מרכיז מלחמה על כל שרת אלפא

• אני מכריז מלחמה על כל שרת אלפא, אני רוצה לספר לכם את העתיד שהולך להיות בעוד כמה שנים.

בתנאי שהמשחק ישרוד, אני הולך להשמיד לבד את כל הבריתות החזקות שבטופ 10 כולל DF.

ולהראות לכל השחקנים שחושבים שיודעים לשחק שהם לא יודעם לשחק בכלל ולא מבנים כלום במשחק.

אתם יכולים לצחוק עכשיו, ולאגיד שאני מדבר שטויות ושאני סתם ליצן.

אבל אני נשבע שאם איקרים לא ימחק או משהו שימנע מימני מהצד של המשחק לעשות את זה, בעוד כמה שנים צפי שנתיים גג.

אני חוזר לפה באשכול חדש אומר את שמי ומכריז מלחמה מול כל שרת אלפא.

הדרך היחידה שלכם לעצור אותי זה לגלות מי אני במשחק ולא לתת לי להתפתח.

ואני הולך לראות עכשיו הרבה ריבים ותגובות, ולצחוק בפרצוף גם אם תשאלו מנהלים זה לא יעזור לכם לדעת לפי כתובת הIP.

מה השחקן שלי, אני משתמש בטור בשביל שלא תדעו מי אני.

אבל נותן לכם רמז אחד, אני נמצא בשרת אלפא, מוזמנים לחפש לשלוח הודעות לשחקנים ואולי ליצור מלחמות מיותרות בינכם.

אני אומר לכם את זה, כי אני רוצה שכל השחקנים שחושבים שהם חזקים יתחילו להתכונן ובגדול, כי אתם תראו אותי מגיע ומשמיד אותכם בקלות.

וכן לבד בלי שום עזרה מאף אחד, אז מציע לכם להתחיל להתכונן וזאת הסיבה שאני כותב את זה כי אני רוצה שיהיה לי אתגר שהיום הזה יבוא.

טופ 10 תזכרו את האשכול הזה יבוא יום ואני אגרום לכל אחד לפרוש.

מימני חסוי

• .חחחח צחקתי בקול

תשמע אני שמעתי שהילדים שנולדו אחרי 2005 יחיו עד גיל 150 אז יש לך סיכוי טוב מאוד להצליח מתישהו.

בהצלחה במלחמה שלך

נ.ב. מה קורה אם עוד שנתיים גג אתה לא

?מכריז מלחמה

יש חברה שזוכרים

• ממ לא בהתיחס לזה מה צריך לעשות בשביל לנצח שחקנים שלא יודעים לשחק.

אז אפשר לנצח בקלות אם רק יודעים איך, אני כבר ניצחתי לא פעם אחת שחקנים חזקים יותר מימני.

ואני יודע מי יודע לשחק ומי לא והבעיה שהרוב לא בעיקר בטופ ה10 של הבריתות.

עוד שנתייים יש לי יותר גנרלים מכל השרת ביחד ואז אתם תתחילו לבכות.

כי אני מבטיח לך אם אתה בשרת אלפא ואתה בין השחקנים שנחשב החזקים.

אז תהנה כל עוד אתה יכול כי השעון מתקתק

• תחזור,תחזור לישון:sleeping:

• מחזק ומוסיף שגם אני מכריז מלחמה על כל שרת אלפא

מי שיכול עלי שיבזוז אותי בשרת אלפא נראה אתכם

האיום תקף עד שיש איחוד אחרת אני מופרש מחר8o

• חחחחחחחח

אם אתם חושבים שיהיה איחוד שרתים - אתם חיים בסרט

מנהל הקהילה הראשי של גיימפרוג העולמי אמר כבר מספר פעמים שיש בעיות טכניות לאיחוד שרתים והם עובדים על זה

אבל כרגע זה משהו שהוא בלתי אפשרי .

שהצעתי רעיון לעשות איחוד שרתים ולהשתמש באפשרות "העברת חשבון " שכן קיימת במשחק

הם יכולים לעשות את זה בצורה של הנחה על העברת שרת. ככה העברת חשבון תהיה מוזלת משמעותית.

גם אם זה יהיה 50 אמברוסיה אז הם ירווחו מזה .

אתם יודעים מה התשובה שלו היתה? שאני לא מציאותי, שזה רעיון גרוע בגלל שגיימפרוג לא יסכימו להוריד את המחיר של העברת חשבונות לשרת אחר . כי לא סתם המחיר של העברת חשבון הוא 700

ותכלס

זאת הדרך שלהם לנצל את המצב . שמחיר העברת חשבון יהיה יקר והם ירוויחו מזה.

אם הם באמת היו רוצים לטובת השחקנים הם היו עושים שהמחיר להעברת חשבון תהיה לשבוע 10 אמברוסיה ואז הרבה יקנו אמברוסיה בשביל להעביר לשרת אחד שיהיה מוגדר כשרת שמארח את האיחוד בצורה הזאת.

אתם יכולים להבין לבד את העובדות . שזה מראה שהם לא רוצים איחוד הם מעדיפים לפתוח שרתים חדשים וככה להרוויח יותר כסף.

התשובה שלי אליו היתה שהמשחק כבר מת , ובקרוב הם יהיו צריכים לחלק קופונים של אמברוסיה לכולם בשביל שיחזרו למשחק כי לא יהיה להם משתמשים

רואים כבר עכשיו את כמות השחקנים בכל שרת והוא מאוד נמוך

נ.ב לפי מה שהבנתי עומדים לפתוח שרת חדש בין ספטמבר לאוקטובר

עדיין לא ידוע אם יפתחו בישראל , אבל בארצות הברית ובבריטי כן.

• תודה על המידע ועל הרצון הטוב

b089370ca3a9d3c9b8acc41a3da637a37dcb359a.png

• כמות השחקנים לא נכונה, המנהלים אמרו את זה בעצמם.

• לא ראיתי שום הודעה רשמית כזאת ממנהל הקהילה הראשי של גיימפרוג שאישר דבר כזה.

לא רשמו על זה בפורום איקרים העולמי

אז אני מאמין שזה לא מאומת באמת.

יכול להיות שמספר השחקנים שרשום זה אותם לפי כניסה מדפדפן .

ולא מאפלקציה

אבל אני יכול להגיד לך שיש לי כמה משתמשים בשרתים בארץ ובחול ואני יכול להבין לפי המספר שיש משהו במספרים האלה כי שרתים שלא בשימוש אין הרבה

ושרתים פעילים יש כמות סבירה של שחקנים

• אחי אתה יותר מידי מקובעה למה שנאמר במקום אחר, מבחנתי אם מנהל משחק אומר שכרגע הוא לא תקין.

ואף מנהל משחק במקום אחר לא אמרת אחרת.

אז הוא לא תקין, לא תמיד כולם צריכים לספר הכל.

שאלו את השאלה הזאת הרבה אז הוא בדק את העניין, הוא גם כתב שהוא בדק את העניין הזה וכנראה לא על דעת עצמו אמר את זה.

• אתה תמים אתה.

אתה יודע מה יקרה אם שחקנים ידעו שזאת כמות המשתמשים בשרתים הישראלים ?!

הם יבינו שהמשחק מת ויפרשו פשוט.

שאומרים שזה לא תקין זה אומר שיש תקווה שכמות המשתמשים גדולה יותר.

אתה רוצה דוגמה פשוטה מהחיים ? אולי רב הילדים פה לא מבינים בהבנת המציאות אז הנה דוגמה מעולה:

אתה יודע למה לא מפרסמים בחדשות כל מקרה אלימות שקורה בארץ ?

בשביל לא לעשות פניקה בציבור יש הרבה דברים שמשתיקים את זה.

בעבר היית צלם מסיבות , ונכנסתי להכנס בכמה מקומות בילוי , אז הייתי צריך להגיע מוקדם למסיבה. מפה לשם אמרו בהזמנות קוקטייל חינם עד שעה 23:00 .

פתיחת דלתות ב 22:00 הגעתי , שאלתי את היחצנים מה לא אמור להיות קוקטייל חינם ?

אמרו לי חחחח ממש לא. זאת הדרך לגרום לאנשים להגיע ב22:00 עד 23:00 ואז נכנסים רק היחצנים הצוות של המקום ובלה בלה ... ואז יש כמות אנשים בכניסה , למה לצבור הרבה אנשים בכניסה למקום - שהמקום בכלל ריק? ולא מכניסים אנשים ?

בשביל שאחרים שלא התכוונו להגיע למסיבה ועברו בין מקומות בילוי יראו מקום שיש הרבה אנשים בכניסה יגידו כולם רוצים להכנס בוא נכנס.

ואז מתחילים להכניס אנשים למקום אבל לא פותחים את הרחבה הגדולה .... ואז שיש הרבה אנשים פותחים את הרחבה הגדולה בגלל הצפיפות.

ואז תמיד משאירים כמות של אנשים בכניסה למרות שיכולים להכניס את כולם ב5 דק אבל לא.

בהודעה של עומר אדם אמרו "סולד אוט ביום שפתחו מכירת כרטיסים"

אבל זה קצת מוזר שבשבוע של ההופעה יש כרטיסים באתר הרשמי של ההופעה בפארק .

עזוב את זה נכנסתי גם ביום של ההופעה לבדוק אם יש כרטיסים להופעה והיה .

אולי לא במקומות הזולים . אבל נשארו יותר במקומות היקרים

הלכתי לפני כמה שנים לקנות דירה בגנדי , ישבתי מול נציג מכירות של החברה והוא רק מנסה ללחוץ לקנות ואני מסתכל על תוכנית הדירה ואומר לו שאני אקח את זה לבדיקה ונקבע פגישה חוזרת

הוא התחיל להגיד לי "תקשיב , אני רואה במחשב שהדירה עכשיו זמינה יכול להיות שעוד 10 דק יקחו אותה ואז הדירה תהיה יקרה יותר כי כל קומה שעולה זה יותר יקר, ומנסה להלחיץ אומר חכה נראה אם בכלל נשארה הדירה שרצית , יוווו היא עדיין זמינה ...

ואז שוב מדבר 5-10 דק ושוב אומר טוב איך שאתה רוצה אני לא חושב שהדירה תהיה זמינה כי יחטפו אותה עוד מעט , שניה נבדוק אופפפפפפ היא עדיין קיימת.

וכמובן שבמקום יש עוד עשרות אנשים מול נציגי מכירות שבאו לשמוע פרטים וחלק קונים מתוך לחץ וחלק הולכים לבדוק דברים כי לקנות דירה זה לא לקנות לחמניות בשוק

ככה עושים פסיכולוגיה לאנשים , שיחשבו לפי איך שמשהו נראה אבל לא ידעו את האמת

אז במקרה של גיימפרוג איקרים מישהו לא חשב שזה משנה שרואים שבשרת מסויים יש 0 שחקנים וכולם רואים את זה.

יכול להיות שגם גיימפרוג רוצים ששחקנים לא יכנסו למקום שאין שחקנים וככה להוביל שחקנים לשרת אחד , ולהעביר חשבון לשם תאמין לי זה שווה להם זה עולה 700 אמברוסיה העברת חשבון לא כולל העברת ערים

• גקי אני אישית ראיתי שהיה רשום בלובי משתמש אחד פעיל בזטא ורק מהברית שלי היה חמישה פעילים וזה עוד לא כולל את כפולי הרשת שגם מחוברים והכול

• לא קראתי את כל ההודעה, כי אתה מסביר דברים מיותרים.

אחי אומרים לך שאתה טועה וטוב שבאשכול הזה עוד מישהו אמר את זה.

וגם שאלתי את חבר שלי שראה יותר מחוברים ממה שכתוב.

והנה רק בשבילך אני גם הביא לך צילום מסך ממנהל שאני לא אומר סתם דברים.

תחשוב מה שאתה רוצה גם בלי האישור הזה כבר הוכחתי לעצמי, שראה מהברית איזה 10 מחוברים שבפועל היה רשום 4.

תעשה מה שבא לך אבל אתה תמיד צודק זאת הבעיה

• לא אמרתי שאני תמיד צודק

אמרתי שאני לא חושב שזה באג.

והשאלה אם עדן בדק את זה מול החברה גיימפרוג או שבדק את זה הוא עם חברי ברית .

חשוב לציין שיכול להיות שזה לא סופר את עצמך כי הלובי נכנסים לפני שאתה בוחר שרת ככה שאתה לא נספר . וצריך לבדוק את זה שמי שנכנס לבדוק את זה דרך דפדפן כי יכול להיות שזה לא מכניס את מי שנכנס דרך האפלקציה .

ובמידה ויש באג - צריך לתקן את זה.

בכל אופן שלא תחשוב לרגע שיש מאות שחקנים מחוברים בשרת אחד

• לא אמרתי הרבה, אבל גם לי לא תמיד נראה שהמספר משקף את המציאות בלי קשר למה שאנחנו רואים