Lobijs

• Lai noklūtu pie cita e-pasta konta ir no paša lobija jāizlogojas. Un lobijā jālogojas jau ar otru e-pastu. Īsti izstrādātāju stilā. Čakarēt spēli cik vien ir izdomas un iespējas. Kad man likās, ka nu jau tālāk nav kur. Izrādījās, ka var. Un kā vēl var.

• No kā jāizlogojas????Ar kādu otro @pastu????Man tikai viens un tagad vislaik rāda,''ka ielogošanās procesa kļūda,mēģiniet vēlreiz'' Stulbums kārējais.

• Ja administrācija šeit vispār atbildēs, tad man ir vēlviens jautājums :

> Pievienoju kontu savam ''lobby'', vai kā viņu tur dēvēt, taču kā viņu būtu iespējams noņemt, jo nekur ''noņemšanas pogu'',vai ko tamlīdzīgu neredzu.

76561198264169668.png

• Man serverī ir 2 konti reģistrēti uz vienu epastu. Kas man jādara, lai es tiktu pie abiem kontiem (pašlaik tieku tikai pie viena).

• Agrāk bija viens logins un viena parole. Tagad viens lobijs un visi konti. Ja nosper lobija paroli, tad visiem kontiem uzreiz ir pieeja, Drošība augstā līmenī.

• Man serverī ir 2 konti reģistrēti uz vienu epastu. Kas man jādara, lai es tiktu pie abiem kontiem (pašlaik tieku tikai pie viena).

Tas nu gan nav iespējams. Vienā serverī nav iespējams piereģistrēt vairāk kā vienu kontu ar vienu un to pašu epastu.

Betto69 A moš tagad liks mainīt paroli ik pēc 3 mēnešiem un vajadzēs gan lielus, gan mazus burtus, gan ciparus? :D ir tā gadījies ar GF..

Other_ikariam_de_2019_5434942a1a1359efea9eecf1e69e9fdd.png

• Tam nav nekāda sakara ne ar spēli, ne arī noteikumu maiņu. Šāda sākumlapa jau kādu laiku bija OGame, un tagad tiks ieviesta arī citās spēlēs.

Šis ir solis tuvāk agrāk esošaja Gameforge portālam ,kur visas spēles un dati bija vienuviet.

• Ar visiem šitiem lobijiem ir iznerrotam iespēja spēlēt ar mobilo aplikāciju. Ne visiem kontiem var pieslēgties. Saka, ka pēkšņi esot paroles mainītas. Neko nesmu mainījis. Kāpēc tad datorā viss darbojas? Un kāpēc nevar jaunus lietotāja vārdus un paroles pievienot? Tur viss ir tukšs. Es, varbūt, kaut ko nesaprotu?

• GF pārspējuši paši sevi, malači...

Mobīlā aplikācija nedarbojas, jo līdz ar lobby izveidi (kontu pievienošanu tam) visiem kontiem parole ir mainījusies.

Pats to aplikāciju neizmantoju, bet cik saprotu, tad risinājums tam esot. Jānodzēš dati + kešatmiņa un jāpārinstalē aplikācija. Ja neiet, tad atkal jāmēģina izdzēst kešatmiņu + datus.

Ja kādam joprojām ir problēmas ar lobiju, tad droši var rakstīt arī man privāti.

Atbalsta sistēmā izveidojusies rinda, bet izmantojot manu palīdzību iespējams Jūs to visu varat apsteigt :D

Bet nesolu ka 100% spēšu palīdzēt, lielākajai daļai sanāk palīdzēt.

45d8c899d9.png

• 1) Kāpēc lobijā nevar pievienot vairāk par 2 kontiem? ( 2 pievienoti, vienoju vēl kādu, rakstīts, ka konti esot sasaistīti (nevpievienojas lobijā), tātad nevar vairāk pievienot, vai kārtējo reizi neko nesaprotu? (Jūsu konti tika veiksmīgi sasaistīti.)

2) Kā kontam epastu nomainīt? ( Jā, redzēju, ka ķipa varot nomainīt tajā gf saitā, bet iespējams kāds zin kā ?

Rakstu te ar cerību, ka kāds atbildēs vismaz, jo supportā 6 dienas atbildi jau gaidu ;#

76561198264169668.png

• 1) Šeit ir vismaz divi atbildes varianti:

1.1) Tiek vadīti nepareizi ievades dati (paziņojums viens un tas pats tiek izvadīts);

1.2.) Tiek mēģināts pievienot kontus, kuri jau atrodas citā lobijā -> šādā gadījumā jāiet cits ceļš (punktu 2.2.*)

2) Visi konti, kuri atrodas lobijā atrodas zem vienas e-pasta adreses. Izmantoto e-pastu var redzēt uzspiežot "Mans konts".

2.1.) Kā nomainīt konta e-pastu?

Kontu e-pastu var nomainīt tikai mainot lobija e-pastu 2.2.punkts

2.2.) Kā nomainīt lobija e-pastu?

Kad atrodaties lobijā, jāizvēlas "Mans konts" -> "Mainīt e-pasta adresi". VAI

ja esi iegājis kādā lobija kontā, tad jāiet uz Opcijas -> Konta dati -> Uz Gameforge.com

Tiksi aizmests uz Gameforge/account (konta pārvaldīšana) lapu, jāuzspiež uz E-pasta pārvaldīšana.

Patinot lejā, ir ievades lauks "Jauna e-pasta adrese".

Ievadam jauno e-pasta adresi, aizejam uz norādīto email, atveram saņemto vēstuli un to apstiprinām. Tālāk uzliekam jauno e-pastu kā galveno.

*Ja attiecīgais e-pasts jau būs izmantots lobijam, tad pie pievienošanas tiks prasīts atkārtoti ievadīt norādīto e-pastu un paroli (lobija ielogošanās dati)

45d8c899d9.png

• Ja es pievienoju visus kontus uz vienu e-pastu. Ja varbūt gribēšu atdot vienu kontu kādam, kā var atvienot ārā kontu no e-pasta?