Τι ακούτε αυτή την στιγμή;

  • ΑΚΟΥΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! ! !!! Το μυαλο μου να ποναει, μετα απο ωθηση τριων ημερων με βγαζετε σε διακοπες αλλες 48 ωρες (ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ και καλα) και επιμενετε να μην μου απαντατε στο τικετ που ρωτω τον λογο της ωθησης!!!

  • και μετα τις 48 ωρες παλι δεν μπορω να μπω!!!!!!!!!!!!!!!!!! εεεεεεεεεεεεεε και δεν κανετε και ενημερωση στα τικετ !!!!!! τρελα πουλατε !!!!! αντε αμα ειναι, να ξερω να ψαχτω για κανα αλλο game να περναμε την ωρα μας γιατι εδω ολοι κοιμαστε !!!!!!!!!!!! που δεν κοιμαστε αλλα τατσι-μιτσι-κοτσι

  • Καλησπέρα,


    μια επισήμανση/σύσταση.. παρακαλώ περιορίστε τις δημοσιεύσεις σας μονο σε ότι αφορά τον τίτλο του θέματος. Παράπονα για αποκλεισμούς δεν επιτρέπονται στο Φόρουμ.

    Επίσης μεγαλύτερη προσοχή στον τρόπο που εκφραζόμαστε. θα παρακαλούσα να διαβάσετε τον Κώδικα Συμπεριφοράς


    Ευχαριστώ


    AchingEcstaticAegeancat-size_restricted.gif

  • εδω και 24 ωρες , μια χαρα πλεον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν δεν γαβγιζα δεν βλεπω να γινοταν η δουλεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε τα λεμε

    αλλα μην ξαναχουμε παραξενα!!!!!!! που δεν το βλεπω αλλα εχει ο Θεος!!!!!!!!!!!!

    ααααα και που στε!!!!!!!!

    αμα θετε ατομα για την ομαδα του ικαριαμ βαλτε με μεσα θα ειμαι πιο τιμιος και απο τον ..............................................................χμμμμμμ θα ρωτησω τον σαργο αυτος τα παει καλα μετα χχχχχμμμμμ τελευταια