για μια νέα Πολιτισμική Συνθήκη.

    Συγνωμη αλλα δεν καταλαβα... προκειται για bug η ειναι απλα εγκαταλειψη λογαριασμων!!! γιατι αν ειναι εγκαταλειψη, δεν εχει να κανει με το θεμα μας!!

  • Προβλήματα σύνδεσης στο λογαριασμό, εξαφανισμένα εμπορικά πλοία και ενεργοποίηση πηγαδιού αμβροσίας έχουν διορθωθεί. Θα ακολουθήσουν και τα υπόλοιπα.

    υπομονη χρειαζεται παιδια για να λυθουν τα bug και οχι δηλωσεις .

  • Καλησπέρα,


    δεν έχουμε καμια ενημέρωση περί του θέματος. Αγνοούνται ακόμα τα πλοία?

    Όχι δεν αγνοούνται πλέον, επέστρεψαν λίγη ώρα αργότερα. Ευχαριστώ :)

  • Συγνωμη αλλα δεν καταλαβα... προκειται για bug η ειναι απλα εγκαταλειψη λογαριασμων!!! γιατι αν ειναι εγκαταλειψη, δεν εχει να κανει με το θεμα μας!!

    Έχει να κάνει ... έμμεσα. Ένα ποσοστό των εγκαταλείψεων (κατά την άποψή μου) οφείλετε στα bugs και γενικά στην "κατηφόρα" του παιχνιδιού. Δεν είναι σκοπός μου να σπαμάρω. Όμως μία αιτίαση των posts σε αυτό το νήμα ήταν να σώσουμε όσους παίχτες έχουν απομείνει. Έτσι και εγώ βάζω όσες εξαφανίσεις παίρνω χαμπάρι μέσω του Δημάρχου από τις πολιτισμικές. Γιατί πάρα πολλές άλλες δεν τις παίρνω χαμπάρι. Αν ενοχλούν αυτού του είδους τα posts ... δεν τα ξαναποστάρω.

  • Melione αποζημίωση θα υπάρξει (σύμφωνα με τα λεγόμενά σου είναι δεδομένο) αλλά πότε για αρχή; Κάνανε 2 βδομάδες να διορθώσουν το bug, αν πρέπει να περάσει και κανάς μήνας για αυτό, θα είναι ανούσιο.

    email signature

    email signature

    email signature


  • Καλησπέρα,


    δεν έχω τίποτα καινούριο να μοιραστώ μαζί σας.Πιέζω όπως μπορώ για απαντήσεις και λύσεις σε ζητήματα που ακόμα εκκρεμούν. Όπως πολύ καλά καταλάβατε αποζημίωση θα υπάρξει, αλλα όπως έχω δηλώσει και πριν δεν γνωρίζω ποτε και τι είδους.

  • Καλημερα!


    Τελικα αποζημιωση ειδε καποιο απο τα παιδια που παθανε ζημια?


    Ρωταω γατι εχω την εντυπωση οτι το εκανε γαργαρα η εταιρια.........

    emV5WOJ.jpg

    ЭIЄ    Αχιλλεας   ЭIЄ

  • Καλημερα!


    Τελικα αποζημιωση ειδε καποιο απο τα παιδια που παθανε ζημια?


    Ρωταω γατι εχω την εντυπωση οτι το εκανε γαργαρα η εταιρια.........

    Εννοείται ότι το έκανε γαργάρα...

    email signature

    email signature

    email signature

  • καλησπερα...


    σχετικα με τα εξαφανισμενα εμπορικα μου, κανουμε κατι και διορθωνεται ή απλως περιμενω καποια στιγμη, καποια ημερα να εμφανιστουν???...

  • καποια στιγμη ηρθαν αργα το βραδυ... τωρα ποσες ωρες μετα την εξαφανιση δεν γνωριζω... θα ειχε παλιοκαιρο!!!.. εγω σημερα τα ειδα...

  • Γενικά από το τελευταίο patch που μπήκε και μετά, έχουν προκύψει διάφορα θεματάκια στο παιχνίδι...

    "MaliOskarGator"