איך לסדר את העברית בפורום באופן אוטומטי

• אהלן חברה

בניסיון להחיות את הפורום ובגלל שגימפורג לא עושים את העבודה שלהם יצרתי תוסף לכרום שמשפר את החוויה בפורום בחלק של ישראל

אז בזמני הפנוי עבדתי על תוסף דפדפן לכרום שמסדר את התצוגה בפורום בקהילה הישראלית לכל מי שישתמש בו

התוסף הופך את הפורום לנוח בשפה העברית ומסדר המון דברים שמעצבנים את רובנו כמו הנקודות בתחילת משפט לדוגמה

ניתן להוריד את התוסף מהחנות של כרום על ידי לחיצה פה

התוסף נמצא בחנות של גוגל ותקין לחלוטין כמובן ועבר בדיקות של גוגל לפני שהוא אושר לפרסום פה

בנוסף התוסף עובד רק על החלק של ישראל בפורום ולא על שאר הפורום ולא מעניק שום דבר מעבר לשיפור חווית המשתמש בשפה העברית

מוזמנים לפנות אליי בפרטי עם בקשות, באגים, וחוות דעת למיניהן

תמונה מהפורום אחרי שהתוסף מותקן

0-XMYCArZG0DN4zY4YIuGP1ENMpD3fvNhSyYxi_9wmkIP17HQzemNEcmpfUiUyCw59HX5H8GPdQ=w640-h400-e365

• אחי אתה יכול בבקשה לבנות דבר כזה לפיירפוקס פשוט אני לא משתמש בכרום

יש מצב אוסיף בעתיד תמיכה גם בfirefox, כרגע אתה מוזמן להשתמש בזה ולהתקין ולעדכן אם זה עובד לך.

https://addons.mozilla.org/he/…on/chrome-store-foxified/

לא ידעתי שיש תוסף כזה, בכל מיקרה או שהוא לא עובד עם הסקריפט שלך או שאני לא עושה משהו נכון שזה מוזר.

לוחץ על להוסיף ואז זה מתכון להורדה כבר איזה 5 דקות.

• אחי אתה יכול בבקשה לבנות דבר כזה לפיירפוקס פשוט אני לא משתמש בכרום

יש מצב אוסיף בעתיד תמיכה גם בfirefox, כרגע אתה מוזמן להשתמש בזה ולהתקין ולעדכן אם זה עובד לך.

https://addons.mozilla.org/he/…on/chrome-store-foxified/

לא ידעתי שיש תוסף כזה, בכל מיקרה או שהוא לא עובד עם הסקריפט שלך או שאני לא עושה משהו נכון שזה מוזר.

לוחץ על להוסיף ואז זה מתכון להורדה כבר איזה 5 דקות.

כנראה משהו אצלם בגלל שההורדה לא קשורה מהחנות לא קשורה אליי.

אנסה מחר לבדוק את זה ואעדכן פה.

• שלח לי את קובץ הסקריפט בבקשה אני אנסה ככה להתקין דרך התוסף הזה.

פשוט אין לי כוח להתקין על כרום ולחפש את התוסף שם בתיקיית הסקריפטים של כרום חח.

כי יש לי שם הרבה סקריפטים, יש לי כרום במחשב אבל אני לא משתמש לצורך גלישה חח

• סליחה על הביאוס אבל התקנתי הכל הלך טוב אני רואה את הסימן הירוק למעלה אבל לא קרה כלום

לא עובד לי

אולי כי אני עם גרסה ישנה של כרום ללא יכולת לשדרג

• סליחה על הביאוס אבל התקנתי הכל הלך טוב אני רואה את הסימן הירוק למעלה אבל לא קרה כלום

לא עובד לי

לא אמור להשפיע, זה עובד רק על החלק של ישראל.

היית על החלק של ישראל בפורום?

• שוחררה גרסה חדשה המוסיפה אפשרות לכתוב אשכולות בפורמט עברית.

נוסף כפתור Format Hebrew ליד הכפתורים Reply & Preview אשר ברגע שתלחצו עליו הוא יתאים את הפורמט של התוכן של הפוסט לעברית וישנה כך שגם משתמשים אשר לא התקינו את התוסף יראו את התוכן מימין לשמאל בפורמט נכון (כולל סימני ניקוד).

נקודה נוספת לציין שכאשר אתם משתמשים בתוסף ואתם מגיבים בפוסטים בחלק של ישראל בפורום אז התגובות שלכן יוצגו גם למי שלא משתמש בתוסף מימין לשמאל בפורמט נכון כמו בפתיחת אשכול חדש רק שפה זה קורה באופן אוטומטי בלי שתצטרכו ללחוץ על שום כפתור.

לא עובד לי

לא אמור להשפיע, זה עובד רק על החלק של ישראל.

היית על החלק של ישראל בפורום?

כן בישראל