KAN İttifakı Tartışma Başlığı

• Merhaba,

Genel forum kuralları bu başlık için geçerli olacaktır.

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Mevlam sizin gazabınızdan bizleri korusun. Tövbe tövbe o nasıl bir yağma raporudur. Küçük kızan görse sütten kesilir mazallah.

Bir avuç toprak, birazda suyum ben.

Neyimle övüneyim, işte buyum ben.

(Yunus Emre)

• Özdemir Asaf'ın güzel bir dörtlüğü var :

İnsansız adalet olmaz
    Adaletsiz insan olur mu?
    Olur, olmaz olur mu!
    Ama, olmaz olsun

Biz adaleti yerine getirdik, geciktirmedik

Bizim ilkemiz, mücadelemiz belli, oraya giderken önümüzde engel teşkil edecek kişiye verilmesi gereken bir cevaptı.

tumblr_py83m0FbtC1x6lumfo1_400.gif

Thomas Shelby

----------------------------------------------------------------------

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Keremin su an oynadigi oyun delta savasinda siz ata ittifakina yardim etsin diye verdiginiz oyun degil mi. :D ben mi yanlis hatirliyorum yoksa.

Bu arada yagma fena. En sevdigim grup yagmasi :D

• Keremin su an oynadigi oyun delta savasinda siz ata ittifakina yardim etsin diye verdiginiz oyun degil mi. :D ben mi yanlis hatirliyorum yoksa.

Bu arada yagma fena. En sevdigim grup yagmasi :D

Tebrik için teşekkürler

Şu anda oynadığı hesabı biz vermedik

Yanlış olmasın lütfen

Bizzat kendi hesabıdır

• Duyanda kendi tatile aldırdı sancak:) işlerimden dolayı tatile aldım hiç bir saldırı yağma almadım raporun varsa as. Yoksa millet ne zaman tatile almış ne yapmış takip etmeyi bırak.bunuda başarı olarak görme. bak başarı üsteki raporda.yedin toplu yağmayı bari sessiz sessiz köşede ağla burası delta serveri omegada gelmiş arkadaş tatile almış diyo

Senin dediğine göre sizin ittifakta olan İSMAİL BEY adlı oyuncuya oyunu bıraktırdım hesabı inaktifte şuan küstü oyuna.VOGUE,malatyaserdarı bu oyuncularıda tatile aldırdım.Daha fazla bence zorlama olan oldu.Kan davassına döndürmeye gerek yok:) oyun bu oyunun zevkine bak bukadar.hırs yapmaya gerek yok

• Kerem o hesaplar tatilden çıkar ama sende omegada savasacak cesaret var mı?

O hesaplar bizden habersiz tatile almadı, o hesaplara yağma atması için gönderdiğin küfürbaz sameti bile yağmaladı çocuklar :D

Biz göksel abiye saygımızdan omegaya sıçratmadık, onları astığın iyi oldu.

Maçan yetiyosa devam et, seni herkesin içinde omegada rezil ederiz yollarız.

Delta savaşımıza etkin de hiç umrumuzda değil , ki zaten sen olmasaydın biz çoktan hedefe varırdık.

biz bu zamana kadar neyi hedefledik de yapamadık ?

1 tane galibiyetin olmadı bize karşı, yine olmayacak :)

İstediğin kadar lobicilik yap

İstediğin kadar hesap düşür

Kimsenin umrunda değil :)

Bu arada BLACK eski dostum Tankla geliyor , selamları var :)

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Bak sen șu ișe delta gücü ile savasirken bizleri kötüleyen delta gücü üzerinden tehdit savuruyor. Biz karismiyoruz güzel güzel yagmalayabilirsiniz :D

• Birincisi bu plan bizzat bana ait bir plandır , herkesi organize eden kişi benim .

İkincisi bugün bu konjektürde eğer söz sahibi isen bu Sefa ' nın senin ismini duyurmasıyla oldu ve seni sen yapan kişi Sefa'dır .

Sen ne kadar ona "herşeyimi verdim" desen de sen çıkarların için ve ismin için Sefa'yı destekledin.

Üçüncüsü sen kime oyunu bıraktırdın ?

KAN ' a karşı kazandığın bir tane savaş varmı ? Açıklamanı bekliyorum .

Birde en çok merak ettiğim husus şu ;

BULUT lideri sen misin Kerem abi ? Yoksa Göksel abi mi ?

Eğer sen isen buyur gel bize oyun oynatma , eğer Göksel abi ise ; önce izin al sonra yine gel bize oyun oynatma

Sen nerde varsan orda karşında ben varım , çoluk çocuğu üstüme gönderip whatsappdan küfür ettirtme

Varsa cesaretin buyur kendin gel , sana adada açarım , bekliyorum

Saygılar

• Oyun bıraktırtmış :)

Bana bulutla birlikte başladığın zamanları anlatsana

Kimler vardı ?

Karlı kent nerede mesela ?

Buluttaki generalin daha 3-5 aylık adam , elini bir yerinden düşürmeyen küfürbazın teki. Gaspçı.

Çöktüğün hesaplara yerleştirdin görmemiş çocukları ağa oldun.

Hadi ya çok güçlüysen kıvılcımı sen çıkar, yap icraatini görelim.

Senin bize karşı alınmış bir galibiyetin yok.

Şuan konuştuğun gibi ağlamışsın.

Omega araf kan sayfalarına uğrasın buraya bakan arkadaslar :)

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Organize edilmiş güzel bir yağma .

İsmi geçen herkesi tebrik ederim.

Karşılığı Omegada verilmiş olup ismi geçenlerin bir kısmı tatile almış bir kısmıda şehirlerinde malzeme bırakmamış hesaplarını açık tutmaktadırlar.

Bu konu ile alakalı Kesinlikle buraya asacağım ya da yazacağım ilk yorum .Ama muhakkak ki başka savaşlarımız olacaktır DELTA serverinde ve o zaman uzun uzun konuşuruz.
    Tekrardan hepinizi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

AOdR9v.jpg

öncelikle sana saygımdan fazla konuşmak istemedim ama sen kendin edip kendin bulmaya devam ediyorsun karşılığını alacaksın meraklanma.=)

biz DELTA da vurduk sesin OMEGaDA dan çıkıyor nedenini merak ediyorum ağabey dediklerimizin ardına sığınıyorsan hata edersin.

hesaplarımın hepsi aktif açık yağma bekliyorum kerem bey özellikle de sen gel başkalarını gönderip de bur da yok gereken cevap verildi edildi demeye ne gerek var kaldı ki biz kendimiz göksel agabeyin hatrına ve murat liderimin hatrına aldık senden korkumuzdan değil bunu bil de ona göre konuşalım=)

deltada ve omegada da bekliyorum kordinatlar şehirler belli ama şunu bil ki en küçük askeri harekatında senide seninle de kim varsa karşılık verecek tarlam olmak dan şüpheniz olmasın bunu da bur dan ilan ediyorum..

şunu da unutmayasın omega da hala oynuyoruz bilmende fayda var ;)

bur da benim ismim geçtiği için cevap hakkı doğmuştur ona nazaran yazdım..

kimin payına ne düşüyorsa hodri meydan KEREM ABİ

3OZ5j0.png?fbclid=IwAR14XGsCtvKtNJmgxU65pdcjr-IwomYR2Ubjn1Vs7QUnVLj86DRKvXCQDk8

• Hayırdır bize omegada kim oyun bıraktırmış ki sen bıraktıracaksın? Şurda susup efendiliğimizi muhafaza edelim diyoruz, birileri çıkıp ziyalık yapıyor.

Sen git oyun bıraktırma masallarını dünkü oyun verdiğin kişilere anlat.

Canımı sıkmayın, canınızı sıkarım.

Son olarak rahmetli Laz Ziya nın sözünü yazıp konusmamı bitireceğim.

“Bizim rahat edemediğimiz yerde, kimse istirahat edemez”

PaacMe.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------

A K I N C I L A R [KAN]

Lider

• Düştün mü derken melihim, nereden düştü.

Nereye çıktı ki?

İki yanımızda gezdi, racon olmuş :)

Bize oyun oynatmıhahahahahahahahahahahah

Thomas Shelby

Lider

A K I N C I L A R[K A N]

• Delta Gücü ile geçen savaşımızda ben olmasam 1 haftada boğazınızdan sıkıp atarlardı kenara. O savaşta 20 Milyar altın 80Milyon GP eritmiş ittifaka dağıtmış biriyim altın yetersizliğinden dolayıda kaybettik bunu kabu edin .Neyse ben son kez mesajımı yazayım kenara çekilecem. Forum sizin olsun gençler.

Burada yazacaklarım zorunuza gidecek herkes okuyacak ama yapacak bir şey yok. Ben gidip epsilonda alphada gammada deltada omegada psi de phi de zartta zurtta sizi anlatıp durmuyorum ama siz tüm serverlerde tüm whatsapp gruplarında olmaya çalışıyor ve hakkımda olumsuz propoganda yapmaya devam ediyorsunuz. Benim tek dikkat ettiğim konu ise sizinle başka serverlerde aynı yerde olmamak ve buna azami önem vermek.Siz anlatadurun sizin gerçek yüzünüzü şuraya yazayım dursun.

ARMA ittifakına girdiğiniz günden beri her ARMA lının hesabını istemiş ve her ARMA lıdan birşeyler koparma çabasına girdiniz.

OLD un en eski hesaplarını alma peşine düştünüz

DAYI hesabını almaya çalıştınız alamayınca şikayet ettiniz ve hesap açılmamak üzere inaktifte umarım açılır.

Mehmet abinin

KARAMAMBAnın

SoNNokta nın

K e R e M in

Ersel in

Günay ın

Hasan abinin

Mındhunter(bunu aldınız)

Burak abiden en az 11 hesap aldınız

Sefanın hesabının peşine düştünüz

Mehmet YARBAYDAN İSTEDİNİZ

EGEMEN abinin

la aklıma gelmiyor bre gafiller la resmen ittifakın tüm hesaplarını almaya çalıştınız.. Birçoğu allah tan başarısız oldu ve alamadınız.

En son benden altın istediniz K e R e M hesabını istediniz vermediğim için neymiş neymiş gerçeklerin gün yüzüne çıkma huyu varmışmışmış :)))

La ölsenizde size hesap yok . Bundan sonra bulunduğunuz ATA ittifakından da artık hesap alamayacaksınız

Umarım KB den gelenlerde uyanırda onlara çökmeden hesaplarını sizden kurtarmış olurlar

ALLAH biliyorya tek derdinizin hesap olduğunu ve bu yüzden yaşanan olayların tek sebebini alamadığınız altınlar ve hesaplar olduğunu

Neyse size iyi eğlenceler . Siz devam edin.

BULUTLU OLMAK AYRICALIKTIR

anQrd5.jpg

• Kerem cok ayip etmissin ne olur verseydin oyunu ne olacakti. Aranizda bir oyunun lafi mi olur yani. Birde bu hesaplari bedava mi verdiler :D